399 Shares 7524 views

Spinning Top kołowrotek: Ranking

Każdy wędkarz wie, że skuteczne rybacka grać najdrobniejsze szczegóły i akcesoria, takie jak kołowrotków spinningowych ważną rolę. Ocena, który prezentujemy poniżej pomoże Ci łatwo wybrać tanich i drogich model. Warto zauważyć, że dobór materiałów rybackich jest ograniczona tylko do kilku marek – Daiwa, Shimano, Ryobi i produkcji małych marek jest nieaktualne. Ale na początek zdefiniować, na jakie parametry należy dobrać cewkę.

Który wybrać?

Przed dokonaniem bębny ocena przędzenia, mówimy o najbardziej popularnych typów tych produktów. Początkowo opcja najbardziej popularny był inercyjny modelu, ale są one łatwe, jak w dalszym ciągu obracać po żyłki i przynęty już opuszczony. Wygodniejsze grzejniki przędzenia bębnów, które posiadają funkcjonalne współczesnych, charakteryzujące się łatwością i łatwość użytkowania. Jak tylko przynęta osiągnie swój cel, linia przestaje mosey, leskoukladyvatel spada, ale rybacy jeszcze podciągnąć szczątki prosty obrót rękojeści.

Lub animator?

Wśród nowoczesnych i innowacyjnych modeli – mnożnika. Przyciągają one uwagę większej mocy, stanie poradzić sobie z ciężką i bardzo długi odlewu przynęty. Ocena na przędzenie multiplikatywne kołowrotki , można zawierać produkty takich marek jak Daiwa, Shimano, Salmo, Kosadaka. Wszystkie z tych producentów oferuje mocne i trwałe mnożników. Należy zauważyć, że bębny mnożnik stają się coraz bardziej popularne, a to nie przypadek: zasada ich pracy o wiele łatwiejsze, kosztują one o tych samych kosztów, jak i modeli luzie, ale z nich korzystać wiele łatwiejsze nawet dla początkujących.

modele low-end: do 1000 rubli

marki niedrogie, ale wysokiej jakości oferują Daiwa kołowrotek i Salmo, w innych popularnych marek kosztować towarów rozpoczyna się od średnio 2000 rubli. Daiwa-SWEEPFIRE modelu z tej samej marki – to ekskluzywny sprzęt, mimo przystępnej cenie. Wielu rybaków powiedzieć, że cewka może być stosowana za pomocą żyłki, jest to szczególnie dobre dla tych, którzy lubią jednolitych wpisy. Ocena kołowrotki budżetowe przędzenie zacznie z tego modelu, który z prostego konstrukcja jest solidna i łatwa obsługa. Cewka koszt – około 940 rubli.

Koszt gaszące cewki marki Salmo zaczyna się od 370 rubli, w tym modeli budżetowych na uwagę zasługują te, które są 800-900 rubli. Zatem Salmo MICRO Najwyższa powszechny klasy mikro cewką, która ma przedni hamulec cierny, przy czym obudowa i wirnik są wykonane z wytrzymałego Carboplast. Model posiada trzy łożyska, co zapewnia łatwość użytkowania.

Do 3000 rubli

Ocena tanie kołowrotki spinningowe w cenie do 3000 rubli w ogóle dostaje szereg godnych modelach. Lepsze właściwości konsumpcyjne uważane Ryobi Tresor. Japońska firma stale udoskonala swoje produkty, a ten model, mimo kosztów 2.400 rubli, przyciągnęła uwagę płynną jazdę, dobrą trwałość i żywotność. Układania żyłki nie jest najbardziej wygodny i szybki, ale z natychmiastowym anty-odwrotnej kolejności, można użyć cewki i szarpnięć prowadzącego. Stosowane prawidłowo, potrwa około 3-4 lat.

Budżet, ale jakościowo

Shimano Catana – marka, która zawsze oferuje najlepsze cewka przędzenia, bez ratingu produktów tej marki nie można sobie wyobrazić. Mimo pewnego projektu starzenie pod względem modeli manufacturability doskonale spełniają wymogi nowoczesności i niezawodności. Najtańszy cewka tej marki będzie kosztował średnio 2300 rubli. Wśród gaszącą modeli tej marki przyciąga uwagę i Shimano Alivio 2500RC.

Dla wszystkich jego wydajność jest bardzo solidny i wysokiej jakości kosztem właściwego wykonania części wewnętrznych. Poprzez wdrożenie koncepcji DYNA-BALANCE osiągnąć właściwą równowagę, zmniejsza wibracje podczas obrotów. Inny system – Varispeed, którego zadaniem – aby zapewnić dobrą linię rybacka niosek. Jest to realizacja umożliwi uzupełnienie naszych najlepszych kołowrotków spinningowych o wysokiej jakości modelu low-end.

Dobrze sprawdzony model SALMO Elite X Twitch 7 + 1 10FD. Uważa się, średnia prędkość, ale jeśli chodzi o uniwersalnym zastosowaniu. Hamulec cierny znajduje się z przodu, konstrukcja jest uzupełniona 7 łożysk kulkowych. Mechanizm napędowy składa się z aluminium, brąz, z obudową – z Carboplast, szpulki – z aluminium. Taka kompozycja zapewnia łatwość cewki.

Do 6000 rubli

Cewka średnia kategoria cenowa oferują wiele popularnych marek, mają dużo dobrych opinii, a jakość produktów konsumenckich są wystarczająco dobre. Ponadto, nawet w tej cenie można kupić model, który umożliwia korzystanie z kabli. Plasuje spinningowe rozpocznie modelu Shimano Elf, która daje konsumentom wszystko, czego potrzebują. Na głównej pary trzech łożyskach są zainstalowane; pleciony przewód, dzięki ślimaka, dobrze pasuje. Cewki sam waży trochę inny mały luz, atrakcyjny wygląd i wystarczającą niezawodność.

I znowu spada w rankingu cewka japońskiej marki Ryobi, która jest tak kochany przez rosyjskich rybaków. Model MX Ryobi Excia podoba niezawodne działanie, lekkie, ergonomiczne, choć jego konstrukcja jest nieco przestarzały. Ale z drugiej strony, w cenie 4000 rubli można uzyskać niezawodny produkt, który nie jest na pewno niech cię na ryby.

Jakości 5000-6000 rubli

Ocena dla spinningowe klasa średnia cena może zawierać modelu Daiwa Revros MX, który w estetykę i łatwość ma dobre ułożenie przewodu za pośrednictwem systemu planetarnego. Jednak użytkownicy donoszą, że po wszystkich luzów w modelu wystarczająco duży. Cewki RYOBI ExIA 2000 – jest to model inertialless high-end, które wzięła pod uwagę przy tworzeniu nowoczesnej technologii japońskiej. Cechy charakterystyczne modelu obejmują zwiększoną niezawodność, hamulec cierny dokładna regulacja frontu metal szpuli, doskonała pracę mechanizmu. Producent skupia się na tym, że cewka jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy są bez wirowania nie wyobrażają sobie życia.

RYOBI Arctica CF 2000 – kolejny model, który przyciąga uwagę, dodatkowych wytrzymałych łożysk, nowy uchwyt z wstawkami z włókna węglowego. Ponadto wzmocniony mechanizm blokujący. Części węgla pozwalają na znaczne zmniejszenie masy konstrukcji i dzięki półzamkniętym rolki skutecznie uniemożliwia zachodzenie żyłki.

Od 10 000 i powyżej

przy ustalaniu przędzenia, podczas gdy inni wolą, aby nie oszczędzać na akcesoria rybackie, ze względu na ich jakość i niezawodność ktoś zawsze szuka zysku, nawet to nie tylko przyjemne rybacka, ale także dobry połów. Dlatego oferujemy górna rolka gasząca Spinning drogiego segmentu cenowego. Tak więc wśród zwojów kosztować nawet do 10 000 rubli przyciągnęła uwagę kilku modeli:

  1. Daiwa Exceler. Jest to zupełnie nowa cewka, która jest umieszczona przez producenta jako budżecie – jej koszt, przy okazji, 9400 rubli. Ten wszechstronny model jest odpowiedni do połowów w wodach słodkich różni sprawne i stabilne działanie przez długi czas.
  2. DAIWA FREAMS 11. Jest to potężny zwój, który jest lekki podwozie. Układanie linii gładkiej i dobrej jako wiarygodny zrównoważonego systemu rotacji, a projekt zostanie uzupełniony przez pięciu łożyskach kulkowych. Nowa konstrukcja różni się lekki aluminiowy korpus i uchwyt, który jest wykonywany z jednego kawałka. Cewka ta będzie kosztować średnio 10 500 rubli.
  3. Daiwa TD-Sol. Okazuje się, że w rankingu najdroższych modelach są obecne w głównym cewki marki. Stoi prawie 10 000 różnych leskoukladyvatelya systemu walec, dzięki czemu żyłka nie jest skręcony i delikatnie usunąć. Jest godne uwagi, ale ten model jest wyposażony w szereg systemów: żyroskop spin odpowiedzialny za bilansowanie Infinite Anti tyłu – dla chwilowej cewki hamowania. Ślimak jednorodnie rozmieszcza żyłki oraz hamulec cierny ma wysoką czułość.

podsumować

Tak więc, w sposób ogólny ranking najlepszych spinningowe gaszącą następuje:

  • Wśród modeli low-end w pierwszej kolejności Daiwa Sweepfire;
  • wśród drogich modeli – Daiwa TD-Sol.

Sprawdzone produkty i innych marek, ale pod względem właściwości eksploatacyjnych i ceny są nieco gorsze od zwycięzców naszego rankingu. Należy pamiętać, że marki oferujących podobne produkty rybołówstwa, nie tak dużo, a więc nie będzie trudno wybrać, co prawda za cenę i funkcjonalność. Zakładamy w wyborze swoich celów, skąd iw jaki sposób chcesz łowić – ostatecznie wpływają na wybór cewki. A najlepszy dla Ciebie może stać się najtańszym modelem, który jest w przystępnej cenie doceni dobrą wydajność i wskaźników technicznych. A nasz ranking pomoże Ci poruszać się wybór takich ważnych szczegółów Spinning jak cewka.