153 Shares 3339 views

Fil Kolson: charakterystyczny znak

Fil Kolson – fikcyjna postać reprezentująca kinowego uniwersum Marvel. Obejmuje on szereg filmów, które dedykowane są superbohaterowie. Grałem rolę aktora charakterystycznego Clark Gregg. „Iron Man” – film, w którym nie jest agentem. Stało się to w 2008 roku. Został on przedstawiony jako agenta tajnej organizacji o nazwie „SCH.I.T”. Jest to fikcyjna.


Po ukazaniu Gregg opisane obrazy na ekranie podpisał kontrakt z Marvel Studios. Przez jej warunkami, że zobowiązał się do udziału w filmie kilku filmach w określonej roli. Obecnie obejmują one filmu "Iron Man 2", "Thor" i "Avengers". Ostatni obraz Dzhos Uidon utworzony. Charakter stał się jednym z bohaterów komiksów cyfrowych książek, a także krótkich filmów z Marvela. Gregg agenta wyrażona w projekcie "The Great Spider-Man". Jest to animowana seria została wydana w kinach w 2012 roku. Wkrótce Phil dostał swój pełny cykl zatytułowany „Agenci SCH.I.T”. Jego premiera odbyła się w 2013 roku. W ostatnim odcinku serialu Nik Fyuri powołuje dyrektor organizacji „tarcza”.

wygląd

Jak już zostało powiedziane, „Iron Man” – film, w którym pojawił się po raz pierwszy jesteśmy zainteresowani charakteru. Pojawił się na konferencji Toni Starka. Wydarzenie organizował po ucieczce z niewoli bojowników.

Fil Kolson mówi, że pracuje jako agent w szóstym Interwencji taktyczne i operacyjne obsługę logistyczną. Rozmawia z Virdzhiniey Potts – asystent Starka. Mówi, że musi porozmawiać z jej przełożonym i omówić okoliczności ucieczce z Afganistanu. Jest obecny w czasie Stark deklaruje, że obejmuje zakłady produkcyjne ramiona. Później agent pojawi się w Walt Disney Hall. Tam próbuje rozmawiać Starka. W tym przypadku, Christine Everhart przerywa je. To pokazuje zdjęciami Starka gang nazywany „Dziesięć Pierścieni”. Organizacja ta stała za porwaniem. Colson zgadza się na spotkanie z Pepper Potts. Bohater jest w swoim biurze w chwili, gdy to sprawia, że kradzież danych z komputera Obadiah Stein. Mówi o pancerz. Jego zaprojektowany Stein. Z Coulson kilku czynników towarzyszyć Pepper Potts do reaktora. Okazuje się, że pancerz jest aktywna. Colson z jego agentów udaje się uciec i zabrać pieprzem. Stark poprosił ją, by wysadzić dach, w celu zniszczenia Stein. Później nazwa Pepper daje Agencji. Colson przerywa ją i mówi, że to jest rzeczywiście zwany „SHIELD”. W finale, agent bierze udział w konferencji, podczas której Stark przyznaje, że jest Iron Man.

"Iron Man 2"

Fil Kolson się środek, który instruuje nadzoru Fury Starka. Przy tej operacji jest on wysyłany wraz z Natasha Romanoff. Coulson środkami dostarczane Starka pojemnika. Istnieje osiągnięcia i rekordy Howard – jego ojciec. Colson wysłany do Nowego Meksyku. On żegna się Stark.

Należy zwrócić uwagę, a scena po kredyty. To Colson trafia do Nowego Meksyku. Wchodzi w puszczy. Jest to obok ogromnego krateru, na telefon. Ostatnia klatka przedstawiono młotek.

Thor

Fil Kolson w tym filmie działa jako szef prac związanych z badanym spadły Mjolnir. On jest reprezentowany wśród liderów organizacji „tarcza”. Razem z innymi środkami konfiskaty nagrywania Jane Foster. Mogą one doprowadzić do prawdziwej natury wystąpieniem młotkiem. Hero daje wskazówki Hawkeye trzymać na muszce Tory w momencie, kiedy podejmuje próbę dostać się do obiektu, jak również podnieść młot. Później agent jest obecny na przesłuchaniu. Thor pyta, kto to jest, gdzie udało mu się uzyskać takiego szkolenia, które pozwoliły mu pokonać ochronę obiektu bez trudu. Erik Selvig próbuje ratować niewoli. Daje mu sfałszowane dokumenty. Colson dowiaduje się, że papier nie są prawdziwe, ale niech Thor.

Dalszy rozwój

Film „Avengers” również nie jest bez udziału charakteru, który nas interesuje. Obraz został wydany w 2012 roku. W 2011 roku aktor Clark Gregg wspólne kilka szczegółów na temat rozwoju fabuły. W szczególności okazało się, że Colson zmieni kształt formalny garnitur, a także wziąć udział w szeregu scen. Dzhoss Uidon – reżyser filmu, kocha „zabić” bohaterami jego obrazów. Powiedział w wywiadzie, że agent będzie pozostać przy życiu. Jednak Colson zabija Loki w filmie. Wynik Fyuri po śmierci próbuje motywować superbohaterów współpracować. Środek martwy nie był długi. Wkrótce po jego zmartwychwstanie stało.

Fil Kolson: jak przetrwać

Środek udało się przetrwać po pokonaniu Loki. Phil był martwy przez kilka dni. To było nie do przyjęcia. Nik Fyuri przyciąga najlepszych naukowców do jego zmartwychwstania.

Lekarz powiedział, że Coulson stracił chęć do życia. Aby ją odzyskać, naukowcy wprowadzony do świadomości czynnika kilka przyjemne wspomnienia, związane z wypoczynkowego w Tahiti.