808 Shares 5727 views

Czwarta grupa krwi. Kluczowe cechy

Czwarta grupa krwi – jest wynikiem całego procesu ewolucji ludzkiego ciała. Problem jest ze względu na jego zdolność do przystosowania się do takiego lotnych i nieustępliwych warunków siedliskowych. Naukowiec z Polski Ludwig Hirstsfeld przyniósł teorię, że nasi przodkowie mieli tę samą krew – O (I), czyli pierwszy. W tym przypadku, układ trawienny starożytnych ludzi był doskonale przystosowany do trawienia pokarmu zwierzęcego. Nowoczesne osoby z pierwszej grupy krwi, mają stopień kwasowości soku żołądkowego trochę więcej niż inni. Ponadto, istnieje dość takie różnice w funkcjonowaniu organizmu.

AB (IV), pojawiła się ze względu na pewne mutacje, które wystąpiły ze względu na zmianę warunków środowiska, a więc moc. Ona ma tylko 4 do 6% ludzi zamieszkujących naszą planetę. Nie ma powodu do podłączenia trzeciego i drugich grup krwi. Ma swoje własne cechy, zalety i wady. Na przykład, czwarta grupa krwi gwarantuje najwyższą ochronę immunologiczną. Ciało staje się bardzo odporny na reakcje alergiczne i choroby autoimmunologiczne. Ludzie z czwartej grupy krwi, jest jedna ważna cecha pozytywna. Są uniwersalne odbiorcami. Organizm metabolizuje krew tych ludzi żadnej z grup. W ekstremalnej sytuacji, to może dosłownie uratować życie. Jeśli masz czwarty typ krwi Rh ujemną, transfuzja może być duży problem. Jednak w tym przypadku, są bardzo cennym współpracownikiem. Chodzi o to, że transfuzja krwi czynnik Rh musi być zawsze taka sama. Ponieważ wariant negatywny jest niezwykle rzadki, występuje podobny problem. Ale jeśli masz czwarta grupa krwi jest dodatni, to absolutnie nic martwić.

Po otwarciu AB (IV),? Stosunkowo niedawno, w 1902 roku. Wiesz co twoja grupa krwi. Co daje tę informację? Oczywiście, przede wszystkim, będzie chronić ich życie podczas transfuzji krwi. Można również zrobić dobry uczynek i stać się dawcą. Teraz dość popularne diety o grupie krwi. Można wykorzystać te informacje, aby dostosować swoją dietę w zależności od indywidualnych cech organizmu.

Co menu jest zalecane, jeśli masz czwartą grupę krwi? Pierwszym etapem jest zmniejszenie spożycia produktów mięsnych. Najlepiej jest je połączyć z warzywami. Aby schudnąć, należy dodać do swojej diety więcej owoców morza. Również przyczynić się do utraty wagi i ananasów, zielone warzywa, wodorosty. Produktów mięsnych zaleca się jeść mięso indyka, baraniny. Pamiętaj, aby dodać do menu makreli i dorsza. Nie zapomnij korzyści z produktów mlecznych. Jedz jak kapusta, olej kukurydziany, pszenny chleb i płatki owsiane. Jeśli masz czwarty typ krwi, jeść mniejsze granaty, fasola, awokado, oliwa z oliwek, banany. Wśród produktów mięsnych jest lepiej wykluczyć wołowiny, łososia i boczek.

Niektórzy ludzie uważają, że grupa krwi zależy od charakteru danej osoby. Oczywiście, te informacje nie mogą być dokładne, ale można znaleźć wiele zabawnych zbiegów okoliczności. Uważa się, że człowiek, który ma czwartą grupę krwi, najlepiej dostosowane do współczesnego życia. Tacy ludzie często dotrzeć do czegoś wyższego, do duchowości, do oświecenia. Jednak w tym samym czasie udaje im się na tyle mocno, aby stanąć do codziennego życia. Tacy ludzie pokazują intelektualnej i twórczej pracy, a także małe ćwiczenie. Jako rozrywki są idealne dla każdego wydarzenia kulturalnego, ponieważ ludzie z czwartej grupy krwi tak wrażliwy na wszystko piękne.