104 Shares 8761 views

Sałatka konserw Saury: fantazjować, ugotować, spróbuj!

Saira – wielkie ryby, smaczne, zwłaszcza jeśli w puszkach to wykonane na oleju jakości. Zadziwiające jest, samo w sobie, a także z ziemniaków lub cebuli zielony z czarnym yes chleb. Przekąska, nawiasem mówiąc, nie przyznają znana szprota. I jako składnik sałatek rybnych są bardzo popularne.


Och, sałatki!

Sałatki puszki Półdziobek (w oleju) można wytworzyć najczęściej, z co najmniej części, jak to możliwe, aby dodać różne elementy dywersyfikacji smak.

Zacznijmy od prostego:

– 2 butelki Półdziobek umieszczone w misce i puree z talerza. Drobno posiekać cebulę, dodać do ryby. Kilka gotowane jajka na twardo przetarł na tarce (żółtka i biały razem) lub zbyt melenko kotlet. Dodać trochę masła w puszce lub smaku z pieprzem sałatka, majonez. Ta sałatka jest bardzo smaczne puszkach saury z młodymi ziemniakami.

– Jeśli ta sama waga sałatka zrzucić tartlets, a nawet umieścić na każdej Maslinka – dostać inny samodzielne danie, przekąska lub raczej. Jest na dobrej formie, jak iw ramach świąteczny stół.

opcja druga

W tym sałatki z puszki Półdziobek zamiast cebuli lub z nim umieścić drobno posiekanej marynowanego ogórka i kwaśny (2 kawałki lub smaku). Otrzymaną masę mogą być spożywane jako sałatki, a można zrobić z niego a przepysznych kanapek, jeśli rozłożone na grenochki białego lub razowego chleba. Pyszne! Nie, bardzo smaczne!

opcja trzy

Sałatka konserw Saury z jajkiem, cebulą i majonezem kładzie zielony groszek. Wypróbuj go – polubisz.

Opcja czwarta: sałatka z marchewki

2-3 ruszt marchew, smażone w oleju roślinnym. Fry tylko osobno, cebula. Potem smażyć 2-3 łyżki ryżu z garstką kurkumy, aby dodać trochę wody i dusić aż gotowanego ryżu. Wymieszać z marchwi, dodaj naszą rybę ze wszystkimi innymi składnikami, sól i pieprz do smaku, dodać majonez. Jak widać, dania z puszki Saury bardzo proste i urozmaicone!

Oryginalny retseptik

Wszystkie takie same ryby (kilka słoików), aby rozgrzać, dodać worek krakersy o smaku czosnkowym. Krakersy, nawiasem mówiąc, również mogą być wykonywane przez. Następne 2-3 pochodzą z jabłkiem, tylko upewnij się ze słodko-kwaśny smak – tylko słodycz nie zadziała tutaj. Jabłka trzeć na grubej tarce (ze skórką) melenko lub kruszonką. To samo zrobić z jajami – wystarczy na 4 kawałki. Sałatka z solą i doprawić majonezem. To naprawdę pyszne!

Saury z zieleni, ziemniaki, jabłka i majonezu

Warstwy określone puree ryby (1 słój), drobno posiekanej cebuli (1-2 przedmiotów) posiekane jaja (4 szt.), 3 marchew, starte na grubej tarce 1 startego jabłkowego, 4 starte ziemniaki, około 100 g mrożonych tarty z maślanym kremem. Każda warstwa jest smarowane majonezu. Na życzenie, za ostrość, gdzieś pomiędzy warstwami, można posypać świeżo zmielonym czarnym pieprzem.

Polecając dania saury, nie można zapomnieć o słynnej „Mimosa” – kochany przez wielu sałatkę, która koniecznie zawiera tę rybę. Bądź śmiały, sen i gotować – smaczne-prevkusno!