548 Shares 2438 views

Wisiorki zrobić z rękami. Jak zrobić zawieszki z różnych materiałów?

Żeńska połowa ludzkości, a przynajmniej większość z nich, uwielbia biżuterię. Jest to typowe dla pań w każdym wieku, każdy chce wyglądać atrakcyjnie. Elegancko podkreślają pochyla szyi pomocy wisiorek na łańcuszku. Teraz wiele osób jest uzależnionych od robótek, tworząc dekoracje na sprzedaż, jako prezent lub do własnego użytku. Jak trudno jest dokonać wisiorki z rękami? Spójrzmy na kilka dostępnych opcji.

Co sprawia, wisiorki

Nosić taką biżuterię mogą pozwolić sobie każdą kobietę, a zatem wybór akcesoriów uderza w różnych kształtach, rozmiarach, kolorach i materiałach. Co wykorzystywane do tworzenia wisiorki z rękami? Istnieje wiele rozwiązań: plastik, drewno, papier, skóra, pióra, futra, tkaniny, kamień, metal, koraliki. Pierwszy zawieszenie wykonane z kręgów ryb, piękne muszle, kawałki bursztynu, a nawet świeże kwiaty. Kto dyktuje nowoczesne trendy, a na szyjach dziewcząt można nawet zobaczyć dekoracje w postaci płyty głównej komputera lub dyskietce. Fantasia, który sprawia, wisiorki z ich rąk, naprawdę nieskończona, co sprawia, że każdy z nich indywidualny i oryginalny wystrój.

Tworzenie wisiorek w formie serca

Można powiedzieć, że zawieszenie w formie serca – najbardziej popularne, takich dekoracji jest prawie każda dziewczyna. Ponadto, są one łatwe do wykonania nawet początkujący twórcy. Najprostsze sposoby zrobić wisiorek Serce własnymi rękami – splot z koralików lub drutu. To akcesorium jest wielkim darem jak Walentynki lub innego święta. Aby utworzyć ozdób z perełek się potrzebne kulek o różnych kolorach i rozmiarach, przy czym linia a pierścieniem, do którego jest przyłączony łańcuch. Możliwe jest splot prosty czerwonym sercem, futurystyczny złoto lub srebro, system jest łatwo znaleźć w Journal of linkę. Jeśli chcesz eksperymentować, wziąć kawałek filcu i haftować serca na nim. można wypełnić całe wnętrze, a nie tylko fringing, przyszyć lub przykleić różne perełki wielkości, sztuczne perły, kryształy Swarovskiego. Niech wszystkie elementy są ze sobą łączone w kolorze, bardzo piękne połączenie złota żółtego i białego. Pod koniec haftem, wyciąć serce, za starannie przykleić kawałek kartonu, aby zachować kształt. Over Lay tektury skórzanej warstwy SEW obwodowej – wisiorek i gotowe.

Dziane biżuteria wire

Wisiorki wykonane są z własnymi rękami nie tylko koralików. Dość popularnym rozwiązaniem – drut zawieszenie. Ozdoby te, które są sprzedawane w sklepach są wykonane z pozłacanymi lub posrebrzanych, a miedź lub aluminium nadaje się do pracy w domu. Zawieszki wykonane z drutu o różnych kształtach. Ponieważ cienki drut jest łatwiej pracować nowicjusza, a połączenie z grubej i cienkiej metalowej nici doda skórkę do tworzenia. Aby pracować z tym materiałem poręczne szczypce i lutować wklej Indii. Często uzupełniają metalowe wisiorki, koraliki, kamienie, perły i elementów drewnianych.

Wisiorki z kamieni

Ręce mogą zrobić i wisiorki z kamieni, niekoniecznie szlachetnych. Najprostszym sposobem – do znalezienia na plaży (lub poprosić znajomych, aby przynieść z powrotem z wakacji), niezwykły kamień, zrobić w niej dziurę i powiesić na łańcuchu. Jeżeli nie jesteś zadowolony z tej opcji, a następnie użyj na schematach linkę, w tym kamieni półszlachetnych. koraliki poszycie (bezel) kamienne zwane cabochons i jest popularnym sposobem wytwarzania biżuterii. Faceting można zrobić za pomocą metalowego drutu o to samo: niech lot wyobraźni, połączenie różnych form jedności przeciwieństw będzie priorytetem, nie ograniczając Cię do standardowego schematu.

Jak zrobić wisiorek z własnymi rękami z tworzywa sztucznego

Zwierzęta czarodziejka wykorzystywane do jego arcydzieła gliny polimerowej – dość giętki materiał, z którego można rzeźbić coś podobnego plasteliny. Wtedy on zaśnie i będzie posiadał kształt. Aby wisiorki z własnymi rękami wykonanych z tworzywa sztucznego, potrzebne będą:

  • Polimer gliny wymagany kolor (lub białe i akrylowe);
  • Folia polietylenowa o grubości;
  • trzpień (to mocuje zawiesiny);
  • błyszczący lakier;
  • klej "supermoment";
  • walcowania stykowe;
  • ostry nóż,
  • Nóż papiernicze,
  • teksturowane stos (na przykład, pakiet przewodowy lub wykałaczki, odwiert);
  • plosokogubtsy.

Trzeba pracować na przygotowanej powierzchni płaskiej, pożądane jest, aby używać rękawiczek jednorazowych plastikowych aby uniknąć pozostawienia odcisków palców na produkcie. Sposób wytwarzania jest podobny do formowania gliny: rozwałkować ciasto, cięcie, łączenie w różnych części. Można produkować jako wisiorek i zestaw kolczyków. Kształt i kolor – Twój wybór. Wlać gliny są wysyłane do pieca przez pewien czas (zgodnie z instrukcją sprzedawane razem ze zdjęciami).

Załóżmy, że przed tobą nie ma mowy o tym, jak zrobić wisiorek z rękami. Wystarczy zdecydować, co będzie zdobić biżuteria szyi i idź do niego, wypróbować różne opcje.