242 Shares 8276 views

Vitsin George: biografia, nagrody i kreatywność

Vitsin George, biografia, która jest przykładem niepowtarzalnym aktor pozostawił wiele uderzające i niezapomniane obrazy. Jego żarty i powiedzonka dawno poszedł do ludzi i stały się integralną częścią języka rosyjskiego.


dzieciństwo

Ze względu na rewolucyjnym roku anarchii nie trzymano dokładnych informacji o dacie i miejscu gdzie narodził Vitsin George. Biografia aktora, a raczej jej pierwszy okres, pełen martwego. Oficjalnie George Vitsin urodzony 18 kwietnia 1917 na przedmieściach Piotrogrodu, który jest teraz częścią Zelenogorsk Sankt Petersburgu. Uważa się, że matka dziecka poproszony o wprowadzenie zmian do dokumentów odnosi się do jego narodzin, w celu przesłania go na letnim obozie, gdzie nie mógł się tam ze względu na rozbieżności wiekowej.

Pomimo pochodzenia Petersburgu, większość swego życia Vitsin odbyła się w Moskwie, gdzie jego rodzice przenieśli się do wieku ośmiu miesięcy. Od dzieciństwa chciał zostać aktorem. Dlatego zaraz po młodzieniec ukończył studia w szkole średniej rozpoczął naukę w szkole, odsyłam do Teatru Małego. Vitsin długo przebywał tam. Został wyrzucony za wykroczenia. Co dokładnie było powodem takich działań jest nieznana.

Zacząć działać karierę

Pomimo incydentu nieporozumienie, w następnym roku George złożył dokumenty w trzech studiach. Wszystkie instytucje edukacyjne miały go. Wytrwałość i trwałość od dzieciństwa były nieodłącznym Vitsin. Nie jest to zaskakujące, ponieważ dorastał w atmosferze chaosu wojny domowej i jej następstwa. Od najmłodszych lat dziecko jest przyzwyczajone do znosić trudności, ale na pewno w kierunku jego bramki.

Vitsin jego zakończeniu edukacji w Moskiewskiego Teatru Artystycznego. W 1936 roku, w końcu otrzymał zasłużony dyplom. Jego stałe miejsce pracy było studio teatralne Khmeleva (później reorganizacji Teatr Jermołowej). 33 lat swojego życia do tego miejsca Vitsin George. Biografia aktora mocno połączony z lokalnej sceny.

Pierwszą poważną rolę

Vitsin pierwszy pojawiła się na dużym ekranie w 1945 roku, grając rolę epizodyczną z kolei w filmie „Cześć, Moskwa!”. Jednak to otwarcie nie wykazał, z potencjałem publicznej Vitsin George. Biografia, twórczość i rola aktora będą znane później.

W tym czasie Związek Radziecki właśnie przeżył wojnę, zyskał popularność gatunku historycznego filmu. Popyt specjalny (oba państwa i publiczność), korzystali z taśmy, luźno oparty na dziełach rosyjskich klasyków. Nie mogłem się w takich filmach i Vitsin Georgij Mihaylovich. Biografia aktora w latach 50-tych uzupełnionych udział w strzelaniu do obrazów „Bielińskiego” (grany przez Gogola) oraz „Kompozytor Glinka.”

obraz Coward

Oczywiście, najbardziej znany jako Vitsin Craven – komiks antagonista i precyzyjnie sprawcy. Ta postać jest najbardziej znany z komedii Leonida Gaydaya. Tchórzem, Bobby i doświadczony (Vitsin, Morgunov i Nikulin) – jeden z najbardziej rozpoznawalnych twarzy kina radzieckiego.

Wszystko zaczęło się w 1961 roku, kiedy Gaidai postanowił usunąć dwa krótkie filmy – „kundel i niezwykły krzyż” i „przemytnicy”. Obie taśmy słynnego trio łamie prawo w każdy możliwy sposób. Tchórz z przyjaciółmi zajmujących się kłusownictwo lub próbujących gotować bimber. Z powodu niezręczności znaków wszystkie ich pomysły zamieniają się w farsę komedii.

Obraz wykonany Gaidai sukces i cały zespół produkcyjny, aby zastanowić się nad stworzeniem kontynuacji przygód trójki. W 1965 roku nie było innej kolekcji kinonovell – „Shurik i inne przygody” „Operacja” Y W 1966 roku, ekrany z filmu fabularnego „Kaukaska branka”. Stał się jednym z najbardziej „popularnych” i popularnych zespołów tamtych czasów.

komedia gwiazda

Wielu aktorów, którzy osiągnęli wielki sukces dzięki udanych ról filmowych stało się zakładnikami swojego wizerunku. Niektóre takie Vitsin koledzy nie mogli pozbyć się piętna związanego z ich dotychczasowych osiągnięć. Gieorgij uniknął tego losu. Jego rola Coward był epokowy dla całego kina radzieckiego. Ale aktor nie zamierza na tym poprzestać.

W 1971 roku zagrał w „Hełm Aleksandra Macedońskiego.” Taśma ta spowodowała bomba we wszystkich kinach w kraju zwycięskiego socjalizmu. Zatem Vitsin nie grał nikogo i recydywistów, które w swoim repertuarze nie było. Radzieckie widzowie pamiętają go zawsze szczeka niesamowity głos i sentymentalną mowy. Sprawca, rozrywając w pętlę, stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych „maski”, które umieszczone Vitsin Georgij Mihaylovich. Biografia, życie osobiste i sukces aktora w tym czasie były w centrum zainteresowania wszystkich widzów w kraju.

Vitsin zawsze przede wszystkim aktor komediowy. Każda taśma otworzył nową granicę jego umiejętności, reinkarnacji w innym ekscentrycznych i zabawnych postaci. Na przykład w filmie „Nie!” W 1975 roku, aktor grał tata z temperamentem wybuchowej. Ta postać jest tak przyjazny widzowie śmiech każdym pokoleniu.

Możliwość przekształcenia na ekranie, który został markowych cech zawodowych, które miały Vitsin George. Biografia aktora pełnej ról, które nie są zgodne z obecnym wieku. Tak więc w 48 lat Vitsin przekształcony w 20-letniej Bal'zaminova, aw „Grzanie ławy” odmłodzony dwukrotnie na obrazie Wasi Vesnushkin. Jednocześnie Vitsin na starość jeszcze nie grał postać siwy z ogromnym doświadczeniem życiowym za nimi. Tak więc, na przykład, był charakter „Maxim Perepelitsa”.

styl życia

George Vitsin była żoną Tamarą Fiodorowna, którzy przychodzą do bratanicy znanego hodowcy i biolog Ivan Miczurin. Małżonek pracował kredens. Zawsze była tam z mężem i wspierała go do ostatniego dnia. Para urodził Jedyna córka Natalia.

Pomimo faktu, że aktor miał wiele ról w postaci złych pijaków, nigdy nie pił. Ten nawyk można prześledzić jej wielkie samokontroli i siłę charakteru, która jest zdecydowanie różny Vitsin George. Biografia, zdjęcia, i dano mu styl życia zdrowy człowiek, oddany do własnego samopoczucia.

Vitsin kochał robi joga. W Związku Radzieckim, prawie nikt nie wiedział o tym indyjskiej sztuki medytacji. W pewnym sensie nawet aktor został utrwalony na własnym zdrowiu. Ale pomógł mu żyć w zgodzie z samym sobą i za każdym razem, aby dać 100% na scenie iw filmie.

inne hobby

Błędem byłoby powiedzieć, że kino i teatr były jedyną pasją, która dała swój czas Vitsin George. Biografia, nagrody i wizerunek publiczny trudno o tym mówić, ale wszyscy znajomi aktora często zauważyć, że bardzo lubił sztuki. Twórczy charakter nie daje Vitsin usiąść, nawet gdy był wolny od sceny i pędów. Jest właścicielem kilku dobrze nagłośnione w radzieckich kreskówek czasowych.

Również Vitsin namalował znaki lalki. Stali się bohaterami kreskówek. Gieorgij kochał animacji. Brzmiał dużo radzieckich kreskówek. Do tej pracy nie traktuje dziecko poważnie. Vitsin zastosował systemu Stanisławskiego, który jest zawsze trudno dać aktorom ze względu na szereg wymagań dla „przyzwyczaić się do tej roli.”

Wraz z nadejściem starości, niemal przestały się pojawiać. W latach 90. aktor George Vitsin, którego biografia był znany niemal każdego rosyjskiego widza, zaczął iść na wycieczkę w całym kraju. Występował z monologów i scen które przyniosły mu sławę Gaidai filmy.

śmierć

Słynny aktor zmarł w dniu 22 października 2001 r. Przyczyną jego śmierci była przewlekła choroba serca. Gieorgij zmarł w klinice w Moskwie, gdzie został przywieziony do leczenia w nagłych wypadkach. Został pochowany na cmentarzu Vagankovsky.

W kolejnych latach, pomniki zaczęły pojawiać się w całej Rosji, poświęcona Vitsin i najbardziej znany ze swoich obrazów. Nie zapomnij słynnego rodaka i Zielenogorsk. Nie ustalono rzeźbę przedstawiającą aktora w roli Michaela Bal'zaminova z filmu „Wesele Bal'zaminova”, nakręcony na historii sztuki Aleksandra Ostrovskogo.