825 Shares 1725 views

„Mobile TV” MTS: przegląd usług, opinie

Nowoczesne telefony gadżety z kartą SIM od dawna przestały być używane tylko jako środka komunikacji. Lista funkcji smartfonów i telefonów komórkowych rozwija się dosłownie z dnia na dzień. Ponadto do wszystkich rodzajów aplikacji do pracy lub zabawy, dobre urządzenie jest zdolne do odtwarzania wysokiej jakości wideo i zadowolić swojego właściciela ulubione programy i pliki.


Aby większość z oglądania telewizji pomoże usług „Mobile TV” (MTS). Projekt został uruchomiony w lipcu 2011 roku, a po kilku miesiącach lista podłączonych abonentów osiągnęła poziom 30 tysięcy osób. Miesiąc po miesiącu, firma opracowała swoje potomstwo, dodając nowe kanały (dziś jest ich ponad 100), ulepszoną funkcjonalność aplikacji, gdzie każdy fan filmu można łatwo znaleźć to, co lubi w wygodny i filtrowanej liście (kategoria, gatunek, aktorów, itd. Itd ).

kanałów telewizyjnych, z kolei, jest również bardzo zainteresowany tym, „Mobile Telesystems” włączyły je do swoich list, ponieważ nie tylko znacznie rozszerza liczbę widzów, ale również zwiększa lojalność odbiorców. I dodatkowych opinii na temat konkretnego kanału telewizyjnego, który jest pozostawiony forach MTS również nie przeszkodzi zarówno przez publiczność i tłumacza z dostawcą.

"Mobile TV" (MTS) działa dobrze na protokołach 3G i Wi-Fi. Bardziej lub mniej jakościowe widzenia żądanej szybkości co najmniej 150 kbit / s. Abonent może ustawić priorytet samej sieci, które będą nadawane w strumieniu wideo.

Ponadto, nie jest w porządku, aby pamiętać, że aplikacja może dodać ciekawe programy i filmy z kalendarza, jest szczegółowy harmonogram program dla każdego kanału, „obraz w obrazie”, a zorganizowana stabilnego programu pracy „MTS Mobile TV” na komputerze.

koszt

Cena za zmienności usług. Można płacić miesięcznie (300 rubli) lub wynajęcia zapłaty (15 rubli / dzień). Płacenie „Mobile TV” (MTS), jak chcesz i od wybranej taryfy, można oglądać programy telewizyjne i filmy bez żadnych ograniczeń. Ruch, który w tym przypadku jest zużywana jest całkowicie za darmo, z całego terytorium Federacji Rosyjskiej. „Mobile TeleSystems” pobiera opłatę w momencie aktywacji usługi i naładowany do jego wyłączenia.

połączenie

Połączyć usługę są cztery proste sposoby: przez SMS, USSD-żądanie, gabinetu lub za pośrednictwem portalu mobilnego.

Wysłać SMS z tekstem 1 do liczby 999.

Tworzą USSD-request * 111 * 999 * 1 # (koszt dzienny) lub * 111 * 997 * 1 # (opłata miesięczna).

Konto osobiste kliknie na linki „liczby zarządzania” -> „Internet Assistant” -> „Opłaty i Usługi” -> „Service Management” -> „Połącz nowe usługi”, a na liście znajdź „Mobile TV MTS"

Ruchoma (tryb połączenia użytkownik) Portal wybierania życzenie * 999 * 1 # (opłata dzienna) lub * 997 * 1 # (miesięczne płatności), a następnie naciśnij przycisk połączenia, a usługa zostanie podłączony.

Po podłączeniu jednego z powyższych metod, trzeba będzie pobrać sms „MTS TV” (aplikacja mobilna). Po zainstalowaniu oprogramowania na telefonie lub komputerze, trzeba wykonać proste aktywacji i można zacząć oglądać swoje ulubione programy i filmy.

odłączenie

Aby zrezygnować z usługi, można użyć jednej z czterech metod opisanych poniżej:

 1. Wysłać SMS z tekstem 01 na numer 999.
 2. Tworzą USSD-request * 111 * 999 * 2 # (koszt dzienny) lub * 111 * 997 * 2 # (opłata miesięczna).
 3. Konto osobiste w „zarządzanie” Obsługa pakietów serii rozłączania z indeksem „Mobile TV MTS …”
 4. Żądanie wybierania portal mobilny * 999 * 0 * 1 # (opłata dzienna) lub * 997 * 0 * 1 # (opłata miesięczna), a następnie naciśnij przycisk połączenia, a usługa zostanie odłączony.

Przed wyłączyć „Mobile TV” na MTS określić jaką szybkością podłączenia: codziennie lub co miesiąc.

Warunki

W zależności od wybranej taryfy (dzień lub miesiąc), opłata zostanie odpowiednio naładowanego: codziennie po 15 rubli, albo raz w miesiącu, 300. W tym przypadku, jeśli aktywowano usługę „MTS Tablet”, mobilna telewizja dostępna jest za darmo (w ramach to właśnie ta stopa). Nie istnieją żadne ograniczenia prędkości na służbie „MTS Komórka TV” (TV, video i klipsy) nie stosuje się, nawet jeśli limit jest wyczerpany w pewnym podłączonego pakietu.

Jeśli pracujesz z zastrzeżonych aplikacji z MTS, pobrane z oficjalnej strony internetowej firmy, i to w tym samym czasie w Rosji, ruch internetowy nie jest pobierana. Ale po zainstalowaniu oprogramowania, który został ściągnięty do zasobów zewnętrznych, takich jak AppStore czy Android Market, billing odbędzie się zgodnie z planem taryfowym. Liczne opinie „Mobile TV” z MTS pełne są skarg na niego, więc należy zachować ostrożność podczas instalacji i pobierania aplikacji.

Jeśli jesteś poza zasięgiem sieci macierzystej, ruch podczas przeglądania będą wypłacane w zależności od wybranej taryfy roamingowej.

Aby aktywować usługę, urządzenie musi mieć stabilny GPRS (i lepszych) połączenie. Kanał komunikacyjny jest bezpośrednio zależna od jakości obrazu.

Szacunkowa jakość prędkości:

 • 150 kbit / s. – jakość minimalną wideo (s 240-360);
 • 300-500 kbit / s. – średniej jakości obrazu (str 360-480);
 • 500 kbit / s. – Wysoka jakość obrazu (720-1024 p).

Pomoc urządzenie

„Mobile TV” na MTS może obsługiwać prawie wszystkie znane rodzaje gadżetów i urządzeń. Stabilne działanie oprogramowania jest gwarantowane dla następujących platform:

 • Tabletki i smartfony „android» (2,2> X);
 • systemem (7,0 WP);
 • Symbian (3,0, S 60 i Belle);
 • "Zły" (1,0> A);
 • Jeżyn (4,3> A);
 • "Vindovs Mobile" (5 6.5.3);
 • „iPadów” i „iPhone”;
 • Komputery z systemem "windose" (XP "Vista", 7, 8, 10) i na Mac od wersji 10.6.

Aby sprawdzić, czy urządzenie jest obsługiwane przez zastrzeżonego stosowania, należy odwiedzić oficjalną stronę MTS (telewizja mobilna) oraz w „Ustawienia” wybrać „wersję dla urządzeń bez OS”, a następnie kliknąć „Sprawdź”. Jeśli będzie usłyszeć i zobaczyć obraz z dźwiękiem, oznacza to, że urządzenie jest obsługiwane.

Oddzielnie, warto zauważyć, że podczas oglądania telewizji za pośrednictwem ruchu standardowych przeglądarek nie jest pobierana, ale jeśli użyć „Opera Mini”, naliczanie odbędzie się zgodnie z planem taryfowym, więc należy być ostrożnym. Wielu abonentów w swoich komentarzach wielokrotnie zauważyć tę dziwną cechę podczas oglądania wideo przez „Opera Mini” poleciał ruch niemal natychmiast.

Dla normalnej pracy aplikacji na komputerze stacjonarnym lub przenośnym potrzebuje wsparcia 3G i powyżej, w przeciwnym razie (GPRS), można uzyskać obraz 320 x 240 pikseli na ekranie dużego monitora. O każdej wygodne oglądanie w takiej sytuacji nie można uznać.

kanały

Po nabożeństwie abonent jest w stanie wyświetlić prawie dwieście kanałów z całego świata, a nie tylko rosyjski, ale także w innych językach, w tym angielskim, francuskim, niemieckim i 23 innych językach.

Lista MTS „telewizji mobilnej” to wszystkie główne rosyjskie kanały telewizyjne: jak federalnego ( „Pierwszy kanał”, NTV, „Rosja 1 i 2”) i regionalnym ( „TV Center”, „Moskwa dni tygodnia”, „2×2”) , Ponadto, powietrze jest dobre i gęsto nasycone rozrywki (STS, TNT, "Ren TV"), sport ( "Sport 1", "Fighter", "Piłka nożna", "Eurosport"), programy kulturalne, rozwijające i informacyjne ( "Discovery" "Moja planeta", "Animal Planet", "Polowanie i rybactwo"). I nie jest to wyczerpująca lista „Mobile TV” kanałów z MTS.

opinie

Większość abonentów pozytywne o telewizji mobilnej z MTS. Ludzi takich jak dostępność aplikacji i jakość odbioru kanałów. Tam, gdzie jest zasięg od MTS, nawet poziom GPRS, można zobaczyć swoje ulubione programy i programy telewizyjne. Niektóre regiony skarżą się na nie całkiem adekwatne do audycji w niektórych obszarach, ale to jakoś nadal możliwe do pogodzenia. Każdy region ma swój własny program, a satelita jest czasami błędnie identyfikuje obszar, więc jest zamieszanie w harmonogramie nadawczej.