156 Shares 4954 views

Aktor Aleksiej Guskow: Filmografia

Jednym z najbardziej utalentowanych aktorów kina krajowego jest Alexei Guskov. Filmografia tego człowieka ma ponad 60 różnych obrazów, z których każdy wyróżnia charyzmę artysty.

Dziecko geniusz filmu

Urodzony przyszły aktor 20 maja 1958 r. W polskim mieście Brzeg. Jego ojciec był wojskiem, więc rodzina po pewnym czasie musiała opuścić dom i wyjechać do nowego kraju. Chłopiec miał 6 lat, kiedy osiedlił się z rodzicami w Kijowie.

Ciesz się spotkaniem z ojcem dziecka nie było przeznaczane. Rok później pilot wojskowy zmarł w realizacji swojego oficjalnego zadania. Mama na chwilę ukryła prawdę od swego syna. Nawet dzisiaj, wiele lat później, przed oczami aktora jest smutny telegram.

Matka wychowała chłopca. Ale brak papieża nie miał wpływu na odwagę jego syna. Prawdziwy gość Alex Guskov. Filmografia aktorki jest bezpośrednim potwierdzeniem tych słów. W szkole chłopiec aktywnie angażował się w liczne dyscypliny sportowe: od piłki nożnej po tor i lekkoatletykę terenową.

Push to kariery

Pewnego dnia w klasie matematyki, nauczyciel, który bardzo lubił sztukę sceniczną zauważył, że chłopak ma "fakturę". Wtedy facet nie wiedział, co oznacza słowo, ale nauczyciel natychmiast dodał, że powinien spróbować swoich sił w teatrze. Alexei natychmiast został zwolniony z chęci opanowania interesującego i prestiżowego zawodu aktorki filmowej. Ale matka, ucząc się o intencjach syna, zasugerowała najpierw opanowanie poważniejszej specjalności.

Dlatego po otrzymaniu świadectwa szkoły młody człowiek wkroczył do wydziału technicznego w szkole Bauman. Filmografia Aleksego Guskowa nie mogła stać się rzeczywistością, gdyby nie upór i natchnienie faceta. Nawet w latach szkolnych młody człowiek zaczął aktywnie uczestniczyć w różnych produkcjach. Czasem sam napisał scenariusze na święta i wieczory. W scenie studenckiej nadal grał młody talent. Jego charyzmat i sposób, aby dokładnie przekazać uczucia bohaterów, byli podziwiani przez wszystkich bez wyjątku.

Wspiąć się na gwieździste Olympus

Zapoznawany z artystycznym facetem sztuki i przez teatr, który odwiedził przy każdej okazji. W konsekwencji, po kilkuletnich studiach na uniwersytecie, bierze dokumenty. Spędzając rok lub dwa zawód, który go nie inspiruje, nie chciał. Zaskakujące jest to, że młody człowiek wchodzi do Szkoły-Studio Moskiewskiego Teatru Artystycznego przy pierwszej próbie.

Więc rozpoczął swoją podróż do sławy aktor Alexei Guskov. Filmografia i prace teatralne artysty są częściowo spowodowane Wiktorem Monyukowem, pod którego kierunkiem studiował.

Po ukończeniu szkolenia, Guskov szybko znalazł pracę. W ciągu kilku następnych lat artysta zmienił miejsce pracy kilkakrotnie, a za kilka lat przeszedł na stronę innego teatru.

Debiut na ekranie telewizora odbył się w 1985 roku. Wtedy aktor został zaproszony do pojawienia się w filmie "Osobisty sprawę sędziego Ivanova". Fabuła opowiada o dramacie rodzinnym. Nasz bohater miał drugorzędną rolę, ale jego gra była tak przekonująca, że widz stał się sympatyczny do nowego aktora. Potem twórcy Guskov śmiało zadeklarowali się reżyserom. Filmografia zaczęła się uzupełniać ciekawymi utworami.

Śmiertelny charakter

Następujące role nie miały znaczenia. Niektóre filmy były nieinteresujące dla widza, w innych zaś postacie artysty zostały utracone wśród innych osób. W 1991 roku Alexey wziął udział w projekcie "Wolfhound". Opowieść o domach dla dwojga dzieci. Victoria została milicjantem, a Shura, której rolę grał Guskov, jest bandytą. Okoliczności rozwinęły się tak, że spotkali się dwaj dawni przyjaciele, a aby nie zdradzać sobie nawzajem i przeszłości, jeden z nich musi zrezygnować ze swego życia. Alexey w tym obrazie doskonale obrazuje duszę i uczucia jego charakteru. Z powodzeniem przyzwyczaił się do obrazu bandytów, więc ta praca przyniosła mu szaloną popularność.

Ale z powodu sukcesu takiej roli odtąd w jednym kanale kontynuowała się filmografia Guskowa. Każdy reżyser widział tego aktora jako zbójcę i prawnika. Dlatego przez długi czas artysta nie mógł spróbować na innych obrazach.

Utalentowany luk

W związku z tym aktor ponownie zwrócił uwagę na teatr i spędził mniej czasu na projektach telewizyjnych. Starannie wybiera następujące filmy i serie, w których uczestniczy. W ten sposób Guskov pojawił się na obrazach "Złoty Dąb" – jego postać znowu narusza prawo "Classic" – grała rolę utalentowanego piłkarza, "Simple Trues" – przyzwyczai się do obrazu psychologa szkolnego, i tak dalej.

Filmografia Aleksiej Guskov ma najwyższy punkt. Kolejnym etapem w karierze były seriale telewizyjne "Border". Taiga ", wydany na ekranach w 2000 roku. W tym projekcie artysta pełni rolę kapitana Nikita Goloshchekin. Jest to dwustronny charakter, okrutny i silny. Oficer i przemytnik, on jest szaleńczo zakochany w swojej uroczej żonie, którą uważa za jego własność. Z jednej strony człowiek szuka szczęścia, z drugiej – tyraniczne metody uniemożliwiają mu życie normalnie.

Fascynująca fabuła i świetna gra aktorów sprawiły, że show był bardzo popularny. Należy zauważyć, że w tym projekcie aktor wystąpił także jako producent.

Nowe Horyzonty

Po "Granicach" wzrosła filmografia aktorki Guskow. Został zaproszony do udziału w innych, nie mniej ciekawych i popularnych projektach. Grał główną rolę tajemniczego i inteligentnego człowieka w filmie "Garbage Man", nieprzewidywalnego przestępcy w filmie "Ember Sabbath" i tak dalej. Warto zauważyć, że w tych zespołach występował jako producent Alex.

Uczestniczy również w projekcie "Turkish Gambit" i "Saboteur 2: The End of the War". Były też projekty komediowe. W 2010 r. Na ekranach pojawiła się trzecia część filmu "Miłość – marchew" z udziałem.

Ogólnie rzecz biorąc, dziś w związku z Guskov ponad 60 ciekawych i niepowtarzalnych ról w kinie. Za swoją pracę w projekcie "Granica". Tayozhny Novel "w 2001 roku otrzymał nagrodę państwową Rosji. A rok 2007 stał się dla niego znaczący. Potem utalentowany aktor otrzymał tytuł "Ludowej Artystki Rosji".

Alex żonaty dwukrotnie. Od pierwszego małżeństwa ma córkę. Druga żona Lidia Weleżowa urodziła dwóch synów.

Alexei Guskov nadal pojawia się i gra w teatrach. Filmografia aktora jest uzupełniana co roku nowymi projektami. Co więcej, coraz częściej występuje jako reżyser i producent. Rozwija swoje horyzonty utalentowanego artysty.