516 Shares 2187 views

Jak przygotować milkshake w domu

To proste! Mleczny można przypisać do kategorii „produkty mleczne”. Jak przygotować milkshake , można łatwo nauczyć się w domu, przeglądał strony kucharskie. Najbardziej popularne przygotowane przy użyciu około dwóch szklanek mleka krowiego, około dwustu gramów Lody, dowolny syrop owocowy i trochę lodu. Aby to zrobić, umieścić w misce ubij zrobić i ich składniki wymienione miksera aż jednorodna. Następnie wlać powstałą milkshake w kilku kieliszkach i cieszyć się przyjemnym smakiem.


truskawka fantazja

Dla miłośników eksperymentu, pokażemy, jak zrobić milkshake z truskawkowym. Aby to zrobić, zajmuje około cztery gramy truskawek dokładnie przemyć ją usunąć ogony, po -obdat wrzącej wody i umieścić w mieszalniku. Nie trzeba też dodać dwie filiżanki jogurt truskawkowy i około sto pięćdziesiąt gramów lody. Po tym, pół minuty do ubij blender składniki i otrzymaną koktajl wlać parę okularów.

banan raj

Dla tych, którzy kocha banany, recepty akcji gotowanie bananowy koktajl. Aby to zrobić, należy wziąć około dwustu gramów mleka krowiego, czterysta gramów lody i trzy dojrzałe obranych bananów. Wszystkie te produkty są umieszczane w blenderze. Banany obrane i umieszczamy w tym samym kierunku. Wszystko trzepaczka i koktajl gotowy. Napój ten otrzymuje się gęstą i jednocześnie powietrze.

lato chłodne

Właściwie szczegółowo opisać jak zrobić milkshake użyciu dowolnego świeże owoce. Aby to zrobić, weź pół litra mleka krowiego lub śmietany kremówki, około dwustu gramów owoców i pięćdziesiąt gramów cukru. Owoce najlepiej jest użyć sezonowe. Aby rozpocząć umieszczono w blenderze i cukier granulowany mielenia go z dużą prędkością. Następnie dodać pokruszony cukru do mleka i owoców i dalej śmigać w blenderze. Koktajl wylano do okularów.

Mleczny napój kawowy

Ta opcja mleczne desery docenią miłośnicy kawy. konieczne będzie sześćdziesiąt g lodów dwie godziny. łyżki cukru i łyżkę czarnej kawy, pół szklanki gotowanej i ostudzonej wody i pół szklanki mleka. Wszystkie umieścić w mieszalniku i mieszać z niską prędkością, aby masa stała się jednorodna. Napój spożywany bezpośrednio po przygotowaniu.

koktajl winogronowy

Zaskoczyć swoich gości to niesamowite przepis potrzebny funta białych winogron bez pestek, pół litra mleka, mała ilość śmietany kremówki i pół szklanki cukru. Winogrona Przepłukanie zalać wrzącej wody. Następnie należy ustawić go za darmo ze skóry. Można to łatwo osiągnąć poprzez przetarcie zwykłych winogrona przez sito. Po tym, kładziemy sok winogronowy w blenderze. Mleko z cukrem trzeba zagotować i ostudzić. Następnie mieszanie wszystkich składników w mieszalniku i wylano do okularów. Każdy koktajl dodać łyżeczkę śmietany.

koktajl cytrynowy

Do tego napoju trzeba funt owoce w puszkach, szklanka soku z cytryny, lody, funta z dodatkiem cytryny i trochę lemoniady. Umieścić okulary w lody i owoce w puszkach. Następnie wypełnić je sokiem z cytryny. Dać napar przez około dziesięć minut. W razie potrzeby dodać trochę sody.

Teraz, ponieważ wiesz dokładnie, jak przygotować mleko wstrząsnąć w domu, przy użyciu produktów, które są pod ręką. I ostatnia rada: do koktajli wyglądać estetycznie, umieszczać je w dużych okularach przejrzyste. Gotowy do dekoracji koktajle z owoców, jagód i liści mięty. Wierz mi, wszystkie swoje wysiłki na pewno cieszyć. Ważne jest, aby pamiętać, że napoje te nie mogą nic dobrego, to łatwo psujących się produktów! Traktuj swoje rodziny i przyjaciół przygotowane własne koktajle mleczne. Będą dziękuję!