446 Shares 8272 views

Jak symulować orgazm dziewczyny?

Jak symulować orgazm do swojego partnera miał wątpliwości jego autentyczność? To było pytanie, prędzej czy później, może być każda dziewczyna. Nawet jeśli płeć piękna nie ma talent aktorski, jest ona w stanie poradzić sobie z tym zadaniem. Ten artykuł wyjaśnia, jak to zrobić.

Co to oznacza

Aby zacząć rozumieć, co to znaczy udawać orgazmy. Pierwszym z nich jest, aby zrozumieć znaczenie tego terminu. Orgazmu zwieńczenie stymulacji seksualnej, które tradycyjnie następuje przez odsłonięcie strefy Erogenny. W chwilach odprowadzania pani czuje przyjemność, satysfakcję. Uczucie utrzymuje się przez kilka sekund, a następnie przez redukcję mięśni pochwy.

W konsekwencji, orgazm jest kulminacyjnym symulacja obraz pobudzenia seksualnego.

Dlaczego to zrobić

W niektórych sytuacjach, dziewczyny myślą o tym, jak poprawnie symulować orgazm? Na przykład, to się dzieje, gdy pani nie może odpocząć. Przyczyny mogą być różne, począwszy od zmęczenia, a kończąc na zły stan zdrowia. Jeśli kobieta nie chce denerwować partnera, potrafi grać razem.

Wiele kobiet imitować orgazm, gdy zdają sobie sprawę, że nie mam czasu dla kochanka, jeśli człowiek jest już bliski wyczerpania, a jego partnerem jest jeszcze daleko od tego. Zdarza się również, kiedy pierwszy stosunek płciowy jest rozczarowujące, że zachęcanie kobiet myśleć o zakończeniu związku. W tym przypadku, orgazm jest symulowane w celu szybko pozbyć się niekompetentny partnera, który chce, aby nie dać drugą szansę. Wreszcie, upewnij dziewczyna może udawać, że strach przed utratą kochanka. Oczywiście, istnieją inne powody, dla symulacji.

Jak symulować orgazm

Nie wszystkie kobiety znają odpowiedź na to pytanie. Jak udawać orgazmy? Przewodnik radzi kobietom, aby rozpocząć pamiętać jego główne cechy. Nie należy zapominać, że niektóre z nich wzajemnie się wykluczają. Dlatego konieczne jest, by zamieszkać na te, które są najbardziej typowe dla poszczególnych przedstawicieli płci ze względu na jego temperament.

pośpieszny oddech

Jak symulować orgazm w celu partnera uwierzyli? Duszność – jeden z głównych objawów charakterystycznych podczas uwalniania seksualnej. Na szczęście, jest to dość łatwe do przedstawienia.

Kobieta, której celem jest symulowane przyjemność, musi oddychać przez usta. To ciekawe, że ten zawód w sobie przyczynia się do pobudzenia, więc możliwe jest, że potrzeba „fałszerstwo” orgazmu może zniknąć.

dreszcz

Kobiety, które są bliskie rozładowania seksualnego, całkowicie poddać się woli swoich uczuć. Przekonać partnera, że to się stało, że pomaga finał. Mówimy o małej dreszcz na całym ciele.

I postać jest dość łatwe. Aby to zrobić, należy przechylić głowę, zginać, stoją nadal w napięciu. Do przekonywania nie jest zabronione, aby wycisnąć w dłoni koc lub arkusza.

Tradycje kina hollywoodzkiego

Jak symulować orgazm dziewczyny, którzy mieli różne gwałtowny charakter? W tym przypadku, to nie jest zabronione przypomnieć sceny, zaglądał w filmie. Przekonać partnera w występowaniu uwolnienia seksualnego pomoże gwałtowny ruch bioder. głośne jęki wydawane imitatora również mile widziane. Ponadto, można drapać i gryźć kochanka, jeśli pani nie boi się iść zbyt daleko.

Płci pięknej, która nie jest specyficzna dla takich przejawów powodu specyfiki temperamentu, to lepiej, aby powstrzymać się od tego. Zwłaszcza, jeśli chodzi o stosunek seksualny z partnerem, który zna tę dziewczynę. W tym przypadku głośne jęki, próbując zarysować i zgryz może dać imitatora.

zwroty

Czy nie rozmawiać podczas symulacji orgazmu? Przewodnik dla kobiet daje twierdzącą odpowiedź na to pytanie. Przekonać partnera seksualnego zaspokojenia autentyczności żądań pomocy jakichkolwiek działań.

Jeśli dziewczyna nie cierpi z powodu nadmiernej skromności, może poprosić, na przykład, aby wycisnąć jej piersi, jej klapsa. Nieśmiałe młode panie nie angażować się w takich uwag, jak będzie brzmieć sztucznie one najbardziej prawdopodobne. Wystarczy zapytać kochanka nie do zatrzymania, aby dostosować jego niecierpliwy „Dalej”.

O wielokrotne orgazmy

Nie jest tajemnicą, że niektóre kobiety mogą mieć wielokrotny orgazm. Jeśli celem jest symulacja, nie jest konieczne, aby reprezentować tylko to. Wystarczy jeden fałszywy orgazm w akcie seksualnym, zwłaszcza jeśli jest to typowe dla dziewczynki. W przeciwnym razie, partner mógł odgadnąć, że jego próba wprowadzenia w błąd.

ostateczny szlif

Powyższe opisuje jak poprawnie symulować orgazm kobiety i dlaczego są potrzebne. Jednak, końcówki nie wystarczy, aby przekonać człowieka, skłonnej do podejrzenia, już spotkać z symulacji. Jakie są wykończenia są wymagane w trudnych sytuacjach?

Przedstawiają wyładowania seksualnego płci pięknej, które pomogą zmniejszyć trudnych mięśnie pochwy. To właśnie ta cecha jest ostateczny szlif do tego, co jest znane i oczytany mężczyźni właśnie doświadczyłem. Aby przedstawić to proste wystarczy wycisnąć penisa wystarczająco partnera wewnątrz. Pożądane jest, aby cięcia były częste.

Wstępne szkolenie pomoże złagodzić ten problem. Kobiety, które od czasu do czasu pozwolić sobie na symulacji, pokazujące ćwiczenia na mięśnie pochwy. Na przykład, można po prostu odpocząć i ścisnąć je.

Częstym błędem

Im więcej czasu mężczyzna i kobieta spędzają razem, tym trudniej się przedstawić orgazm bez doświadczania go w rzeczywistości. Niemal każda z płci jest charakterystyczna dla danej manifestacji uwolnienia seksualnego. Jeśli człowiek wielokrotnie świadkiem tego orgazmu, udawać niezwykle ostrożny.

Załóżmy, że w momencie najwyższej błogości pani zwykle umiera, jej ciało ciasno. W tym przypadku nie należy gryźć i drapać partnera, jak również reprezentować inne gwałtowne manifestacje orgazmu. człowiek uświadamia sobie, że jego próba oszukania najbardziej prawdopodobne.

Również rozładowania seksualnego ledwo udaje się przedstawić panią, która nigdy nie doświadczyła orgazmu. W tym przypadku, nawet niedoświadczony partnerem zdolne kobiety podejrzane o nieszczerości.

istotnym czynnikiem

Jak symulować orgazm? Ważne jest, aby pamiętać, że uwalnianie seksualna pomaga zwolnić smarowanie pochwy. Jeśli to nie nastąpi, suchość może być partnerem dla wake-up call. Oczywiście, możemy spróbować przekonać człowieka, że mały wybór środka smarnego jest specyficzna dla dziewczynki. Ale jeszcze lepiej użyć smaru.

po seksie

Zachowanie po intymności pozwala również partnerem, aby zobaczyć, czy to była prawdziwa przyjemność. Pomylisz dziewcząt, które zachowują się zimno, odmawiają uściski i pocałunki, wykazują chęć być sama. Najlepszym rozwiązaniem – obraz z lekką senność, zmęczenie przyjemne.

Oczywiście, należy wziąć pod uwagę i jak kobieta zachowuje się normalnie po stosunku płciowym, który kończy się orgazm. Na przykład, jeśli jest to typowy zasnąć natychmiast po intymności, nie jest zaskakujące, człowiek niekonwencjonalne zachowanie.

ewentualne konsekwencje

Ważne jest nie tylko to, jak udawać orgazmy. Przewodnik dla pań również zalecane, aby uwzględnić ewentualne konsekwencje takiej gry. Dziewczyna nie należy przedstawiać wyładowania seksualnego, jeśli partner podejmuje działania, które powoduje jej odrzucenie. Jeśli człowiek wierzy w to, że jego kochanka jest zabawa na tych lub innych rzeczy, będzie to ciągle powtarzać.

Poważne konsekwencje mogą mieć stałą imitację orgazmu. Jeśli ona nie może dotrzeć absolutorium z konkretnym partnerem lub w zasadzie symulacji nie jest właściwa droga. Kobieta ukrywa tylko swoją głowę w piasek, zamiast rozwiązania istniejących problemów.

Nie powinniśmy zapominać o takich czynników jak urazy partnera, który prędzej czy później dowie się prawdy. Jeśli kobieta pielęgnuje relacje z konkretnego kochanka, nie go oszukać.

zamiast O

Fałszywe orgazmy nadal nie warto, nawet jeśli płeć piękna jest przekonany, że jest w stanie doskonale poradzić sobie z tym zadaniem. Po tym wszystkim, tym bardziej ona wciela wyładowania seksualnego, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że przeżywa prawdziwą przyjemność. Dlatego należy zastanowić się przed rozpoczęcia kulawym udawania ścieżki.