153 Shares 2051 views

Miniaturowy doberman – co to jest?

„Miniaturowy doberman nie powoduje niezadowolenie i podrażnienia, nie wie ani nieśmiałości ani strachu dzięki jego wrodzonej inteligencji, jest on w stanie wytrzymać próbę. Psy stróżujące i miniaturowy przygód – to nie problem” Te słowa zostały napisane o Pincher Werner Jung. Zakwestionować opinię osoby, która poświęcona rasy do życia, to jest głupie.


U szczytu popularności …

Niech nie mieszkają na szczegółach zewnętrznej Pinczer (popularnie zwanego karzeł Doberman), ponieważ ta informacja jest łatwo znaleźć we wszystkich znanych źródeł: czasopisma o psach, książek, stron internetowych i forach. Wszyscy pamiętamy ogólne cechy jego wyglądu, historii rasy formacji, pomówmy o naturze cech i nauczyć się podstaw opieki.

Tak, miniaturowy Doberman (cena, przede wszystkim zależy od „gwiazda” z rodzicami i zgodności) – najmniejszy członek pinczerów i sznaucerów. Dziś ta rasa jest na jej szczyt, a zainteresowanie nim rośnie liczba przedszkoli biorących udział w jej hodowli, co roku wzrasta.

Trochę historii …

Wyświetlane miniaturowego dobermana około pół wieku temu. W domu (Niemcy), był nazywany „Rattler” lub „szczur łapacz» (grzechotnik-Rattenfänger). Działalność ta może być pierwszy cel rasy. Jednak szybko stał się miniaturowy Doberman pilnowania podwórka i towarzyszyć konwoje. Teraz został przemianowany na „stajnie pinczery”.

Wtedy to był pies i bezwłosy i grubej wełny. Pierwszym z nich jest teraz „odwrócił” w Pinczery, dobrze, drugi – w pinczer małpi, sznaucery. Uznanie Pinczer miniaturowy był w 1880 roku została ona wykonana, a także stanowić normę. Po 15 latach, Yozef Bert założył pierwszy klub „Pincher”. Oficjalnie norma przyjęta dopiero w 1967 roku rasy wszelkich starań, aby uszlachetnić. Doberman pojawił się przed nami tak przystojny to dzięki staraniom hodowców.

W Rosji rasa została w niewyjaśniony sposób nie przetrwać przez długi czas. Nie przyciągają uwagę hodowców miniaturowy Doberman praktycznie „zniknęły” w zakamarkach hodowli krajowej, które wyraziło „owoce”. Nadal widzimy małe psy, które przypominają karła Doberman, z wystającymi oczami, histerycznych, zły i źle zarządzany. Na szczęście, rasa zyskała uznanie w Europie i nadal się rozwijać. Pod koniec ubiegłego wieku przedstawicieli pinczer znowu zaczęła dostarczać do Rosji. Było to drugie narodziny karłowatej Doberman, tym razem jest bardzo dobra.

Co to jest rasa dzisiaj?

Utworzone miniaturowe Doberman, Zdjęcie:

Cena waha się od 500 do 1500 przy ul. e. przeciętnie. Pies prawidłowo i harmonijnie skomponowane, do 30 cm w kłębie, o kwadratowym formacie z dumnego przewozu. Kolor może być czarno-tan lub czerwone (różnej intensywności). Wełna – straż włosy, bez podkładu lub łysiny. Kończyny muskularna, dość suche, mocne. Jest poruszają się swobodnie i łatwo.

Bardzo czuły z nią, może być agresywny w stosunku do obcych. Wierny i nieustraszony. Doskonała wyszkolić. Chistoploten.

Trochę opieki i wychowania

Radosny, szczęśliwy i uroczy pies mógł dobrze rozjaśnić samotność osób starszych lub stać się towarzyszem dla młodej pary. Jednak rasy nie jest dokładnie idealne dla tych, którzy chcą kupić mały salon igrushechku dziecko.

Wykształcenie tej Pinczer powinna być na tyle uczciwa i, rzecz jasna, spójna, poza panem domu będzie człowiek jest psem.

Dbać o to tak proste, jak to możliwe. Wystarczy okresowego (ale rzadko) mycie szamponem i czesanie. Z należytą starannością, karłowaty Doberman zawsze będzie gotowy do pokazuje przystojny mężczyzna z błyszczącą powłoką. Pies uwielbia długie spacery, ale czasami można dostać się z krótkiego zasięgu. Można powiedzieć, że ten pies jest wybredny w odniesieniu do żywności. Podstawy mocy stosowane do Pincher.