709 Shares 2998 views

Izmailovo Kremla, Moskwa: Opis, historia, adres i ciekawostki

W zamieszczonych w tym artykule zdjęcie, nie widać starą fortecę i starożytny zabytek architektury rosyjskiej. Tutaj Moskwa, Izmailovo Kreml. To jest wielki kompleks kulturalno-rozrywkowy i historyczny i architektoniczny, zbudowany w tych dniach.


Łączy w sobie cechy wielu starożytnych rosyjskich twierdz, zapożyczonych z nich najbardziej kolorowych i ciekawych szczegółów, a łączy je z nowoczesnego przemysłu czasu wolnego.

Historia powstania

Twórcy kompleksu kulturalnego „Kremlu w Izmailovo” są AF Ushakov M. V. Alekseeva. Pomysł stworzenia ważnym ośrodkiem kultury rosyjskiej wystąpiła Aleksandra Fiodorowicz we śnie, kiedy był potomkiem słynnego malarza ikon S. Ushakov, teraz widziałem istniejącego budynku w każdym szczególe: od wież oraz teren stawu. Każdego dnia, dane były bardziej wyraźnie zaznaczone, i wreszcie przyszedł moment, kiedy gotowy projekt architektoniczny został złożony do wojewody.

Należy zauważyć, że na początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku na miejscu gdzie stoi dziś Izmailovo Kremla, był opuszczony nieużytki. W 1998 roku rozpoczął pracę na budowę, która trwała około dziesięciu lat. Tworzenie obiektów została przeprowadzona w oparciu o otwarcie dzień, jak i centralnych budynków, zdecydowano się wykorzystać strukturę architektoniczną rezydencji cara Aleksiej Michajłowicz Rosyjskiej.

Izmailovo Kreml nie jest wartością historyczny i architektoniczny zabytek, ale należy zauważyć tu atmosferę stworzoną przez carskiej Rosji, gdzie można poczuć ducha pre-Peter Moskwie. Izmailovo Kremla, którego adres – Izmailovo shosse, 73ZH, kilka lat jego istnienia, lubiący Moskali i gości stolicy przeżywają radość odwiedzając ten wspaniały budynek.

opis

Jak pokazuje historia, starożytnej twierdzy zawsze był zbudowany na wzgórzu. Izmailovo Kreml przeprowadzone ściśle według tradycji architektury rosyjskiej. Jest on zbudowany na wzgórzu i otoczony drewnianym ogrodzeniem i ściany z kamienia z masywnymi wieżami. Zbliża się do ściany, od razu zauważyć białe kamienne budynki, które zdobią kolorowe płytki, wykonane na technologiach i rysunków dawnych mistrzów.

Wszystkie budynki kompleksu zostały stworzone na podstawie szkiców i rysunków rezydencji królewskiej. Wśród najbardziej znaczące są ujmowane Kościół św Mikołaja i Pałacu rosyjskiego posiłku.

Pałac posiłek

W XVII wieku rosyjski architektura drewniana przeżywała okres prosperity. Ósmy cud świata współczesnych nazywany Domem cara Aleksieja Michajłowicza. pałac kulinarne – jest niczym więcej niż fantazji architektów. Przyniosła ze sobą wiele elementów słynnego pałacu królewskiego w Kolomenskoje i kreatywności utalentowanych mistrzów ikonografii czasie Simon Ushakov.

restauracje w okolicy i refektarz, które są zaprojektowane, aby przyjąć do tysięcy odwiedzających, wynosi 6,5 tysięcy metrów kwadratowych. Są to wspaniały mistrz sztuki kulinarnej, którzy przygotowują jedzenie dla starożytnych rosyjskich przepisów, a także oferują tradycyjne i nowoczesne dania kuchni rosyjskiej wielonarodowych.

W pałacu dziesięciu salach bankietowych, które mogą pomieścić różną liczbę gości. Najbardziej luksusowy z nich, a on jest największy – „Królewski” na okres do pięciuset ludzi.

Na schodach, promenad i tarasów pałacu roztacza się wspaniały widok na centralnym placu, gdzie z reguły odbywają się wszystkie ważne wydarzenia i uroczystości odbywają się. galeria pokryte łączy pałac z podróży wieży. Dekoracyjne malowanie drewna stosowanego we wnętrzach, w podziemiach pałacu można zobaczyć pokój, stylizowane sale tortur i piwnic.

Church of St Nicholas ..

Izmailovo Kremla, adres który już poinformował czytelników, ma na swoim terytorium drewniany operacyjny świątynię świętego Mikołaja. Znajduje się niemal naprzeciwko Pałacu posiłku. Spotkał pierwszego zgromadzenia w 2000 roku. Do tej pory, świątynia jest mężczyzną folwarku Daniłow klasztor w Moskwie.

Jest to najwyższa świątynia w Rosji, wykonane z drewna. Jego wysokość – czterdzieści sześć metrów. Na szczycie znajduje się taras widokowy. Stamtąd można podziwiać spektakularne widoki na Izmailovo wyspie stawu i Silver-winogronowego.

W święta i niedziele w nabożeństwach prowadzone, zaangażowanych i sakrament ślubu chrztu. Tutaj przechowywane są cudowne relikwie świętych i księżniczka Fevronia Murom książę Piotr. Świątynia jest dla dzieci Sunday School, zwiedzający mogą uczestniczyć w kursie śpiewu kościelnego i szkoły kościelnej florystyka.

Targowe wierszy otaczających świątynię, można kupić ikony, zegary, wyroby z bursztynu i porcelany, światowej sławy Ural klejnotów, rosyjskich pamiątek – chusty i lalki, słynny produktów roślinnych w Gus-Crystal i lakierowanej miniatury, naczynia gastronomiczne.

wernisaż

Galeria handlowa jest naprawdę bardzo bogaty wybór wspaniałych produktów i rzemiosła twórców ludowych, ale wszystkich miłośników i koneserów sztuki i rzemiosła mają tendencję do odwiedzenia wernisażu, który sąsiaduje z Kremla. Mieści się w nim stała wystawa-kiermasz przedmiotów rękodzieła, pamiątki i antyków.

Ta niewielka miejscowość, która jest zamieszkana przez utalentowanych rzemieślników. Ulice są podane specjalne nazwy, które będą wam powiedzieć o wysłanie do nich zakres. Można również odwiedzić stoczni prawdziwym kowalski – wykuwania studio sztuki.

muzea

Ten niesamowity kompleks wcześniej nie miał Moskwa. Izmailovo Kreml ma pięć muzeów. Niektóre z nich są dość zabawne, ale przede wszystkim jest to poważna ekspozycja związana z historią naszego kraju:

  • Muzeum Chleba;
  • Muzeum Marynarki Wojennej;
  • Muzeum Miniatur „Historia świata w plasteliny”;
  • Muzeum Zabawek.

Nieco na uboczu jest Muzeum Historii wódki, która opowiada o historii 500-letniego napoju. Zbiór ponad 600 wykazuje, oznakowań i innych butelek kształtowych, urządzenie do destylacji (XV), w recepturach XVIII, plakaty, oczywiście, różne rodzaje wódki.

Odwiedził Izmailovo Kreml podczas trasy poznają techniki przyrządzania napojów, usłyszeć ciekawe fakty związane z nim, i odkryje uzależnienia od alkoholu rosyjskich carów. W tym kompleksie muzealnym obejmuje rosyjskiej restauracji, gdzie można skosztować odmiany i rodzaje narodowy napój.

Pałac Ślubów

Ostatnio wielu młodych Moskale są zainteresowani w Izmailovo Kremla. Jak dostać się na metro tutaj wyjaśnimy później, ale teraz wróćmy do przyczyn takiego zainteresowania.

Nie ma wątpliwości, że w pierwszej kolejności jest to interesujące dla niesamowitym kompleksie, który ukazał się w stolicy. Ale głównym powodem – jest małżeństwo w Izmailovo Kremla. Usługa ta jest dostępna od 2009 roku. To właśnie w tym czasie na terenie kampusu otworzył oddział rejestratora – „Pałac Szczęścia”. Jest też agencja ślubna, która oferuje z okazji wesela i rocznice.

Po rejestracji w urzędzie para może wziąć ślub w kościele św Mikołaja, i zorganizować ślub kolacja w Pałacu posiłkami, z starożytnych rytuałów i tradycyjnych potraw.

Warsztaty i sklepy

Wśród miłośników sztuki użytkowej stała się bardzo popularna Izmailovo Kreml. Jak dostać się na metro w tym kompleksie, znany i koneserzy antyków.

Za świątyni jest mały dziedziniec z altaną i staw z fontanną. Domki, które otaczają dziedziniec studia i sklepy znajdują. Można odwiedzić stoczni kowala, warsztaty dla wikliny, ceramiki, rzeźby w drewnie, tkania studio. Goście będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć, jak działają te rzemieślnicy i można zrobić samodzielną pracę twórczą.

W liceum Daniel pomoże Ci stworzyć miły świecę lub lalki wykonane z tkaniny, farby, czy wyrzeźbić matryoshka doniczkowych. Będziesz uczył tkania, a dzieci będą bardzo interesujące zobaczyć, jak powstaje czekolada.

I sklepy są rzadkie, mogą być do zakupu najbardziej niezwykłe pamiątki z ciepłych butach do kutych skrzyń do przechowywania posagu panny młodej.

Izmailovo Kreml: jak się tam dostać?

Samochodem z Moskwy można dotrzeć do kompleksu na Shchelkovo autostradzie. 105 km Kongres lub Entuzjaści autostrady (108 km).

Ale większość odwiedzających dotrzeć środkami transportu publicznego w Izmailovo Kremla. Metro – najszybszy i najwygodniejszy sposób na zwiedzenie kompleksu. Musisz dostać się do stacji „Guerrilla”, a następnie wzdłuż kompleksu hotelowego „Izmailovo”, za którą będzie można zobaczyć most. Zabiera cię do głównego wejścia. Z podziemnego drogi zajmie nie więcej niż pięć minut.