781 Shares 3046 views

Czarna sukienka z białym kołnierzykiem i dodatki do niego

Czarna sukienka z białym kołnierzykiem – to niewiędnącego klasyki. Dla kogoś jest związany z wizerunkiem skromnej uczennicy kogoś naveivaet myślał o zakonnicy, katolickiego klasztoru. Wiele kobiet kojarzy ten kawałek ubrania z pewnego romansu, tajemnica, tajemnica atmosfera wokół jego właściciela. Oczywiście, to będzie Ci, którzy próbowałem czarną sukienkę z białym kołnierzykiem, zależy przede wszystkim od jego stylu. Długie lub krótkie, otwórz lub niewidomych lub montażu przestronne, z wysokim lub niskim pasie?


Wiele zależy od kształtu kołnierza – może to być skromnie, koronki, zdejmowana, jak model Radzieckich dziewcząt małych stoiskach „czy nawet bujnej falbanki. W rzeczywistości, w większości przypadków, ten kawałek nadaje ton całej stroju. Nawiasem mówiąc, kołnierz można kupić oddzielnie; amatorskie szycie mogą również tworzyć swoje własne ręce. Rozmiar i styl mogą więc być arbitralne. Jedyną rzeczą, jaką należy zwrócić uwagę: czarna sukienka z koronkowym kołnierzykiem nie powinna być bogato zdobione. Rzutki, kieszenie, hafty, cekiny, falbany – wszystko będzie na swoim miejscu. Zwięzły i prawidłowo umieszczone akcenty – to są twoi najlepsi sprzymierzeńcy. Jeśli jesteś w stanie przestrzegać tej zasady, będzie nagradzać wyjątkowo elegancki wygląd i wydłużoną sylwetkę (jest to szczególnie ważne dla młodych pań, które kilka dodatkowych kilogramów zapobiega spać w nocy).

Od co się ubrać?

Jak wspomniano powyżej, czarna z białym kołnierzem może być różny rytm za pomocą akcesoriów. Na przykład, kładąc mu ciemne rajstopy i ciemny jak buty, stajesz się ikoną stylu bohemy i można bezpiecznie przejść do otwarcia galerii sztuki lub wystawy, a następnie do restauracji. Jeśli sukienka jest wyposażony w długie rękawy i długość sięga kolana, śmiało nosić go do pracy w połączeniu z eleganckich butów sądowych i naszyjnik. Można by pomyśleć, że ten obraz jest zbyt nudny i ścisłe? Wtedy „rozcieńczyć” jego jasne lub jaskrawe torebki dużą biżuterię. Doskonała będzie wyglądać na ciemne tkaniny czerpanego srebrnej broszki.

Buty, paski, rękawiczki

Czarna sukienka z białym kołnierzykiem jest nadal dobra i fakt, że można go nosić z prawie każdym bucie. Umieścić go baleriny – i tu jesteś młoda dama Lightfoot; czerwone buty na obcasie – śmiertelną uwodzicielka, buty jockey – znawca trendów mody, buty na platformie – zabawa party girl. Nawiasem mówiąc, idealnym dodatkiem do stroju wieczorowym – rękawice. Mogą one być krótkie, nieco dłuższy niż nadgarstek, a długa, sięgająca do łokci. W przypadku wątpliwości należy spojrzeć na zdjęcia hollywoodzkich aktorek ubiegłego wieku – rzadko pojawił się publicznie bez rękawiczek, a nawet elegancja, wyczucie stylu i pewności siebie nie utrudniałyby. Kolejną atrakcją może być pasek – wąski lub szeroki. Co do zasady, jej kolor powinien kontrastować z podstawy. Jeśli sytuacja na to pozwala, wybierz jasne kolory – czerwony, kobalt, Szmaragd, fuksja. Wszystkie proponowane zalecenia mogą skorzystać z tych dziewczyn, w której obudowa jest słaby białą sukienkę z czarnym kołnierzem.