300 Shares 3208 views

Jak łatwowierni cechy charakteru

Łatwowierność jak jakość osobie – predyspozycją do wierzą, że coś jest zbyt łatwe lub, jeśli istnieje zbyt wiele dowodów nieoczywiste.


Hunter grzyby w lesie spotkał starożytna staruszka siedzącego na penechki apetyt i zjada z malin zebranych. Wymiany zwrotów cła, zapytał: – Babciu, nie przypadkowo zgubić? Może pomóc Ci na drodze? – Dziękuję, mój wnuk. Ostrożnym. Dziękuję za troskę, wykonywać żadnej z trzech życzeń, trzeba tylko zrobić z moją miłością. Hunter grzyb, przezwyciężając obrzydzenie i wstręt, spełniła jej prośbę i mówi: – Mój pierwszy pragnienie – być najbogatszym człowiekiem na planecie. – Cóż, moja droga – wymamrotał staruszkę. Drugie życzenie – chcę być nieśmiertelny. – Wilco – przytaknął niedawnej kochankę. – Trzecie życzenie – Chcę być prezydentem wszystkich krajach całej Ziemi – i to nie jest problem. Niech mi tylko wyjaśnić, czy jesteś młody na prezydenta Ziemi? – Mam już zwrócił 25, – z dumą powiedział Grzyb i przyjął stanowisko Lenina głośnik w opancerzonym samochodzie z mową. – Dwadzieścia pięć lat? – Staruszka była zaskoczona – mam w żadnej bajki nie wierzę w 25 lat …

Tendencja do wszystkiego bezkrytycznie wierzyć – kartę z łatwowierności. Mamy głupota wiele masek – jeden z nich łatwowierność. Jak nieuzasadnione dziecka, ona połyka i przyjmuję za prawdę wszystko, co słyszy i widzi. Ale umysł dziecka naprawdę jest w fazie rozwoju, jesteśmy łatwowierni wujostwa z nim wszystko w porządku – proces kształtowania umysłu zakończył się 25 lat dla mężczyzn i 18 lat dla kobiet. Co sprawia, że być antytezą Thomas niewierzący?

Łatwowierność – jest lenistwo umysłu do poszukiwania prawdy. Łatwowierny umysł człowieka nie chce porównywać, analizować, porównywać, i nie wątpię, bo nie jest w stanie, ale ze względu na lenistwo. Ale to jest konieczne, gdy niekontrolowany przepływ w umyśle informacji przychodzących, a osoba następnym razem sprawia, że znacznie szybciej, a potem wszystko się automatycznie, z przyzwyczajenia. Sytuacja przypomina historię grzesznych czynności. Za pierwszym razem mój mąż się zmienił – czuł się winny, że przekroczył linię, przekroczył Rubikon. Już po raz drugi już uspokoił sumienie. I raz trzeci zmysłowy umysł śpiewali: Ach! Po raz kolejny, wiele, wiele razy! Algorytm ten jest utworzony naiwności zarówno jakość jednostki.

Łatwowierność – ślepy naiwne zaufanie pierwszego uruchomienia jej informacji. Łatwowierni ludzie mają tendencję do nieufność przeprowadzenie kontroli informacji, jeśli jest to sprzeczne z oryginałem. Aby upewnić się, który z nich jest poprawna, należy na pytanie pierwsze, zestawianie i analizowanie faktów. Ale łatwowierność nie ma zdania. Jej opinia jest pierwsza informacja. Konieczne jest, że niebo spadło na ziemię, a Niagara Falls stała fontanna przed łatwowierność zgodzić się na wyczyn ponownie rozważyć swoje stanowisko. Zadanie jest o wiele bardziej skomplikowana, jeśli posiadacz rekord prędkości propagacji – informacje przychodzące – padło na żyzną glebę istniejących przekonań związanych z nim w duchu lub uzasadnić jego aktualny stan.

Na przykład, mój mąż złapał żonę z kochankiem w pozycji, która nie powoduje absolutnie żadnych wątpliwości zmienić. Znając jego niezdecydowanie i niechęć do rozwodu, żona wybrała z „blokady”, mówi, ciągnąc spodnie: – Cóż, wszystko. Teraz zaczynają ohydnych podpowiedzi, głupi zazdrości bezpodstawne podejrzenia. W skrócie, jak w rym: „łatwowierny panna Aleppo chętnie ślepo ufać. Choć został złapany z Madame w negliżu, próbując usprawiedliwić śmieszne. "

Ludzie pokazują łatwowierność do tego, co płonie pragnienie. Pożądane uniżenie dorisovyvaet umysł i wymyślić coś, co nie było w ogóle, ale chce to zrobić. Naplel człowiek z trzech pól wysokich opowieści o jego niezależności finansowej, doskonałej pracy, eleganckiego mieszkania, samochodu, a umysł naiwny, łatwowierny prostak „uszy wiszące” i maluje obraz jego bezchmurnego szczęścia. Nieco później, okazuje się, że on jest ojcem dwóch małych dzieci i pracuje jako kierowca w przeciętnym biznesmenem. Łatwowierność, jak miłość, nie może zobaczyć prawdziwą sytuację. Staje się łatwym łupem dla oszustów i manipulatorów, oszustów i rzucać jego szumu, zawyżone i obegorivayut. Jego główne skurwiele warunkowe z doświadczeniem, które zgodnie z ideami ludzi w niewiedzy, a nie grzech oszukać. Grzech – nie oszukiwać.

Co do zasady, ludzie są rekrutowani z naiwnych fanów. Fanatyzmu i łatwowierności wspólna niechęć do kwestionowania otrzymanych informacji, ale w przeciwieństwie fanatyzm łatwowierność przyjazny i spokojnie. Wierzy skargi fakty. Nie w jego regulaminie stworzenie dla siebie bożka, i mu służyć. Łatwowierność – bierne wchłanianie informacji, która nie ma ochoty aktywnie przekształcać je w praktycznej wiedzy. Szczególnie, nie ma łatwowierność każdy bojownik zamiar udowodnić „barykady” słuszności prezentowanych informacji do niego. Wentylator krzyknął: „Nie jest jeszcze lepszy zespół,” Spartakus „i uruchomić do walki z armią lub fanów Dynamo. Łatwowierność wierzyć, że „Spartakus” bez bramkarza z handicapem trzech bramek na pokonanie „Real Madrid” i „Barcelona” w swoich dziedzinach i nie będzie działać, aby udowodnić ten fakt bezsporny.

Z łatwowierności mogą wystąpić jakieś wpadki. Mąż i żona wzięła wyjazdy do sanatorium, ale jej mąż przyszedł do morza dzień wcześniej. I osiedlenie się, dowiedzieć się, gdzie rynek jest, gdzie plaża jest. Poszedłem do kawiarenki internetowej i postanowił przywrócić nas e-motywację do żony, która ma spotkać jutro. Ale przypadkowo wpisany adres, popełnił błąd na jednej liście. Okazało się, że wysłał list do kobiety, wdowy, który właśnie wrócił z cmentarza, gdzie pochowano mojego męża. Wdowa przyzwyczajenia, patrząc za pośrednictwem poczty. Było wiele kondolencyjna, ale jej uwagę przyciąga wiadomości z tytułem: „ukochanej żony, która nie ma ze mną jeszcze” Nieco później, syn wszedł do pokoju i widzi martwą matkę blada, powoli zsunięciem się z krzesła. Patrzy na ekran i brzmi: „Moje ulubione! Oczywiście, nie można sobie wyobrazić, że będę w stanie Ci utrzymać połączenie tutaj. Sam jestem zaskoczony, że nie jest Internet. Dostał normalne. Treści, przedstawił się zarejestrowanym. Gotowy poznać. Znajdziesz tu podoba. Nie mogę się doczekać! PS Jest gorąco! "