254 Shares 3221 views

Jak wybrać zabawkę dla dziecka?

Dziecko z najbardziej pieluch mają zabawki potrzebują. Początkowo – grzechotka, wiszące telefonów komórkowych i tak dalej.


To przyczynia się do rozwoju gry wszystkie zmysły dziecka. Podczas przeglądania trenuje oczy, wrażenia dotykowe i różne dźwięki poprawić funkcjonowanie mózgu. Nie jest konieczne, aby pozbawić mały człowiek zabawki: często odwraca jego uwagę, więc zawsze musi być wyborem.

Podstawowym warunkiem przy wyborze zabawek – jego jakości. Radzimy zwrócić uwagę na zabawce „Latająca Wróżka” w http://toy-top.com.ua – dobry asystent w rozwoju dziecka. To nie jest konieczne w tym przypadku, aby zapisać. Zaleca się w sklepie tylko w sklepach, które mają długoterminowy pozytywny wizerunek, co potwierdzają liczne konsumentów. Wymagane jest przeprowadzenie szczegółowej kontroli zabawek, sniff niego. Jeśli jakość nie jest spełniony, konieczne jest, aby wybrać inną zabawkę. Niska cena nie jest usprawiedliwieniem dla słabej jakości.
Rzucające się w oczy zabawki w obszarze sprzedaży nie są przeznaczone na sprzedaż. Wszystkie takie produkty muszą być zapakowane w opakowaniu, co oznacza datę produkcji, danych adresowych zakładu producenta i kraju produkcji.

Bardzo małe dzieci muszą kupować zabawki w kontrastowym kolorze (np, żółty i niebieski). Wraz z dojrzewaniem dziecka podobne kolory są uzupełniane przez różnych odcieniach. Jednocześnie należy wykluczyć zbyt ostre kolory, aby uniknąć podrażnienia dziecko i nie ma negatywnego wpływu na jego wizji.

To jest nie do zaakceptowania i, że gdy zabawka jest irytujące dziecko słuchu. Takie produkty są w żadnym wypadku nie nadaje się do dziecka. Obowiązkowy wymóg w tego rodzaju zabawek – istnienia regulacji głośności.

Unikaj sytuacji i zabawki z małymi elementami: ich dziecko może jeść ani oddychać. Poniżej 5 lat dziecko powinno kupić zabawki, których elementy są więcej niż 4-5 cm średnicy. Niemowlęta są na ogół zaleca się dać zabawki oddanych.

Zgodnie z każdej grupy wiekowej opracował specjalną zabawkę. Emocjonalnego i fizycznego obciążenia zabawek muszą spełniać poziomu rozwoju dziecka.

Wszelkie zabawki muszą być utrzymywane w czystości, aby uniknąć gromadzenia się do nich dużej liczby drobnoustrojów. Może być stosowany do przetwarzania wody z mydłem. Jeśli jakość zabawek barwnik nie zostaną zmyte.

Że gra przynosi dziecku wiedzę i radość. Dlatego też, bez zabawek, które jest głównym asystenci w takim przypadku po prostu nie może zrobić.