91 Shares 9716 views

Żona nie chce męża przyczyny. Dlaczego w ciąży żona nie chce męża?

We współczesnym życiu, wiele par nie utrzymują we wspólnym gospodarstwie domowym, w wyniku rozwodu. I takie rzeczy się zdarzają, najczęściej z powodu braku sympatii, czuły fraz. Rapport z czasem i znika, każdy stara się bronić swojego punktu widzenia, co to za wszelką cenę. A w czasie, hartuje i miłość.


Jeśli taka sytuacja dotknęła i Twojej rodziny, to w każdym razie jest to niemożliwe, aby zignorować ten problem. Po tym wszystkim, co do zasady, w tym przypadku, to może być oszustwo na stronie. I biorąc pod uwagę okoliczności, większość par jest łatwiejszy sposób – podjąć decyzję, aby uzyskać rozwód. Ale tak naprawdę, aby utrzymać rodzinę o wiele trudniejsze. Ale jest to możliwe, co tylko trzeba rozwiązać istniejące problemy i ponownie zapalić pasję wymarły. Intymne pytania nie są z pewnością jednym z pierwszych miejsc w życiu domowym, choć są one bardzo ważne dla utrzymania rodziny. Nie na próżno, wykonując swój małżeński obowiązek, para pokazując w ten sposób miłość do siebie nawzajem.

Dlaczego tak się dzieje?

Sytuacje są zupełnie odmienne. Ale w większości przypadków nie ma stosunki seksualne z powodu zmęczenia żony, jej głowy, co ostatecznie prowadzi do takich konsekwencji.

I wtedy pojawia się pytanie: „Dlaczego żona nie chce męża?” Przyczyn może być zupełnie inna. Każdy przypadek musi być rozpatrywany indywidualnie. Na przykład, żona męczy w pracy, w domu rozwiązuje wszystkie problemy w rodzinie, jak iw snach wieczornych tylko odpoczynku i spokojnego snu. W tym przypadku problemem może być wspomagane w części przez podzielenie pracach domowych, tak aby oba były siła i chęć do seksu.

przestępstwo

Oprócz zmęczenia, bardzo częstym powodem braku intymności jest obrazą. Po tym wszystkim, kobieta z natury jest bardzo wrażliwy. A czasami rzucony losowo wyrażenie staje się sprawcą. W tym przypadku żona odmawiającej jej męża w łóżku, próbuje się zemścić. Jednak takie podejście jest całkowicie błędne. Aby rodzina była zawsze panowała harmonia, nie trzeba kochać życie w połączeniu z zagadnień miejskich. W każdym razie, nie jest rozwiązaniem problemu, a napięta atmosfera. A w zaistniałej sytuacji należy zidentyfikować i wyeliminować te problemy, z powodu którego żona nie chce męża.

Powody psycholog wyjaśnia następująco: nawet jeśli nie było kłótni między parą, jeszcze śpi, powinny ze sobą współpracować. W przeciwnym razie występuje stopniowe dystansowanie i wynikające uczucia chłodzenia. Mąż nie zaleca się poniżać i obrażać żonę, rozrywając jej negatywne emocje. W przeciwnym razie, nie jest to samo przestępstwo.

Nie spełnia małżonka

Są chwile, gdy mąż nie spełnia swoich wybranych podczas seksu, więc z czasem żona nie chce męża. Przyczyny tego mogą być następujące. Bardzo często kobiety milczą o swoich tajnych pragnień. W związku z tym, że nie dostać satysfakcję, a następnie całkowicie odmówić stosunków seksualnych. Jest obrażony na męża, on po prostu nie myśleć o fantazjach żony.

Do partnera dostaje satysfakcji z seksu, nie wolno milczeć, ale raczej porozmawiać i dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje w życiu, dlaczego jego żona nie chce męża. Powody identyfikację, może być na tyle prosty, aby skorygować. Spróbuj wydostać się z tej sytuacji, z najlepszymi wynikami. Trzeba zapłacić tyle samo uwagi do żony, aby komplementy, a nawet zaprosił na romantyczną randkę, spróbuj jak najwięcej, aby traktować siebie nawzajem. I wtedy zobaczysz, związek nie tylko poprawi, ale przeniesie się do nowego etapu rozwoju. Po rozwiązać ten problem, można pozbyć się takich sytuacji, gdy żona nie chce męża. Powody mogą w rzeczywistości być objęte w ogóle bardzo małe, i eliminować je w piwnicy.

Eksperymentuj!

Jak seksuolodzy uważają, że jeśli zdrowie pary w dobrym stanie i nie ma przeciwwskazań, wręcz przeciwnie, nie możemy pozbawiać się tych szczęśliwych chwil. Życie seksualne potrzebują odmiany, więc eksperymentować, dodać coś nowego do gier miłosnych, a potem nie mają już do czynienia z tymi problemami. Ponieważ życie seksualne jest ważnym elementem szczęśliwego życia małżeńskiego.

Oczekiwanie na dziecko

Dlaczego w ciąży żona nie chce męża? Przyczyny mogą być dokładnie takie same, jak w przypadkach opisanych powyżej. Jednak niektóre kobiety boją się zaszkodzić nienarodzonemu dziecku, z tego powodu, zaprzeczając jej męża w intymności.

Jeśli ukochany mężczyzna zatrzymał się do kontroli, to idzie ogolony przez kilka tygodni, ale również niekorzystnie może wpływać na stosunki seksualne. Mężczyźni nie chcą wspierać swoją rodzinę finansowo, mogą znaleźć się w podobnej sytuacji. Kobiety w ciąży najbardziej wrażliwie dostrzec, co się dzieje dookoła. Konieczne jest zatem, aby jej mąż się bardziej delikatny, taktowny wobec żony, zwracać uwagę na małe rzeczy, bo to jest życie z nich. męża uwagę można wyrazić następująco: zaproszenie do spędzenia miło czas razem lub zakupić różnorodne pamiątek. Potem pojawią się pytanie o to, że jego żona nie chce męża. Powody do obaw w tym zakresie rozpuszczają się same.

brak uwagi

Niektórzy ludzie uważają, że jego żona – jest to właściwość, że nigdzie się nie wybiera, i zawsze przestrzegać tych zasad. Myślą o tym nie trzeba mieć do opieki, powiedzieć miłych słów, deklaracji miłości. Nic więc dziwnego, że w takich sytuacjach kobiety w ciąży nie chce męża. Powody te są zrozumiałe, ale jeden z nich chce porzucić zakorzenionych postaw? Każda kobieta chce jak najwięcej ciepła, jak to możliwe, miłości, zaufania. I wszystko, co może dać tylko kochającego mężczyznę, a potem żona jest mało prawdopodobne, aby spojrzeć na relacje na stronie. To właśnie z powodu braku uwagi ze strony żony kobiety zaczynają się wypełnić tę lukę z pomocą miłości oglądania oper mydlanych i romantycznych zdjęć.

wniosek

Dlatego, aby uniknąć tego problemu, należy zawsze dbać o siebie, należy zwrócić uwagę, aby jego żona, z okazji i bez dawać prezenty! A potem stosunki rodzinne między małżonkami o wiele lepsze!