101 Shares 3314 views

Jak pogodzić po walce? Porady dla miłośników

Różnice często prowadzi do sporów między parami. Czy istnieje sposób, aby nie kłócić się w ogóle? Prawdopodobnie nie. Wszystkie pary od czasu do czasu zaczynają poukładać, ale chcemy dać ci wskazówki, jak dogonić po kłótni, nawet jeśli był bardzo poważny.


1. Licznik 10

Poważnie, to działa! Kiedy słyszysz coś Ci się nie podoba lub nie zgadzają się ze swoim partnerem, weź głęboki oddech i policz do 10. Nie chcę pochopnie obrażać swojego partnera, prawda?

2. Pójdź ze specjalnym „hamulec” dla dwojga

Po kłótni ze swoim partnerem zbliża się do punktu krytycznego, ważne jest, aby zatrzymać wszystkie „wrogości”, wykorzystując tajny sygnał, że wymyślić. Ten gest może być, na przykład, słowa lub zabawne. Więc można pokazać partnerowi, że przyszedł bardzo blisko progu cierpliwość.

3. Nie staraj się zawsze mieć rację

To nie jest to, czego naprawdę chcesz, prawda? Nie należy zawsze mieć rację. W sporze z ukochaną osobą nie jest dobrze, czy źle. Nawet jeśli jesteś bardzo boli podczas argument podczas dokonywania spokój, to nie będzie tak ważna. Wypróbuj go i można zauważyć różnicę.

4. Niektóre problemy nie są warte wasze kłótnie

To jest zupełnie normalne, że różnice, zwłaszcza jeśli po prostu przyzwyczaić się żyć ze sobą. Ale są problemy, które nie są warte twoje nerwy, ale tylko prowadzi do stresu i niechęci. Dowiedz się, jak mądrze wybierać, co powoduje, że warto poświęcić czas, a które nie.

5. Hug Twój partner

Podczas wybuchu nieporozumienie lub kłótni ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić – ma dotknąć kogoś, kto stoi przed wami. Jednak każde dotykowe kontakt przypomnieć, że kochasz tę osobę i chcą być razem. Nie bój się zapytać partnera przytulić cię i nie odmawiają zrobić. Pomoże to uniknąć poważnej kłótni.

6. Czy coś „niemożliwe”

Spójrzmy prawdzie w oczy: jesteśmy skłonni na swój sposób interpretowania wszystkiego, co zrobić lub powiedzieć, naszymi partnerami, a często te szacunki są ujemne. Ponadto, wszyscy zaczynają pamiętać o przeszłości. Jeśli faworyt nie zmywać naczynia po sobie, od razu powiedzieć, że nigdy nie pomógł ci w kuchni. Jeśli zapomni jakąś ważną datę dla pary, można powiedzieć, że nigdy nie dbał o swoim związku. Czy coś „niemożliwe”: spróbować zrozumieć, dlaczego zachowuje. Będzie to zmienić cały charakter relacji.

7. Idź do łóżka

Eksperci twierdzą, że nie ma potrzeby, aby umieścić w tym samym dniu, kiedy miał sprzeczkę. Nie skacz do konkluzji, odpocząć i spróbować wstać wcześnie następnego dnia. Nie martw się na noc ze swoim związku to nic złego się nie stanie.

8. Zastosowanie humor

Myśleć żart! Jest to świetny sposób na stres. Ale nie próbuj być ironiczny lub gwałtowna do partnera, wystarczy użyć niewinny gest lub śmieszne słowo. To zawsze pomaga.

9. Należy pamiętać o tym, co spowodowało niezadowolenie swoje

Szanse są zawsze dwie osoby zaangażowane, którzy mają różne punkty widzenia. Tak długo, jak głęboko oddychać przez 10 sekund (wykonując naszej pierwszej reguły), pomyśl o tym, co sprawia, że jesteś zły i niewygodne. Nie bój się wziąć odpowiedzialność!

10. dbać o przyjemności

Twoje relacje z partnerem jest zawsze pod wpływem środowiska, w którym mieszkasz. Negatywna atmosfera może łatwo przekształcić spór w wielkiej bójki. Na przykład, jeśli jesteś głodny lub głośno wokół siebie wielu ludzi, to uniemożliwi spokojnie omówić problem, co powoduje, że napięcie między Ciebie i Twojego partnera wzrośnie. Starają się dbać o „dawce zabawy”, które pomogą nie tylko ciebie, ale również partnera, na przykład, ugotować smaczny napój. W ten sposób można pokazać partnera, który nie jest czas, by się kłócić, a zatem można zjeść i odpocząć.