804 Shares 8100 views

Buraki przepis: zbawienie w upale.

Buraki – krewny barszczu. Uważany jest za najlepszy sposób zbawienia od ciepła w gorącym sezonie. Gdy organizm nie chce brać gorących pierwsze kursy, buraki przepis może być bardzo przydatna. Narodowa kuchnia ukraińska mogą być dumni z tego pyszne danie.


Buraki przepis nie jest jedynym, on ma wiele odmian. Ale, oczywiście, głównym składnikiem tego dania jest po prostu burak. Jako bulion do pierwszego przedmiotu, zwykle stosuje się jogurt lub zakwas i przygotowanie go do pewnego jogurtu lub jogurt, kefir i bulionu buraków. Aby barszcz nie okazał ci w zimnej zupy, musi być stosowany w procesie blaty kuchenne.

W odniesieniu do technologii wytwarzania, że każdy kucharz ma swoją opinię na ten temat. Ktoś wyciąć buraki, niektóre kotlety, ale ktoś ściera na grubej tarce. Blaty mają tendencję do wszystkich, którzy go używać, pokroić na małe kawałki nożem. Wtedy wszystko jest po prostu gotowane i różne składniki są dodawane w procesie. buraki gotowanie – nie jest zbyt trudne. kucharze zawodowi powinni pozbyć się problemu z czerwonymi rękami i uzyskać bardziej odżywcze burak, gotowane buraki, pierwszy pocałunek, a następnie pokroić na małe kawałki i gotować trochę dłużej w otrzymanej brzeczki.

Buraki przepis ma jeden cel – utrzymać zupę w kolorze bordowym. Dlatego dodaje sok z cytryny lub kwas cytrynowy. Jeśli przypadkowo ponadtlenkowej buraki, można zapisać go z cukrem.

Każdy przepis obejmuje buraki dodając różne powody. Może to być jajko, ogórek, kiełbasa, rzodkiewka, mięso i tak dalej. Pamiętaj, że buraki powinny dać tylko kwas, dysmutaza nie jest to.

Podstawą buraki ci prawo wybrać dla siebie. Ale wielu profesjonalnych kucharzy twierdzą, że najlepszą podstawą – to napar zamiast bulionu z buraków lub jogurtu. To pierwsze danie jest zdecydowanie dobre dla twojego zdrowia. Jego stosowanie jest środkiem zapobiegawczym w walce z występowaniem raka, a także problemów z przewodu pokarmowego.

Oto buraki przepis, który nie zawiedzie lub swoich bliskich. Trzeba będzie jeden buraczana, dwa ziemniaki, cztery jaja, ogórek, gotowane kiełbasy (około 200 gramów), rzodkiewki, jednej cytryny, śmietanę, chrzan, pietruszkę i sól.

Tak więc konieczne jest, aby oczyścić buraki, pokroić na 4-6 części, tak że jest szybciej gotować, zalać litrem wody i umieścić zagotować. W momencie, kiedy burak stał miękkie, zdejmij rondel z ognia i pozostawić do ostygnięcia. W tym przepisie, buraki gotowane bulionu buraka, tak, że nie jest konieczne, aby wlać do wody, która wrzała buraki. Teraz pocierać buraki na dużej tarce i wysłać z powrotem do garnka. Dodaj do trochę kwasu cytrynowego lub soku z cytryny swojej. Więc teraz przygotowanie mieszanki buraki. Jajka i ziemniaki muszą być czyszczone, a następnie wyciąć je i wszystkie pozostałe składniki i wymieszać z solą. To tej mieszaniny i wlać brzeczki, tym samym wypełnieniu wszystkich śmietanę. Chrzan dodaje do smaku.

Oto przepis barszcz z jabłek i warzyw. Wziąć 250 g gotowanych ziemniaków, 100 g ugotowanego buraki, ogórki 150 g oraz 80 g jabłek, czyste i cięte na sześciany. Dwa jajka musi być gotowane na twardo, żółtka dokładnie pocierać 15 g musztardy, 100 g śmietany, zielone cebuli, 20 g cukru i soli, a następnie wlać zakwas mieszaniny (około połowy litra). W garnku trzeba położyć pokrojone warzywa, wiewiórki ziemne, i zalać to wszystko Get kwas chlebowy. Podawać z zieleni trzeba. Takie buraki docenią swoich przyjaciół i rodzinę.