567 Shares 3966 views

Komfortowe hotele, „Rose Farm”: lista najlepszych kompleksów w Krasnaja Polana

Ośrodek na poziomie europejskim „Rosa Khutor”, znajduje się w pobliżu Soczi, Krasnaja Polana dziś jest popularnym ośrodku narciarskim. Wśród ośnieżonych szczytów i dziewiczy charakter koncentruje projektów hotelowych z rozwiniętą infrastrukturą, pojemności pierwszej klasy i obfitości usług rozrywkowych.


Ośrodek ten rozwija się dynamicznie, stale rozstrzygania, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym dla zagranicznych turystów. Dziś jest to również największe miasto olimpijskie Soczi z wielu wyciągów, tras i zjazdy. Jest atrakcyjny zarówno zimą i letniego wypoczynku.

Hotele „Rosa Khutor” nowoczesne warunki high-tech i harmonijnie łączą tradycyjną kulturę rosyjską. We wsi koncentruje starożytnych jaskiń, zoovolerny złożonych źródeł narzanovye, zabytków, klubów dla dzieci, restauracje, „McDonald” i wiele innych.

Jeśli zdecydujesz się odwiedzić ośrodek „Rosa Khutor” i nie wiem, gdzie się zatrzymać, proponujemy zapoznać się z listą najlepszych kompleksów hotelowych, specjalnie wybrane dla podróżnych.

Business Hotel „Heliopark Freestyle» ( «Heliopark Freestyle»)

Cubby pobliżu Mountain „karuzeli”, autostrad i wyciągi narciarskie idealne do aktywnego spędzania wolnego czasu. Dużo zabawy przyniesie pobyt w tym kompleksie. Pokoje turyści mogą cieszyć się pięknem gór, bardzo czystych jezior i malowniczych strumyków. Kraj Hotel wyposażony jest w nowoczesne udogodnienia.

Hotel „Heliopark Freestyle” działa przez cały rok. W zimie, oferuje fascynującą przygodę na krętych zboczach Krasnaja Polana prędkości, lato oferuje ekscytujące zjazdy na rzekach górskich, a także ryby, spacery w piękne leśne ścieżki i kąpiel w okolicznych jezior. Prawie wszystkie hotele „Rosa Khutor” udzielania świadczeń zdrowotnych, nie jest wyjątkiem i «Heliopark Freestyle».

Hotel – pokój do masażu, basen i zabiegi kosmetyczne. Dla przebywających gości do wyboru kilka opcji dla pomieszczeń, urządzonych w nowoczesnym stylu. Dla rodzin z dziećmi jest duży apartament z salonem. W wolnym czasie, będzie oferowane wykazanie umiejętności w sali bilardowej i karaoke pokoju.

Pięciogwiazdkowy hotel «Radisson Hotel»

Ośrodek narciarski „Rosa Khutor” jest dumna ze swoich najnowocześniejszych obiektów, z których jeden jest «Radisson Rosa». Jest to zupełnie nowy zestaw wysokiej klasy, oferując szeroki wachlarz sportów zimowych. Dogodnie usytuowany w odległości 100 metrów od budynków olimpijskich.

Jej terytorium dysponuje centrum odnowy biologicznej, plac dla dzieci, pokoje, bary, restauracje, sauna, jacuzzi, centrum fitness Zgromadzenia. Przy torach dostarczają turystom wyciągi krzesełkowe, przenośnik i wyciągów narciarskich. Dla początkujących, aby zbudować mały i bezpieczne stoki ( „Magic Carpet”). Wszystkie niezbędne urządzenia mogą znajdować się w punkcie wynajmu. Infrastruktura ma wiele produktów spożywczych.

Pokój składa się z 181-ego pokoju. Wszystkie pokoje posiadają wysoki komfort, wyposażone w sprzęt gospodarstwa domowego, meble, osobiste łazienki i klimatyzację. Każdy pokój posiada okno z widokiem na rzekę i góry.

Szeroka gama usług znajdziesz w Radisson «». Wszystkie hotele „Rosa Khutor” (nawet niski) koncentrując się bardziej na zimowe wakacje. Dlatego są one zlokalizowane w pobliżu stoków narciarskich. W pobliżu hotelu „Radisson” to ośrodek narciarski i biathlon „Laura”. W cenę wliczono porannego posiłku.

Kompleks czterogwiazdkowy „Park Inn”

Absolutnie wszystkie hotele „Rosa Khutor” są praktyczne, wysoka funkcjonalność i doskonały porządek. Należą do nich Hotel «» Park Inn, położony w samym sercu alpejskiej wioski. Zaledwie 200 metrów od hotelu znajdują się wyciągi i lokali rozrywkowych. Oferuje on przytulne pokoje z prywatną częścią wypoczynkową, telewizorem i meblami.

Oferuje on wynajem samochodów, bezpłatny internet, pomieszczenie do przechowywania sprzętu sportowego i siłowni. Zgodnie z zasadami kompleksu, dzieci do lat 17 pobyt bezpłatny z rodzicami (ładowanie łóżko). Wypłata wliczone śniadanie „bufet”.

Hotel trzygwiazdkowy „Tulip Inn”

Niezapomnianym przeżyciem, radosne emocje i dużo adrenaliny zapewni szeroką gamę najwyższej klasy „Tulip Inn”, znajdujący się w ośrodku „Rosa Khutor” (Krasnaja Polana). Hotele w pobliżu Ośrodek narciarski oferuje wszystkie zakwaterowania turystów w pełni wyposażonych pokoi, położony w pobliżu stoków i kolejek linowych.

To nie jest trudne, aby dostać się stąd do centrum Soczi i Adler taksówką lub elektrycznym „jaskółka”. Fani świeżym powietrzu pokochają kolejki linowej „rezerwat leśny”, „Wilk Rock”, „Olympia”, które były wykorzystywane do międzynarodowych konkursach. Hipnotyzujący panoramę z okien hotelu można zaimponować.

Dla turystyki biznesowej sale konferencyjne i sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt do prezentacji i Internetu. Zwiedzający będą mogli cieszyć się przyjemną atmosferę i wyśmienite potrawy w lokalnych restauracjach. Polecam hotel może być fani sportów ekstremalnych, jak również do wszystkich tych, którzy lubią spędzać czas na łonie natury.

Komfortowa willa „Peak Hotel”

Kilka minut jazdy od stoków zbudowanych klub górski „Peak Hotel”, składający się z małych przytulnych domków i dwóch pięciopiętrowych budynków. Częstymi gośćmi kompleksu są wysocy rangą urzędnicy i prezydent Rosji.

Klub posiada kilka dobrze wyposażonych sal konferencyjnych, centrum prasowe, sale do spotkań biznesowych. Bezpłatne korzystanie z szybkiego internetu. Nienaganna jakość i styl wszystkich pokojach są różne. Kompleks posiada własne spa i centrum odnowy biologicznej. Opracowane programy dostosowane do utraty wagi.

Oferuje on – ciało czekoladowe okłady, wszystkie rodzaje masażu, sauny i pełnej gamy zabiegów kosmetycznych. Wystarczy powiedzieć, że mieszka w tym miejscu jest warte dużo pieniędzy. Aby porównać swoje możliwości i pragnienia.

Posłowie

Doskonałe warunki do wypoczynku biznesowej i niesamowitym bogactwem usług są również oferowane przez sieć hoteli w Soczi. „Rosa Khutor” – jest to środek, który nie ma odpowiednika w skali światowej. Prezentowana lista hoteli nie jest ograniczony do wypoczynkowej miejscowości. Wśród obfitości obiektów, każdy może znaleźć bardziej odpowiednią opcję dla przyjemności.