841 Shares 7168 views

Lek "Genferon". Instrukcje użytkowania

Lek „Genferon 500”, którego cena wynosi około 370 rubli jest połączony narzędzia. Mechanizm jej działania jest spowodowane właściwościami składników. Lek ma układową i lokalnego działania. Interferon alfa-2 wykazują właściwości immunomodulujące, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i efekty. Składnik ten jest bezpośrednio hamuje transkrypcję i replikację chlamydia i wirusy. Tauryna – drugi składnik aktywny leku – ma wątrobę i membranę stabilizującą, regenerujące, i działanie regenerujące. Składnik wykazuje działanie przeciwzapalne i przeciwutleniające. W znieczuleniu miejscowym w medycynie „Genferon” (podręcznik ten wskazuje) używane benzokainę. Składnik ten obniża przepuszczalność błony komórkowej dla jonów sodowych przemieszczenia jonów wapnia z receptorem na wewnętrznej powierzchni membrany. Benzokaina również może blokować przekazywanie impulsów. Składnik zapobiega powstawaniu bólu w zakończeniach nerwowych, a następnie trzymając ją przez włókna. Do stosowania miejscowego wchłaniania przez błonę śluzową. Lek wchodzi do tkanki limfatycznej systemu. Gwarantuje systemowego oddziaływania leku.

powołanie

Świece „Genferon” (500 000 IU) zaleca się w połączeniu z innymi lekami, w przypadku zapalnych schorzeń zakaźnych występujących w przewodzie moczowo-płciowym. W szczególności, odczyty powinny zawierać chlamydia, opryszczka narządów płciowych) (ureaplasmosis, pochwy, kandydozy (typ okresowa), mykoplazmoza. Przepisany lek na bakteryjne zapalenie pochwy, zakażenia HPV, rzęsistkowica, gardnelleze, zapalenie cewki moczowej, zapalenie gruczołu krokowego, sromu i pochwy. Oznacza „Genferon” (użytkownika obejmuje takie dane) wykazuje skuteczność w zapalenie przydatków, zapalenie erozję macicy, szyjki macicy, balanoposthitis Bartolini, szyjki macicy, balanitis.

Przeciwwskazania

Medycyna nie jest wskazany nadwrażliwość na składniki. W okresie ciąży lub laktacji okresie stosowanie leku może być w obecności istotnego materiału dowodowego i po dokonaniu oceny oczekiwanego stosunku korzyści oraz prawdopodobnego ryzyka wystąpienia działań niepożądanych po leczeniu.

schemat dawkowania

Lek „Genferon” instrukcji zaleca stosowanie miejscowe (dopochwowe lub doodbytnicze). Gdy zmiany chorobowe układu moczowo-płciowego u kobiet przydzielonych przez czopek dwa razy dziennie. Czas stosowania – dziesięć dni. W ciężkich przypadkach (w przewlekłych postaciach) rekomendowanych przez czopków trzy razy w tygodniu. Kurs trwa od jednego do trzech miesięcy. Do leczenia patologii zakaźnych i zapalnych u mężczyzn świece mianowanego doodbytniczo. Zalecany dla jednej czopek dwa razy dziennie. Czas trwania leczenia – dziesięć dni.

efekt uboczny

Medycyna „Genferon” (podręcznik ostrzega o tym) może powodować alergie. W szczególności, wysypka, świąd, podrażnienie mogą pojawić się na skórze. Zazwyczaj po 72 godzinach od chwili przerwania leczenia lub korekcji dawki w odstępach i takie objawy przejść między zastosowań.