763 Shares 7740 views

Japońskie obozy śmierci. „Oderwanie 731”

W pewnym momencie, na terytorium wzgórzach Mandżurii rozpoczął pracę straszny roślinę. Jak zastosować „surowiec” tam mieszkają ludzie. A „produkt”, który odbywa się w tym miejscu, może zniszczyć całą populację w stosunkowo krótkim okresie czasu.


Rolnicy nie zbliża się do obszaru niepotrzebnie. Fakt, że Japończycy tajne „obozy zagłady” ( „Order 731”, jak również) nie była znana każdemu. Ale nie było wiele strasznych pogłosek o tym, co się tam dzieje. Mówiło się, że istnieje ponad ludzie spędzają straszne i bolesne doświadczenia.

Special „Oderwanie 731” był tajny laboratorium śmierci, gdzie Japończycy opracowali i przetestowali najbardziej straszne opcji męki i zniszczenie. Nie określono próg wytrzymałości ludzkiego ciała, na pograniczu życia i śmierci.

Hong Kong bitwa

Podczas II wojny światowej, Japończycy zajęli część Chin, który jest nazywany Mandżurii. Po słynnej bitwie w pobliżu Pearl Harbor wzięto do niewoli ponad 140 tysięcy osób, z czego jedna czwarta została zabita. Tysiące kobiet były torturowane, gwałcone i zabijane.

W książce słynny amerykański historyk i dziennikarz Dzhona Tolanda opisano ogromną liczbę przypadków złego traktowania więźniów przez wojsko. Na przykład w Hongkongu bojowej lokalnych brytyjskich, Euroazjaci, chiński i portugalski walczył atakując je japoński. Tuż przed Bożym Narodzeniem one całkowicie otoczony i zdobyty na wąskim półwyspie, Stanley. Było tak wiele ubite, aby wyciąć rannych i zgwałcona przez chińskich i brytyjskich pracowników opieki zdrowotnej. To było upokarzające koniec panowania brytyjskiego terytorium Chin. Straszniejszy był osobliwy charakter wyłącznie japońskich zbrodniach przeciwko więźniów, którzy wciąż próbują ukryć Japonię. „Fabryka śmierci” ( „Order 731” i inne) – jeden z nich.

obóz zagłady

Ale nawet z wszystkich okrucieństwach to było nic w porównaniu do tego, co miało miejsce w japońskim oddziałem. Nie był daleko od miasta Harbin w Mandżurii. Poza tym „Detachment 731” był obóz śmierci, pracował również jako miejsce różnych eksperymentów. W swoich badaniach terytorium prowadzona broni bakteriologicznej, które są wykorzystywane na żywo populacji chińskiej.

Do wiodących japońskich specjalistów, aby w pełni zająć się zadaniami, potrzebowali techników i techników środkowe. W tym celu szkoły zostały specjalnie dobrane w stanie nastolatków, którzy byli chętni do nauki, ale były one o niskich dochodach. Przeprowadzili oni bardzo szybkiego uczenia się dyscypliny, po którym stają się ekspertami i należał do personelu technicznego miejscach.

Charakterystycznymi cechami obozie

Co leży japońskich „obozy śmierci”? „Oderwanie 731” był kompleks, który składa się z 150 budynków. W centralnej części zlokalizowano R0 bloku, w którym przeprowadzono doświadczenia na ludziach. Niektóre z nich są szczególnie wstrzykiwano bakterie cholery, tyfusu, wąglik, dżuma, kiły. Inne pompuje krew konia zamiast ludzkiego.

Wielu zostało rozstrzelanych, spalonych żywcem z moździerzy wysadzili, wypalane w ogromnych dawek promieni rentgenowskich, suszonych, zamrożonych lub nawet gotowane żywcem. Nie jedna osoba przeżyła z tych, którzy byli tutaj. Absolutnie zabił wszystkich, których los przyniósł do obozu koncentracyjnego „oderwania 731”.

Przestępcy nie są karane

Ze Stanów Zjednoczonych była amnestia dla wszystkich japońskich lekarzy i naukowców, którzy przeprowadzili okrucieństwa w tym okresie czasu. Zgodnie z wynikami badań, który założył „Order” – 731 Ogólne Shiro Ishii leytenat i ludzi wokół niego – przyznano amnestię zaraz po 1945 Upadek Japonii miała miejsce. Za jego uwolnienie od kary osoba świadcząca wypłacane do władz amerykańskich kompletne i wartościowe informacje o wynikach testów.

Wśród nich były przeprowadzone i „badań terenowych”, w którym cywile, Chiny i Rosja zostały zainfekowane przez bakterie wąglika i śmiertelne zarazy. W rezultacie, wszyscy zginęli. Po kapitulacji miał się odbyć w Japonii w 1945 roku, szef Shiro Ishii, została podjęta decyzja o zamordowaniu w absolutnie wszystkich więźniów do "obozów śmierci. Ten sam los został dostarczony do pracowników, ochroniarzy i ich rodzin. On sam mieszkał do 1959 roku. Przyczyna śmierci Shiro Ishii – rak.

blok R0

R0 jednostka – miejsce eksperymentów przez Japończyków. Uczestnicy byli jeńcami wojennymi lub lokalne Aborygeni. W celu wykazania obecności odporność na malarię, lekarz Rabaul krwi wprowadzone strażników pow. Inni naukowcy badali wpływ podawania zastrzyków różnych bakterii. One rozczłonkowane swoich poddanych w celu określenia rodzaju i cech różnych efektów.

Niektórzy ludzie konkretnie zastosowano rany postrzałowej w brzuch. Potem praktykowany pociągając kul amputowane narządów ludzkich japoński. Jednostka 731 została również znany bardzo wspólnym doświadczeniu główną istotą co było wyciąć część wątroby żywych więźniów. Dokonano tego w celu określenia limitu wytrzymałości.

Po dwóch więźniów podjął próbę ucieczki, został postrzelony w nogę, rozczłonkowane i wątroby wycięto. Japończycy mówią, że zegarek działa ludzkie ciała mieli po raz pierwszy. Jednak pomimo awfulness tych operacji, uważali je bardzo pouczające i przydatne, jak również sam „Oderwanie 731”.

To było i jest to, że więzień przywiązany do drzewa, oderwał ręce i nogi, tułów i cięcie amputowano serca. Niektórzy więźniowie usunięto część mózgu czy wątrobie, aby zobaczyć, czy mogą żyć z uszkodzonego narządu.

zostali przyjęci na „dzienniki”

Istnieje kilka powodów, aby umieścić japońskiego obozu koncentracyjnego – „Order 731” – terytorium Chin, a nie Japonii. Należą do nich:

  • Przestrzeganie tajności;
  • w przypadku wystąpienia siły wyższej, pod atakiem oddano populacji Chin, aniżeli Japończyków;
  • Stała dostępność „kłody”, niezbędnych do przeprowadzenia śmiercionośne testy.

Sanitariusze „Raporty” nie są traktowane jako istoty ludzkie. I żaden z nich nie wykazał nawet najmniejszej sympatii dla niego. Wszystko skłonny sądzić, że jest to naturalny proces, a powinno być.

Opis doświadczeń

Widok profilu eksperymentów na więźniach – test na dżumę. Na krótko przed końcem war Isiey zarazy szczepu bakterii, których zjadliwość została pokryta była 60 razy większa niż normalnie.

Sposób prowadzenia eksperymentów była w przybliżeniu taka sama:

  • ludzie zamknięci w specjalnej klatce, gdzie ze względu na małe rozmiary, nie mieli okazji nawet odwrócić;
  • POW następnie poddano zakażenia;
  • Obserwowaliśmy zachodzące zmiany stanu organizmu;
  • następnie przeprowadza się rozwarstwienia, organy usuwano i analizowano właściwości rozprzestrzeniania się w sobie.

Przejawy wysoce nieludzkość

Jednocześnie ludzie nie są zabijane, ale nie szyte. Lekarz może na kilka dni, aby monitorować zmiany zachodzące. W tym przypadku nie trzeba niepokoić się ponownie i przeprowadzić drugą sekcję zwłok. Również nie używa absolutna bez znieczulenia, ponieważ, według lekarzy, może to zakłócić naturalny przebieg rozprzestrzeniania się choroby na podstawie badania.

Wielki „sukces” wśród osób, które zostały wniesione w „Zamówienie 731”, pomyślał, aby być wykorzystywane do eksperymentów z użyciem gazu. W tym przypadku śmierć przyszła znacznie szybciej. W najbardziej makabrycznych eksperymentów okazało się, że ludzka wytrzymałość jego mocy jest prawie równa wytrzymałości gołębi. Po tym wszystkim, ostatni zmarł w takich samych warunkach jak mężczyźni.

Gdy wydajność pracy udowodniono Ishii, japoński wojskowy zaczęły być wydawane opracowania planów aplikacji bronią bakteriologiczną charakter wobec Stanów Zjednoczonych i Związku Radzieckiego. W „amunicja” było tak dużo, że będą na tyle, aby zabić wszystkich ludzi na ziemi. I Kwantuńskiej „Oderwanie 731” został zaangażowany w rozwój każdego z nich taki czy inny sposób.

Przestępstwa objęte nasz czas

Nikt nie wiedział, co robią z ludźmi przechwyconych przez Japończyków. Według ich oświadczenia, więźniowie byli traktowani po prostu, a wszelkie naruszenia są całkowicie nieobecne. Kiedy wojna się zaczęła, rozłożone różne zarzuty okrucieństwa w Hong Kongu i Singapurze. Ale żaden z wszystkich oficjalnych protestów nas nie otrzymał odpowiedzi. Po tym wszystkim, rząd tego kraju jest dobrze poznany, że nawet jeśli są one skazane albo przyznać, że wykonane z Armia Kwantuńska ( „oderwanie 731”, jak również), to nie będzie miało wpływu na bezpieczeństwo więźniów wojennych.

Więc nie chcieli oficjalnie postawienia przed sądem sprawców w zamian za coś, co dostanie „naukowe” dane zebrane w „kłody”. Byli w stanie nie tylko przebaczać to liczba zgonów, ale także do utrzymania ich w tajemnicy przez lata.

Niemal wszyscy naukowcy pracujący w „Unit 731”, nie były karane. Wyjątkiem są ci, którzy wpadli w ręce ZSRR. Pozostali wkrótce zaczął prowadzić uniwersytetu, szkoły medycznej, Akademia powojennej Japonii. Niektóre z nich stały przedsiębiorców. Jednym z „eksperymentatorów” objął fotel gubernatora Tokio, z drugiej – prezes Japońskiego Stowarzyszenia Medycznego. Także wśród tych, którzy założyli „Order 731” (od którego zdjęcia świadczą o przerażających eksperymentów), istnieje wiele wojskowych i lekarzy. Niektóre z nich nawet otworzył prywatny szpital.