396 Shares 2170 views

Dlaczego potrzeba pylników SHRUS wewnętrznej?

Poniżej wewnętrznej przegubu CV – jest to niewielka szczegółowo, zwykle składające się z kauczuku odpornego na zużycie. Ten zapasowy jego obecność gwarantuje długą żywotność pozostałych elementów (w tym przypadku jest przeguby homokinetyczne). Głównym zadaniem pylnika jest zabezpieczenie mechanizmu wewnętrznego negatywnego wpływu pyłu drogowego, wilgoci, piasku i wody.


Poniżej SHRUS wewnętrzne wykonuje następujące funkcje:

  1. Skuteczna ochrona przed zanieczyszczeniami smarów.
  2. retencję smaru wewnątrz wspólnych części trących.
  3. Zabezpieczyć połączenie z kurzu, zanieczyszczeń, brudu i wody.

Co się stanie, jeśli ten element straci swoje właściwości?

Jeśli nagle, ta część straci swoją integralność i szczelność, przeguby stracą smaru. A to z kolei prowadzi do zmniejszenia jego żywotności. Ze względu Przerwa pylników SHRUS wewnętrzna przechodzi przez wszystkich substancji ściernych, które nie przyczyniają się w jakichkolwiek mechanizmów pojazdów praca sposób skoordynowany. Dlatego długoterminowe usługi SHRUS może być zagwarantowane tylko szczelne poniżej.

Kiedy wymienić?

Zmień ten element trzeba jak najszybciej jej pęknięć powierzchniowych. I nawet po pojawienie się małych odkształceń nie zaniedbuj wymiany, gdyż pył może dostać nawet otwory 0,5-milimitrovye, nie wspominając o wodę.

Co to jest?

Jak wspomniano powyżej, wewnętrzna poniżej SHRUS wykonane z gumy. Tylko że to jest trochę inny niż ten, który jest częścią opony i wiele innych produktów. Mieszkowe wykonane ze specjalnej gumy, silikonu z elementu, co znacznie zwiększa jego wytrzymałość na środowisko. Tych składników, i produkuje nowoczesne duster SHRUS wewnątrz. Wielkość strony nie jest brana pod uwagę. Poniżej, mają średnicę od niej może być, musi zapewnić ochronę stawów CV przed kurzem, wodą i błotem tysięcy kilometrów.

Sama konstrukcja elementu jest mały segment falistej rury stożkowej. Jest to sposób każde wewnętrzne Przeguby poniżej ( „Zubożanie-3„, jak również).

Jak widać, ta część ma powierzchnię nawijania, który zapewnia go z mniejszym obciążeniem, gdy łuków stalowych.

Jak wybrać pylników wewnętrzny przegub CV?

Ważne jest, aby przestrzegać nie tylko częstotliwość wymiany, ale kryteria wyboru części. Przed zakupem należy sprawdzić pylniku w dotyku. Kierowcy są zalecane, aby włączyć tę część fałdy o 360 stopni, a następnie spojrzeć na ich powierzchni. Jakościowa poniżej będzie w całości, nienaruszone powierzchni. Podrabianie również zmienia swój kształt i drobne pęknięcia są utworzone na jego powierzchni. Czasem nawet zmienia kolor. Bellow w samochód jest wygięte kilkadziesiąt razy dziennie, co stanie się z nim jutro, jeśli po pierwszym zakręcie, on zdeformowany? Dlatego zawsze należy sprawdzić pozycję przed zakupem.