788 Shares 7288 views

Produkt „Aerius”: instrukcje użytkowania

Alergie … słowo znane wielu. Kaszel, katar, łzawienie oczu zaczynają irytować większość obywateli (a nie tylko obywateli) z pierwszych zielonych liści i prześladować aż do późnej jesieni, aż wszystkie trawy i liści nie zabije mrozem.


Leki na alergie jest wiele. Ale oznacza wszystkie poprzednie pokolenia posiadał jedną, ale bardzo nieprzyjemne skutki uboczne: one spowodować poważne senność. Ludzie są zmuszani do picia leki takie jak „Tavegil”, „Suprastin” lub „Diphenhydramine” kilka razy w ciągu dnia, pamiętam, jak trudno można skupić się na tych leków, jak wiele z nich chcesz spać.

Wraz z odkryciem nowego leku „Aerius” ich męka się skończyła.

Medycyna „Aerius” Podręcznik wyjaśnia lek przeciwalergiczny jest jednym z ostatnich pokoleń, nie ma działanie uspokajające. Długodziałające, wysoce skuteczny, jest doskonale usuwa wszystkie objawy alergii: kaszel, kichanie, wyciek z nosa, wysypka, świąd, zaczerwienienie oczu. Oznacza to, że lekarze bez obawy przed przepisane do dorosłych i dzieci, wystarczy wziąć jeden raz dziennie (ale najlepiej w tym samym czasie).

Substancją czynną leku jest desloratadyna lek. Związek ten wykazuje aktywność wobec receptorów H1-histaminy, zmniejsza zapalenie, zapobiega rozwojowi reakcji alergicznych. Dzięki niemu możliwe jest nawet tak zwanej kaskady alergiczne, co prowadzi do atopii – źle syntezy przeciwciał, które wywołują reakcje alergiczne.

Lek „Aerius” instrukcji opisano szczegółowo mechanizm działania, nie tylko utrudnia rozwój reakcji alergicznej. To ułatwia jej przepływ, zmniejszają lub zapobiegają obrzęki, skurcze mięśni gładkich, został protivoekssudativnoe działania. Ie Lek ma taki szeroki zakres działania, to może on być stosowany w leczeniu nagłego (ostry) wyświetlacze, a także do długotrwałego leczenia przewlekłej alergii na poziomie systemowym.

Dlatego agent „Aerius” Instrukcja nadal stosowany jest w leczeniu sezonowego nieżytu nosa, astma, kombinacji tych chorób. Jest ona skuteczna w przewlekłych lub ostrej pokrzywki.

Kolejną zaletą leku Aerius „instrukcją” podkreśla ten pomysł jest jego zdolność do poprawy jakości życia pacjentów.

Po pierwsze, normalizuje stan i samopoczucie ludzi, usuwanie objawów alergii.

Po drugie, badania wykazały, że po leku na astmę zmniejsza częstość napadów i liczbę potrzebnych leków. Przygotowanie „Erius” poprawia sen bez działaniu uspokajającym.

Wreszcie lek „Aerius” Instrukcja podkreśla, że ma najwyższy profil bezpieczeństwa. On nie przynieść komplikacje w połączeniu z alkoholem, to nie szkodzi żadnych układów organizmu. Zaleca się rdzenie, osób cierpiących na choroby wątroby, przewodu pokarmowego i tak dalej.

W medycynie nie ma prawie żadnych przeciwwskazań. Nie poleca produkt „Aerius” podczas ciąży lub karmiące, cierpi z ciężką niewydolnością nerek. Oczywiście, osoby z nietolerancją osobowych nie powinni przyjmować tego leku.

Przepisać leki jeśli „Aerius” dla dzieci? Instrukcja mówi, że dzieci do lat 11 są zalecane do syropu i dorosłych – „Aerius” pigułki. Czasami syrop dzieci mogą powodować uczucie suchości w jamie ustnej lub lekki ból głowy. Leki przepisane dla dzieci, które nie ukończyły 2 roku życia, powodując ich biegunkę, pobudzenie, gorączka, bezsenność. W związku z tym, do dwóch lat medycyny zwykle nie powołać.

Stwierdzono, że lek można łączyć z antybiotykami, środki zobojętniające kwasy.

Z powodu przedawkowania narkotyków, „Aerius” mogą być nudności, zawroty głowy i biegunkę. Czasami wymioty lub skład krwi ulega zmianie. W tym przypadku konieczne leczenie i usuwanie leku.