874 Shares 4226 views

Czy „matchmakers”, Sezon 7, a kiedy czekać na filmie?

Kiedy w 2008 roku na ekranach telewizyjnych spośród dwóch pierwszych serii bezpretensjonalny domowych komedii „swatki”, nikt nie mógł sobie wyobrazić, że jest to początek długiej i popularnego maratonu filmowego, który kiedykolwiek nakręcony na Ukrainie. Bohaterami tej historii tak widzowie lubił ukraińską i rosyjską publiczność, Kazachstan, Białoruś i Estonia, że po ostatnim z 6 sezonu w 2013 roku, wszyscy członkowie powodzi procesowego filmowej pytań od zainteresowanych widzów. Są zainteresowani, czy „swatki”, sezon 7.


Co mówią o tym, filmowców?

Oczywiście, w formacie, w którym seria istniała wcześniej, widzowie będą go widzieć nic więcej. Ten kinobestsellera autorów podane niezwłocznie po ostatecznym serii w 2013 roku. Ale wciąż mamy nadzieję, że ponownie spotkać swoich ulubionych bohaterów ludowych. Czy „matchmakers” (Sezon 7) tyle radości? Na pewno!

Fakt, że równolegle z „Matchmaker” został nakręcony w 2012 roku serial „Opowieści Mityaya”, gdzie główny bohater był nieszczęsny komiczna postać grana przez Dmitrija Dobrynin, który odegrał ważną rolę w serialu.

Teraz jednak, załoga zdecydowała się kontynuować pracę nad komedią tymczasowo nadając mu nazwę „Opowieści Mityaya 2”. Fani filmu należy pamiętać, że między 4 a 5. sezonu „swatki” w losy bohaterów miał okres ośmiu lat. To o nim jakiś czas ich życia i zostanie opowiedziana w nowej serii.

Co nas czeka?

Widzowie zostaną poproszeni, aby dowiedzieć się, co się dzieje w tej chwili w rodzinnym Mityaya, ukochanej przez Larisa Olesya Zhelezniak i jej ekstrawagancki matki, grana przez Tatiana Vasilieva. Usunięty jeśli „swatki” Sezon 7 teraz? Tak, proces filmowania została uruchomiona na początku tego lata. Było to powiedział scenarzysta Studio „95 dzielnica” Yuri Mikulenko. Komediowych opowieści Mityaya rodzina odbędzie się na Krymie, ponieważ jest tam w 4 sezonie, poznał miłość swojego życia – z prywatnej rekina Business Hotel Larissa.

I pisarze obiecywano, że rodzina Bud'ko i Kovalev nie zostanę za kulisami. Będziemy musieli zobaczyć ponownie i nieprzewidywalne elegancki Olga Nikołajewna Kovaleva (aktorka Ludmiła Artemyev), a psychiczna Valentinoy Petrovnoy Budko (Tatiana Krawczenko) i jej wesołej męża Bud'ko Ivan Stepanowicza (Fedor Dobronravov) i, oczywiście, z ich ukochanej wnuczki Genia. Oczywiście, nie będzie zrobić nowy film, a bez obecności Berkovich (Alexander Feklistov).

A tu o to, czy „matchmakers” (Sezon 7) są przedstawione z pełnym rodziny Kovalev i Olga będzie jeden bez męża (w tej roli Anatolij Wasiliew odmówił udziału w filmie po 4 sezonie), jeszcze nic nie wiadomo.

Prezent dla widzów

Prawdziwy prezent dla fanów serii komedia wielu był fakt, że oprócz „Baiken Mityaya 2” twórcy telewizji Multi-picture postanowił nakręcić film fabularny o „Matchmaker”. Było to powiedział dziennikarzom producent filmów Vladimir Zelensky. Jednak po zwolnieniu do ekranu wersji pełnej długości filmu nie jest jeszcze znana. Jeśli chodzi o pytanie, czy „matchmakers” (Sezon 7) są w kinach w tym roku, czy nie, nie ma też jednoznacznej odpowiedzi.

Filmowcy przechowywane intrygi. I wszyscy prawdziwi fani serii mogą tylko mieć nadzieję i wierzyć w lepsze dopasowanie. Nie zapominaj, że to ukraiński serial, a teraz sytuacja polityczna zmieniła się radykalnie między Rosją i Ukrainą. Czy przyjść „matchmakers” (Sezon 7) niezwłocznie, będzie w dużej mierze zależeć od okoliczności zewnętrznych.

Wiadomości o aktorów serialu

Oto niektóre wiadomości o dwóch głównych aktorów nowego sezonu serialu. Aktorka Olesya Zhelezniak podczas udziału w ekranizacji „swatki” był w stanie wykonać i rodzić ich czwarte dziecko – syna Tomasza. W czwartym sezonie zagrała w ostatnim stadium ciąży, które stworzyły pewne trudności dla filmu.

Nowy sezon filmu Dmitry Dobrynin pojawi się przed publiczność wyglądała młodziej i piękniej. Faktem jest, że aktor został niedawno miał operację plastyczną, związane ze swoim udziałem w filmie projektu o legendarnej śpiewaczki Leonid Utesov.