333 Shares 9271 views

Aktorzy „28 dni później”: większe i mniejsze role

W 21 wieku, ogromny popularne filmy i programy telewizyjne, taki czy inny sposób wpływa na tematykę zombie, żywe trupy. I nie był wyjątkiem, a obraz „28 dni później”, wydany w 2002 roku. Opowieść o przygodach, które przeżyły w Anglii wpływa straszny wirus wywołał zainteresowanie milionów widzów. Oczywiście fani aktorów zainteresowanych w „28 dni później”. Więc, kto odegrał kluczową i wspierające znaki?


Aktorzy „28 dni później” i działka

wiedza scena niezbędne do zrozumienia miejsce o charakterze sensacyjnym w projekcie filmowym. Pomoże to uporządkować, który grał główne aktorów. „28 dni później” – thriller, który odbywa się w Anglii w 21 wieku, której mieszkańcy są powszechnie przekształcony chodzącego nieboszczyka, okrutny i agresywny pod wpływem straszliwego wirusa, który został przywieziony do kraju wraz z zakażonych małp.

W sumie zajęło 4 tygodni do większości populacji państwa stał się krwiożerczych potworów. Mała grupa ocalałych próbują przeżyć ukrywając z zombie w opuszczonych domach i budynkach. Nawet po kryzys pojawia się przed publicznością głównych aktorów „28 dni później”. Jim (Killian Merfi) – prosty kurier, w czasie rozprzestrzeniania się choroby pozostał w szpitalu w stanie śpiączki. Wstawania i zdając sobie sprawę, że zna świat już nie istnieje, bohater musi walczyć o swoje życie. Pomoże mu w tym innych ocalonych – Mark i Selena, granych przez Noy Hantli i Naomie Harris.

Killian Merfi i jego bohater

Killian Merfi, jak również wielu innych aktorów, „28 dni później” w 2002 roku nie było jeszcze znane publicznie. niestandardowy wygląd, w połączeniu z talentem młodego mężczyzny pozwoliło stworzyć na ekranie dużą liczbę odmiennych obrazów. Zdarzyło mu się być seryjnym mordercą, lekarz, superbohater, transwestytą. Ale najbardziej pamiętnych Jim Courier publicznej, nagle znalazł się w środku pusty, w wyniku rozprzestrzeniania się wirusa w Londynie.

Killian Merfi pięknie oddaje emocji doświadczanych przez jego charakter w miarę postępu historia. Po pierwsze, on jest zdezorientowany i nie wie, co zrobić, gdy dowiaduje się o wypadku, po miesiącu w śpiączce. Następnie jest on przeżywa horror utraty rodziców, który jest własnością przez House of the Dead, czy raczej strzał. Potem czekał na rozpaczliwe pragnienie, aby przetrwać, na przemian z wściekłości wobec żołnierzy, zdobyty jego przyjaciół. Pod wieloma względami, jego sukces zawdzięcza filmową doskonałą grę Killian, które można dostrzec także w filmie „Batman Begins”, „Śniadanie na Plutonie”, „Dom”.

Co ciekawe, reżyser był początkowo postrzegany jako jedyny Jim Leonardo DiCaprio, ale nie chciał się pojawić z powodu zatrudnienia w innych projektach.

Grupa wsparcia

Oczywiście, Jim Courier – nie jest jedyną interesującą postacią thriller „28 dni później”. Aktorzy, którzy zagrali inne postacie, są również godne uwagi. Killian postać, sam kontroluje zdewastowany Londyn, pomógł się ukryć dwóch rozbitków. Przede wszystkim, Jim spotkał się z Markiem, zwykłym facetem, któremu udało się przetrwać najtrudniejsze dni. Grany przez aktora Noy Hantli, który stał się gwiazdą dzięki tym thrillerze. Ten człowiek był również w filmie „Opowieści z Narnii”, „Mgły Avalonu”.

Nie wspominając już o selen lekarz-farmaceuta, który pojawia się również w filmie „28 lat później”. Aktorzy Noe i Naomi Harris, który gra Selena doskonale radzą sobie ze swoimi zadaniami. Jeśli Mark jest obecny na scenie krótki czas, Selena będzie musiał przejść długą drogę z Jimem, a nawet być jego pierwszą miłością, na rzecz którego byłoby zaryzykować własne życie. Naomie Harris Angielka znany fanom sagi „Piraci z Karaibów”, jak widać w filmie „Frankenstein”.

Noe i Naomi przyjemność przypomnieć zabawny incydent, bez których traktuje rzadki dzień fotografowania. Na przykład, gdy załogi przypadkowo opuścił „trupy” na drodze przechodzącej w pobliżu kościoła. Przerażeni przechodnie skontaktował ścigania.

Ojciec i córka

Oczywiście, Killian, Naomi i Noah – to nie wszyscy wielcy aktorzy filmu „28 dni później”. Jasny charakter odegrały Brendan Gleason, który dostał obraz ojca nastolatka próbuje uratować swoje dziecko przed atakiem krwiożerczych zombie. Oczywiście, ojciec i córka spotkał Jim i Selena, dołączyć do ich grupy. Brendan Gleeson, w przeciwieństwie do wielu innych aktor filmowy horror, był już gwiazdą w czasie strzelaniny. Można zauważyć w tak znanych filmach jak „Cold Mountain”, „Edge of Tomorrow”, „Braveheart”.

Córka Frenka Hannu grał młoda aktorka Megan Burns.

Kto grał główną Zachód

Dobre i Kristofer Ekklston w postaci poważnych majora Genri Westy, próbując przetrwać i uratować swoją małą armię w warunkach Apocalypse, ze względu na jego cel gotowy do popełnienia żadnego przestępstwa. To był ten człowiek, aniżeli hordy zombie, w końcu stał się najgorszym wrogiem Jim i jego mały zespół.

Są to najciekawsze postacie horroru „28 dni później” – aktorzy i role.