835 Shares 8903 views

Obsada kąpieli, płyn akrylowe: opinie, zdjęcia. Wypełniacz kąpiel z ich rąk. Co jest lepsze – wypełniacz lub wanna akrylowa wkładka?

Płyn akrylowy kąpiel – to nowa koncepcja w świecie kanalizacji. Jak korzystać z tego materiału? Co jest samopoziomujący kąpiel? Jak zaktualizować swoje ręce łazienka z płynnym akrylem?


Co to jest „stakril”?

Obecnie stosowane są dwie metody przywrócenia wanny. Pochodzenie – ustawianie wyłożenia akrylowy, drugi – wlewanie ciekłego powierzchni polimeru. Obie opcje wiążą się z użyciem tego samego materiału, ale proces i koszty różnią się znacznie.

Ciecz akrylowy ( „Stakrilom”) przywrócenie starego, nie zostały uszkodzone lub porysowana kąpieli, uszkodzenia maski. W ciągu zaledwie kilku godzin od kąpieli wzorcowej nieestetyczne tworzy nową instancję, wygląda nie różni się od rynku. „Stakril” używane jest w renowacji i pełnej aktualizacji dowolnych modeli. Rzucane do kąpieli – tzw kąpiele odzysku „Stakrilom” nowa kąpiel dosłownie przelewa się stary. Metoda jest dość prosta, szybka i rezultativen, więc jest to możliwe do przeprowadzenia prace konserwatorskie z ich rąk. Tankowiec łazienka, wykonany własnymi rękami, będzie taniej. Koszty będą się wahać od 15 do 20% ceny sprzedaży nowego produktu.

Kiedy lepiej jest przeprowadzić prace nad przywróceniem kąpieli? Jeśli szkliwo były wyszczerbione, popękane, stracił płynność i stają się szorstkie. Skład akrylowy można kupić w każdym sklepie z hydrauliką. Pozostałe materiały wymagane narzędzia: urządzenie do układu usuwania „przelewowy – opróżniania”, rękawice gumowe, taśmy maskującej wiertło szczotką dyszy drutu. Może to być przydatne, latarka kolby do przenoszenia lub do współpracy z wewnętrzną powierzchnią.

Plusów ciecz akrylowe

 • To pozwala całkowicie przekształcić zewnętrzny widok z wanny, powróci ona świecić i połysk, nie kupując nową hydrauliką. Tańsze niż zakup i zainstalowanie nowego kąpiel.
 • Materiał nie tworzą śliski, ale gładka i przyjemna w dotyku powierzchni.
 • wypełniający kąpiel (płyn akrylowy), przegląd, które są na ogół pozytywne, nie waha się bakterii, chemiczne i mechaniczne. Kompozycja nie stać się pożywką dla bakterii. Uproszczony opieki kąpieli, jest łatwiejsza do czyszczenia. Wybierz się być wyrozumiały, mydło, soda.
 • Podczas pracy z wykończeniem akrylowego nie jest wymagany demontaż, zdjąć ochronną rogu plastikowego lub płytki. Akrylowy w połączeniu z dowolnym podłożu.
 • Odzyskanie kąpieli żelaznej ma takie same doskonałe rezultaty jak przywrócenie akrylu lub stali.

Odzysk "Stakrilom". szkolenie

 1. Odłączenie od sieci kanalizacyjnej, usuwanie odpadów usunięcie syfonów, uszczelki i części.
 2. Skrobanie powierzchnię papieru ściernego lub maszyny szlifującej.
 3. Przetwarzanie i dostosowanie powierzchni głębokich zadrapań, wiórów i innych wad. Akryl jest lepiej i bardziej równomiernie leżą na jednej płaszczyźnie. Wypełniacz kąpiel (płyn akrylowy), opinii których pożądane jest, aby uczyć się planowania remontów, z zastrzeżeniem technologii ma gładką połysk.
 4. Kąpiel odtłuszczania (alkohol, wyrafinowany benzyna, aceton i inne specjalne środki) ważne jest, aby robić to, co trzeba, aby „stakril” mogłaby zdobyć przyczółek na powierzchni.

Enameling "Stakrilom" etapy

 • narzędzia selekcji. Gotowanie tylko specjalnego wyposażenia, w każdym razie, nie pędzlem i wałkiem.
 • Przygotowanie „stakril” zgodnie z instrukcją. W stanie początkowym, reprezentowany jest przez dwie części: grubą bazie akrylowego i ciekłego utwardzacza. Przed przywróceniem ich dobrze mieszane. Powstałą mieszaninę powinno się działać płynu lepkiego i utwardzona po pewnym czasie po nałożeniu. Materiałem wyjściowym powinny być wysokiej jakości i zmieścić się na warunki.
 • Rozkład materiału na kąpieli. Proces wymaga opieki i ostrożność.
 • Średnia luzem średnia kąpieli rozmiar wymaga około 3,5 kg suchej przez 4 dni.

Przelewa akrylowy powoli, najpierw górną krawędź, cienką dyszę, tak że przepływa w dół i wypełnia całą powierzchnię. Natychmiast wypełnić luki, które pozostały niepowlekanych. „Stakril” spoczywa płasko na powierzchni, tworząc warstwę o żądanej grubości (2-8 mm).

Wypełniacz kąpiel z ich rąk. Wskazówki

 1. Zgarniania stare szkliwa materiału ściernego w celu utworzenia pożądanej chropowatości powierzchni i poprawy przyczepności. Lepiej jest użyć wiertarki z szczotką drucianą.
 2. Pył po oczyszczeniu należy przemyć wodą, a następnie rozpuszczalnikiem odtłuścić.
 3. Chipsy i pęknięcia niekoniecznie starannie ukryć, akryl ich wypełnienia.
 4. Po syfon usuwa umieścić pod otworem pojemnika.
 5. W procesie napełniania kąpieli wlać kompozycję akrylową na bok, przez kontrolowanie grubości strumienia. Kiedy pierwsza fala osiągnie ściana zacznie poruszać się po obwodzie. Następnie należy wypełnić w okręgu do jego zamknięcia.
 6. Zawsze wynika, że materiał wlewa się do właściwej ilości w celu wytworzenia warstwy i nie bardzo mało. Nie bój się nadmiaru, będzie wylać przez otwór.
 7. To jest niemożliwe do skorygowania lub skierować płynną kompozycję. Jednolita grubość musi być działa.

Obsada wanny akrylowe, opinie, które mówią o ich wysoką jakość, zyskują na popularności ze względu na łatwość i skuteczność technologii.

Jako wkładka wykonana jest z akrylu?

W celu wstawienia sanitarnych akrylowy arkusz doprowadza się do pożądanej temperatury i wdmuchuje specjalnym kształcie. W istocie jest to prosta kąpiel akryl, po prostu stara wanna z żeliwa lub stali, staje się jego ramy. wkłady akrylowe można ustawić niezależnie. Z tego wstępnego rozdrobnienia i suchym podłożu. Przed rozpoczęciem instalacji, ważne jest, aby dokładnie i precyzyjnie zmierzyć położenie otworów odpływowych i pokroić je w polu. Po wytwarzania wkładki są osadzone w kąpieli. Sadzenie prowadzono na specjalnej pianki klejącej lub montażu. Postać stoi z wodą w każdym czasie skurczu i zbrojenia.

Instalacja wykładziny akrylowy

Wkładka jest wykonana z akrylowego – jest to skuteczny sposób renowacji, wydłużenie okresu pracy kąpieli jeszcze przez 20 lat lub więcej. Jest on wybrany na poszczególnych kąpieli jako wkładki powinna być dopasowana do kształtu podstawy. W celu określenia, które jest lepsze – lub wanna akrylowa wypełniacz liniowej, jest bardzo trudne. Oba są bardzo skuteczną metodą odzyskiwania. Po przestudiowaniu charakteru i metod Technologii Informacyjnych, będzie mógł wybrać najbardziej do zaakceptowania.

Pomiary czarodziej, dowiedzieć się od życzenia klienta odnośnie koloru. Wyprodukowano wkładka jest zainstalowany dopiero po czynności przygotowawczych:

 1. Do czyszczenia i odtłuszczania powierzchni wewnętrznej.
 2. Nanoszenie kleju na podłoże i wykładziny.

Wkładka akrylową umieszcza się w kąpieli i ściskane. Szczególną uwagę zwraca się na zbiegu otworów drenażowych, wyeliminowanie luk. Ciśnienia, który utrzymuje kształt podczas utwardzania kleju jest woda.

Wypełniacz wanna lub wkładka – co jest lepsze?

Pozwól nam porównać obie wersje kąpieli napraw szeregu parametrów. Charakterystyki podano w tabeli.

parametry

wkłady akrylowe

wypełniający kąpiel

żywotność

Do 20 lat

Do 15 lat

Czas pracy na odbudowę

Od 2 do 5 godzin

Od 1,5 do 2 godzin

całkowitym wysuszeniu

24 godziny

1 do 4 dni

kąpiel forma

standard

dowolny

Czy płytki demontaż są wymagane dla strony?

tak

nie

Porównanie dwóch technologii

Wanny akrylowe wylewane i wkładki nie są gorsze od siebie pod względem praktyczności i ekonomiczności. Ale każda metoda odzyskiwania ma swoje wady i zalety.

 • Akrylowy Wypełnienie kąpiel będzie negować prawdopodobieństwo złej instalacji lub konfiguracji. Malowanie sama jest zamocowana na przygotowaną powierzchnię. Lanie cieczy akrylowe można ukryć wad.
 • W procesie odlewania „Stakrilom” wyklucza możliwość rozwarstwienia i zastosowanie liniowej akrylowych mogą być spowodowane wieloma problemami. Przypadek przepływu rozprężania, w wyniku których istnieją plamy, grzyb, pleśń, nieprzyjemny zapach.
 • Wkładka akrylowy może być płynnie zainstalowany nierównomierne poduszkę, pęcherzyki powietrza i doliny. W niewłaściwym rozwiązanie dla instalacji wyłożenia przez to będzie świecić przez ciemne plamy.
 • Ważne jest, że wygląd wykładziny akrylowego jest znacznie bardziej korzystna. Należy pamiętać, że wkładka jest kąpieli solnej w czasie dwa razy mniejszy niż w kąpieli żelaznej. Dla wyrobów stalowych jest nadal opłacalna metoda napełniania.
 • Wypełniacz kąpiel, fotografia, i że technologia można znaleźć w artykule, wygrywa pod względem kosztów i elastyczności. Naprawa ciekłym akrylu jest bardziej techniczny niż pracą instalacji wykładziny. Przywrócenie „Stakrilom” można to zrobić samemu, bez uciekania się do specjalistów.
 • Do instalacji wyłożenia jest konieczne, aby odsłonić krawędź wanny. Jeśli jest sztywno połączona ze ścianką (żywicy epoksydowej lub zawiesiny cementowej), związek pęknie, po przywróceniu do ponownie. Płyn akrylowy nie wymagają.

Jest to ważne dla początkujących

Dla początkujących, którzy nie mają doświadczenia w renowacji kąpieli, zaleca się, aby zobaczyć pokazy wideo techniką odlewania „stakril”. Wkładka lub wanna akrylowa zbiornik wymagają jasnego i podejście do szybkiej instalacji. Kilka minut spędzonych oglądania szkolenia wideo, nie zostaną utracone na marne. Zobacz prace profesjonalnym pomóc uniknąć niektórych poważnych uchybień związanych z doświadczenia mistrza.

Skład czasu krystalizacji zależy od wybranej sieci. Materiały są podzielone na suszenie, co pozwala pracować z łaźni po dzień, zazwyczaj zawiesza się przez co najmniej 4 godziny. Powłoka, która schnie dłużej, w końcu wychodzi nieco silniejszy.

Dla wysokiej jakości naprawy jest zalecany do zakupu markowych „stakril” Oczywiście, aktualną datę ważności. Podczas odzyskiwania akrylowy niepożądane rośliny zbyt płynny, oszczędności w tym przypadku oznaczałoby siłę oszczędności. Ciekły preparat o zmniejszonej lepkości, prowadzi się do redukcji grubości warstwy i trwałość powłoki.

wniosek

Co jeśli powierzchnia kąpieli nabyte niezatarty brudny żółty odcień? Teraz można mieć w domu, aby przywrócić kąpiel. „Stakril” pod względem wytrzymałości szkliwa nie przyznają się do fabryki. warstwy wypełniacza przylegające do powierzchni gęstszej niż wkładką, tworząc z nim jedną całość. Akryl może wytrzymać duże obciążenia, odporne na mechaniczne, odporność chemiczną, łatwe czyszczenie. Zakup nowego sprzętu jest znacznie droższe niż przywrócenie kąpieli. Wypełniacz kąpiel będzie do 15 lat, a wkładka wykonana jest z akrylu – do 20 lat.