398 Shares 9739 views

Sanatorium Solotcha (Riazań): zdjęcia i opinie

W tym małym artykule omówimy szczegółowo sanatorium „Solotcha” (Riazań regionu), jego negatywne i pozytywne aspekty, usługi i wiele więcej. Gotowy? Wtedy możemy zacząć!

lokalizacja

Solotcha Sanatorium słusznie jest uważana za jedną z najlepszych miejsc wypoczynkowych w Rosji, wielu turystów nazwać rosyjski Szwajcaria. Tutaj mikroklimat unikalny flory, z ponad 50 gatunków w rzadkich przypadkach, łagodne umiarkowanym klimacie, wzbogacona ozonu czyste powietrze, charakterystycznego leśnych sosna Urzhenskoe jezioro – widok krawędzi Meshchersky. Opinie są pełni podziwu dla przyrody.

Jak się tam dostać?

Ośrodek położony jest w pobliżu rzeki i Solotchinskogo Staritsa klasztoru, 25 kilometrów od Riazaniu. Jeśli planujesz dotrzeć z miasta Riazań, korzystania z usług transportu publicznego: trolejbus numer 10 dojeżdża do przystanku „shopping”, itd. Przejście do autobusu numer 41 lub 74 lub autobus numer 108 i przejść w drodze do przystanku autobusowego „Sanatorium” Solotcha ""

Jeśli planujesz podróż samochodem, trzeba wybrać kierunek w stronę miasta Kasimov, a następnie skręcić w lewo do wsi Polana i nadal mieszać, aż do rozliczenia Solotcha.

Riazań sanatorium „Solotcha” tworzy idealną atmosferę do wypoczynku rodzinnego z obu starszych rodziców i rodzin z małymi dziećmi. Na terenie znajdują się dwa pięciopiętrowy budynek mieszkalny z windą, Medical Corps, kompleks spa z łaźnią parową i sauną, centrach sportowych.

pokoje

Goście mogą wybierać spośród instytucji takiej jak sanatorium Solotcha przedstawione pokoje na każdy gust i budżet. Jeśli cenisz sobie komfort, luksus i praktyczność, luksusowy pokój dwuosobowy jest doskonałym miejscem na relaks i odpoczynek po przejściu wszystkich procedur medycznych i zwiedzania okolicznych lasach. Posiada wszystko, czego potrzeba, aby mieć lodówka, TV, klimatyzację, dostęp do szybkiego internetu.

Dla miłośników odpocząć w samotności oferuje pokoje jedno z najbardziej nowoczesnych wykończeń. Rodzina może żyć w dużym obszarze studio pokojowej. Nawiasem mówiąc, jeśli to konieczne, w tym pokoju, można dodać jeszcze jedno łóżko.

Chcesz odpocząć z przyjaciółmi lub ukochaną osobą i zaoszczędzić trochę pieniędzy? Zatrzymać swój wybór na pokoju dwuosobowym pierwszy przypadek – w domu i komfort bez ozdobników będzie doskonałym tłem dla leczenia i rekonwalescencji po zgiełku miasta. Odwiedzić ośrodek Solotcha (Riazań regionu), to kochasz!

żywność

W przestronnej sali jadalnej, wyposażonej w oświetleniu fluorescencyjnym, znaki z menu i obrusy lniane, wczasowicze mogą mieć dobry czas dla użytecznego posiłku. Zgodnie ze wskazaniami medycznymi dla każdego gościa zorganizował specjalny posiłek: diety, medyczne lub w formie bufetu.

Menu zostało zaprojektowane z najwyższą starannością, z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań w dziedzinie żywienia, tak, że odpowiednie odżywianie może dostarczyć dodatkowego efektu terapeutycznego dla gości sanatorium.

leczenie

Przybyciu do ośrodka „Solotcha” (Riazań), każdy gość będzie mógł przejść pełne badanie lekarskie i określenie możliwych chorób. Wysoko wykwalifikowany personel medyczny będzie wybrać i przepisać odpowiednie leczenie. Sanatorium specjalizuje się w leczeniu chorób układu nerwowego, układu krążenia, układu mięśniowo-szkieletowego, układ rozrodczy, choroby wieku dziecięcego. Ponadto, można docenić wiele programów terapeutycznych i rehabilitacyjnych, aby rozwiązać problemy z układem oddechowym.

odchudzanie

Profesjonalna pomoc można uzyskać tutaj oraz z problemami nadwagi spowodowanych przez nadmiar jedzenia i siedzący tryb życia. Nadwagą może spowodować poważne i złożone takich chorób, takich jak cukrzyca, patologii sercowo-naczyniowych, niewydolności wątroby, choroby zwyrodnieniowej stawów.

Program „Schudnąć z przyjemnością” (czas trwania 6 lub 12 dni do wyboru) – to kompleks indywidualne podejście do każdego pacjenta, który bierze pod uwagę dane wszystkich badań laboratoryjnych gościa, a także jego ogólną świadectwo. Wykaz procedur medycznych zawartych w tym programie jest szeroka i zróżnicowana: masaż manualny, ciśnienie, jelita nanoszenia czyszczące, magnes i więcej. Według opinii, program pomógł wielu schudnąć, poprawić metabolizm.

Program Relax

W naszym trudnym czasie, wiele osób cierpi na dolegliwości, takich jak zespół przewlekłego zmęczenia, zmniejszonej tonem emocjonalne, depresja, zespół asteniczny-neurotyczny, neurastenii. Praca w warunkach stresu emocjonalnego, wiele razy i nie przywiązują wagę do dalszego osłabienia, zmęczenia i rozdrażnienia, które można następnie przekształcić się w bardziej poważne choroby.

Dla ciebie, specjaliści z instytucji jako sanatorium Solotcha (Riazań), opracowany program anty-stres „Relax”. W wyniku leczenia do prawidłowej przemiany materii, poprawa snu rozwija zdolności adaptacyjnych organizmu w warunkach niekorzystnych czynników, zwiększoną aktywność fizyczną i psychiczną.

Działania prowadzone w ramach tego programu – praca z psychologiem dla wyrównania i korygowania psychologiczne tło, odruch-odcinkowego masażu z elementami refleksoterapii, prysznicem lub Vichy, sauna, sauna, basen, odpoczynek w łóżku „Nuga-Best”. Koszt programu w instytucji takiej jak sanatorium „Solotcha” dla roku 2015 wyniosła 22,610 rubli (łóżko), 17,710 rubli (dla dwóch osób) przez 7 dni.

"Beat Back Pain"

leczenie kręgosłupa w sanatorium „Solotcha” zapewnia kompleksowe podejście skierowane do tej kwestii. W „Wygraj pleców” obejmuje trzy główne procesy:

1. masaż za pomocą urządzenia „Hivamat-200”, który tworzy efekt pompy: masowanie tkanki, ułatwia ból, obrzęk i inne wyeliminować stagnacji.

2. ekspozycji na niskie natężenia pola magnetycznego, stymuluje układ odpornościowy, ma wpływ leczniczy na tkaninie.

3. trakcji kręgosłupa z zastosowaniem „ormed Professional.”

Leczenie bezpłodności i układu mięśniowo-szkieletowego

Sanatorium „Solotcha” opinii jest wszechstronny, ale większość z nich są pozytywne. Każdy wie, że małżeński i matki szczęście każdej kobiety zależy od jej stanu zdrowia. Dla kobiet, z powodu przewlekłych chorób ginekologicznych już stracili nadzieję na narodziny dziecka, nie jest nową metodą leczenia jest opatentowany i zarejestrowany w odpowiednich rejestrach urzędowych.

Metoda ta polega na przywrócenie funkcji narządów miednicy dzięki niechirurgicznego usuwania zrostów i nacieków. Ponadto, jest to absolutnie łagodny i bezpieczny, ryzyko powtórnego wystąpienia zrostów jest zredukowana do minimum. funkcja reprodukcyjna jest przywracana w 75-85% kobiet z procesu kleju w miednicy. Szczęśliwa matka napisała docenia opinii.

Obecnie ból w kręgosłupie są dość częstą przyczyną poszukiwania pomocy medycznej: brak ruchu, przedłużona praca przy komputerze może powodować zaburzenia w zakresie układu ruchowego, powodując pojawienie się skoliozy, osteochondroza, występów.

Dla każdego z wyżej wymienionych usług turystycznych pozytywnie odpowiedzieć!

"Pinery"

Jest to kolejny ośrodek, położony w uzdrowiskowej miejscowości. Miasto Riazaniu, Solotcha sanatorium „Pinery” – tych miejsc, które musi odwiedzić każdy szanujący się turysta! Tutaj można cieszyć się malowniczy gęsty las sosnowy, który, nawiasem mówiąc, jest to miejsce, gdzie powietrze jest wypełniona leczniczych niezbędnych związków, ma szczególne korzyści dla rodzin z chorobami układu oddechowego i sercowo-naczyniowego. Ośrodek goście mogą chodzić wśród starych sosen i jodeł, cieszyć się pięknem rodzimej krawędzi, czyste świeże powietrze wypełnione leczniczą i ożywczy zapach igieł.

Sanatorium „Pinery” – nie tylko wspaniały hotel, położony w miejscowości Solotcha. Istnieją tylko 500 miejsc, więc ogromna liczba ludzi nie stało. Polecamy wizytę w tym małym hotelu dla tych, którzy naprawdę chcą się dobrze bawić.