703 Shares 8178 views

woda przetwornik magnetyczny: Opinie aplikacyjne

Właściwości magnesu ludzkości zostały z powodzeniem używany przez dłuższy czas. Jest stosowany nawet w najtrudniejszych ustawieniach. W połowie XX wieku naukowcy badali zdolność magnesów zmiękczają wodę. W wyniku ich pracy pojawiła się woda przetwornik magnetyczny. Jego właściwości stały się skutecznie wykorzystywane w zaopatrzeniu w wodę i system zasilania.

Przetworniki wodne magnetyczne: Krótki opis urządzenia

Każdy płyn czyszczący dostarcza się usunięciu pracy od niego zanieczyszczeń. Urządzenie to posiada wiele filtrów połączeń. Woda magnetyczny przetwornik wyjątkiem cieczy czyszczącej wykonuje również jego zmiękczania, to znaczy obraca się wody twardej do miękkiej.

To urządzenie eliminuje tyle dobrze starą skalę (prawie 100%), znacząco zmiękcza wodę. Dzięki nim będą chronione wszystkie urządzenia.

Magnetyczny przetwornik wody: aplikacja

To urządzenie eksperci radzą, aby skorzystać z następujących potrzeb:

  • zimnej i ciepłej wody w domu lub mieszkania;
  • Kotły;
  • Grzejniki (kotły, kolumna gazu) ;
  • Wyposażenie systemowe (pralki i zmywarki);
  • Sprzęt pompy.

Ponieważ urządzenie ma problemy z szumowin?

Współczesny rynek oferuje szeroką gamę powyższych urządzeń różnych firm. Na przykład, to udowodniono urządzenie elektromagnetyczne jako „Stop szumowiny”. Magnetyczny przetwornik wody marki chroni nie tylko nowe technologie, ale również przedłuża żywotność stary. Zwykle jest zamontowany z przodu urządzenia w instalacji wodnej.

Dipole wody przechodzą pomiędzy magnesami o wysokiej energii o różnej polaryzacji. Są one dotknięte przez siły Lorentza. Przyczynia się do ruchów oscylacyjnych kierunku przemiennym. Kontakt pomiędzy dipolami wody, jonów wapnia i CO3 dzielą się pod wpływem pola magnetycznego. W wyniku tej ostatniej postaci aragonitu. Jego kryształy mają stosunkowo luźnej strukturze i nie można utworzyć skalę na powierzchniach grzewczych.

Gdy oczyszczona woda jest ogrzewana warstwa skali, cząsteczka CaCO 3 nie wytrącają się, a cząstki są przyciągane do aragonit. W wyniku ostatniego rozszerzenia. Następnie usuwa się z odprowadzania oczyszczonej wody.

Ostatecznie Aragonit cząstki przyczyniają się stopniowo pozbyć starego kamienia i sposobu usuwania z niego węglanu wapnia.

Zalecenia instalacyjne powyższe urządzenie

Eksperci doradzają, aby zamontować magnetyczny przetwornik wody przed urządzeniami, które otrzymują tylko zimną wodę. Fakt, że powyżej urządzenia nie są w stanie działać z wysoką temperaturą cieczy. Jest to cecha konwerterów danych woda.

Należy zauważyć, że powyższe ustawienie jest wrażliwy na stagnacji kierunku przepływu i prędkości płynu.

Eksperci pamiętać, że najbardziej wygodne w użyciu urządzenie nadal jest opcja elektromagnetyczne. Jest wszechstronny i oczywiście pasuje idealne dla każdej temperaturze. Zużycie energii przy małym urządzeniu. Przy maksymalnym obciążeniu powyżej filtra zmiękczającego wodę miesięcznie zużywa jedynie około 5 kW energii elektrycznej.

Należy zauważyć, że przetwornik elektromagnetyczny nie działa cieczy stojącej.

Urządzenie może być również wyposażone prosto, czyli bez cięcia. Nawijania, aby rury. Następnie końce powinny być izolowane. Nie jest wymagane żadne dalsze działania w celu wytworzenia powyższego urządzenia.

Główne zalety magnetycznego przetwornika wodzie

Urządzenie to charakteryzuje się następującymi cechami:

  • ma przyzwoitą trwałość (10 lat i więcej);
  • Fizjologiczne działanie pola magnetycznego, nie wpływa na właściwości wody i nie zmienia struktury biologicznej;
  • urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla zdrowia ludzkiego;
  • Nie dotyczy związków szkodliwych, składników chemicznych lub dodatków.

Przetwornica wody magnetyczny będzie trwała przez dłuższy czas, a dokładniej, jeśli jest wykonana z materiałów ziem rzadkich. Tylko ten ostatni, aby całkowicie zmienić jego właściwości z upływem czasu.

Przetworniki Magnetyczne: woda opinii

Powyższe urządzenia są szeroko stosowane w dużych przedsiębiorstwach. Odpowiedź na swojej pracy bardzo pozytywne. Użytkownicy piszą, że przy zastosowaniu konwertera wody, takich jak urządzenia kotłowni, rur doskonałej kondycji (oni bez dodatków), a skala nie jest jeszcze widoczny.

Gojenie magnetyczny przetwornik wody, według opinii konsumentów, jest popularny. Ludzie uwagę na wysoką efektywność jego pracy. Urządzenie elektromagnetyczne jest jednym z najbardziej skutecznych środków zmiękczających. Pralka i zmywarka funkcjonują prawidłowo bezawaryjnie przez wiele lat. Tak, to działa dobrze Magnetic Healing konwerter wody, ponieważ nie ma skala na elementach grzejnych urządzeń gospodarstwa domowego, według konsumentów.

Ponadto, ludzie mówią, że powyższy układ nie sprzyja dużym zużyciu energii. Jest to dość opłacalne w tym zakresie.

Ale są też negatywne opinie klientów. Jest to w zasadzie sprzężenia zwrotnego od ludzi, którzy nigdy nie korzystali z tego urządzenia, ale po prostu czuję, że jego zakup – to strata pieniędzy. Twierdzą oni, że namagnesowanie wspomnianego płynu nie przyniesie pożądanego rezultatu.

Woda magnetyczny przetwornik – skuteczne urządzenie do usunięcia twardości wody i zapobiec kamienia.