305 Shares 6283 views

St. Serafim Sarovsky – co patronem?

Serafim Sarovsky – co patronem? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy najpierw nauczyć się sposobu starszego życia. Po tym wszystkim, nazwa tego świętego jest powszechnie znany na całym świecie, szczególnie czczą go w Rosji. Bóg dał mu zdolność uzdrawiania, a także mówić o przeszłości, przewidzieć przyszłości. prośby modlitwy do świętych cudów: do wykonywania najbardziej cenionych pragnienia, leczyć, pomóc znaleźć wyjście z trudnej sytuacji.


Krótki opis sposobu życia czcigodnego Starszego

Patrona Serafim Sarovsky rodem z Kurska. Znana dokładna data jego urodzin – 19 lipca 1759 r. Na chrzcie dziecka otrzymała nazwę Prochorow.

Cuda zaczęły się dziać z chłopcem od najmłodszych lat. W jednym przypadku, Prochorow nie mógł się oprzeć i spadł z dzwonnicy kościoła. Cud widzieli, że chłopiec był całkowicie bez szwanku.

Prokhor od dzieciństwa uwielbiał czytać Pisma, chętnie poszedłem do kościoła i modliłem się często z zapałem.

W 1776 roku w Kijowie-Pechersk wystąpił fatalny spotkanie i młody Prokhor starszy Dositheus, który zwrócił uwagę na młodego mężczyznę, który powinien wziąć zasłonę w Sarov nieużytki.

W ciągu 2 lat chłopiec był w prowincji Tambov, gdzie w klasztorze Sarov stał się początkującym. A 8 lat później, w 1786 roku, zrobił to, co powiedział Dosifej – przyjęła śluby i został mnichem Seraphim.

Serafini nie są w potrzebie odpoczynku, Bóg dał mu siłę do służenia. W 1794 roku wziął cichy wyczyn i osiadł w lesie, aby móc modlić się nieustannie.

Seraphim spędził 16 lat na pustyni, aw 1810 roku powrócił do klasztoru, aby podjąć kolejną bramę, która trwała aż do 1825 roku. Wszystko zmieniło się w dniu 25 listopada tego samego roku. We śnie, Serafin z Sarowa była Matką Boga, i powiedział mu, aby zatrzymać wykonywanie swoich ślubów i zacząć tłum ludzi, aby pomóc im porad, wskazówek i uzdrawiania.

Cuda dzięki modlitwie Ojca Serafinów

Na miłość boską i wyczynów ascezy Seraphim otrzymał od Pana dar uzdrawiania ludzi i przewidywania ważnych wydarzeń. Wiedział wszystko o przeszłości i przyszłości, dając szałwia porad, pomaga przezwyciężyć trudności. Czasami to, co radził ludzie wydają się dziwne i niezrozumiałe, ale tych, którzy są ostrożni, aby przewidzieć dalszy przekonany, że wszystko, co mówi Ojciec Serafin, ma sens.

Serafim Sarovsky – co patronem? Aby mu iść za radą i prosząc, pomógł w leczeniu dolegliwości fizycznych i psychicznych, a czasem rada zapobiec kłopotów.

Wszyscy, którzy przyszli do niego, pomógł z modlitwą i wodą z cudownego źródła. To nagrał wiele przypadków wyleczeń chorych beznadziejnych wodoleczenia ks Seraphim.

Po śmierci wiosną święty gojenia nadal działać cuda. Jego woda jest naprawdę terapeutyczny, powraca do życia, daje zdrowie i spokój.

Ale głównym cud, że pozostało po św Serafin z Sarowa – jest modlitwa. Od dawna wiadomo, że ludzie obdarzeni są pewne zdolności, nie leczyć się, poprzez modlitwę wysyłają swoje prośby do Boga, który ich kochać, wykonuje żądania. Święty Serafim Sarovsky i teraz modli się za nas wszystkich przed Bogiem, tak cudowną modlitwą, która spełnia życzenia starszyzny, ratuje w trudnych czasach, pomaga przezwyciężyć problemy.

Ikona Serafima Sarovskogo

Obecnie istnieje wiele czczona ikona św Serafima Sarovskogo starszy. Jego obraz przedstawiają nie tylko ikony, ale przedstawione na malowidłach ściennych.

Są malowane ikony, które są pisane przez wykwalifikowanych artystów wkrótce po śmierci czcigodnego Starszego, z udziałem ludzi, którzy go znali. To oszczędza słynny portret Serafima Sarovskogo, która jest obecnie przechowywane w Moskiewskiej Akademii Teologicznej.

W świecie chrześcijańskim obliczu Serafima Sarovskogo kultu, modlić się do niego, żeby złożyć wniosek o pomoc.

Serafim Sarovsky – co patronem?

Tu dochodzimy do głównego problemu. Pamięć Ojca Świętego wierzących serafinów czcili dwa razy w roku, w dniu 15 stycznia i 1 sierpnia. Ale to nie znaczy, że święci modlą się tylko te dni. Szczera modlitwa jest skuteczna w każdym czasie, najważniejsze – aby wierzyć i myśleć o dobru.

Czyim patronem Serafim Sarovsky? Mu ubiegać się o pomoc, oraz w przerażeniu na okoliczności grzechu, módlcie się, aby pozbyć się demonicznych pokus. On prosi o miłosierdzie dary miłości. Pomaga w rozwoju pamięci, eliminując choroby umysłu i ciała, pomagając rozwiązać problemy finansowe.

Modlitwy Serafin z Sarowa są skuteczne, jeśli po prostu zrobić nie tylko dla siebie, możemy modlić się za swoich bliskich i dla swoich wrogów.

Modlitwa o szczęśliwym małżeństwie

Serafim Sarovsky – patrona małżeństwa. Przez tego świętego o zorganizować losy samotnej dziewczyny. Od dawna wiadomo, że w celu uzyskania pomocy, modlitwa nie wystarczy. Modlitwa będzie skuteczna, jeśli jest odczytywana do wody. A do tego najlepiej jest podejść do wody żywej – sprężyny.

Biorąc litr wody, po przeczytaniu jej modlitwy, miejsce w pobliżu statku zapaloną świece kościelne i ikona Serafima Sarovskogo. Przygotował więc trzeba pić wodę i posypać własne łóżko i pokój.

Oczywiście, nie należy zapominać, że głównym atrybutem życzenie – wiary w Boga i wiary, że cud się stanie i będziesz spełniać swoje przeznaczenie.

Uważa się, że Serafim Sarovsky – patrona koniec małżeństw, więc często odnoszą się do niego przez tych, którzy stracili wszelką nadzieję zorganizować swoje własne przeznaczenie. Jeżeli jesteś powyżej 30 lat lub więcej, a wciąż jesteś samotny, skontaktuj się z ks Seraphim i mieć pewność, że szczera modlitwa jest wykonywana.

Bardzo silna matka pomoże modlitwę, która chce się żenić z córką, bo Pan zaakceptuje żadnego wniosku z matką swego umiłowanego dziecka.

Jak modlić Serafin z Sarowa

Ten święty miłość i uwielbienie w Rosji. Już dawno zniknął, który zwrócił się do niego czule: Serafimushka, starszy ojciec, święty Boży ks Serafinów, Wonderworker.

Szukajcie, a ty w modlitwie, jak chcesz, tak długo, jak to pochodzi z serca, był czysty z dobrymi myślami.

Tak, Serafim Sarovsky – co patronem? Prawdopodobnie każdy pytanie odpowie za siebie, bo wiemy, że wiara i kult starszego Bóg stworzył prawdziwe cuda.

Po śmierci świętego, prawosławni osób zwrócił się do niego w wierze, i stał się cud. Nawet w 1895 roku specjalna komisja zarejestrowała 94 cudownych uzdrowień, które miały miejsce po modlitwie do Ojca Serafinów. To tylko niewielka część rzeczywistych przypadków pomocy świętego, który jest zawsze gotowy do wsparcia wierzącego.