476 Shares 4264 views

Latające piłki, czyli jak zaskoczyć dziecko?

Latanie balonem – to prawdziwy przełom w świecie „inteligentnych” zabawek. To jest to, co można żywić dziecko lub bawić się zrelaksować się. „Helikopter w klatce” – tak nazywa się czasem zabawkę – wydaje podbił wszystkie prawa fizyki i spowodował tsunami naprawdę ciekawy dzieci i dorosłych.


Główną zaletą produktu Mistrza spółka spin jest jego niezależność od paneli sterowania radiowego i instalacji. Dzięki ultra-czułego czujnika wewnątrz zabawki, kontrolować pływające kulę (flying Sphere) jest prowadzony ruch ręki. Szczególnie fascynująca staje gier grupowych dzieci, które mogą przerzucić piłkę do siebie bez dotykania go.

charakterystyka

Zewnętrznie latająca piłka jest sferycznie kształcie ramki, w których znajduje się śmigło. Korpus wykonany jest z miękkiego tworzywa sztucznego o wysokiej jakości. Zabawka jest chroniony przed zewnętrznymi uszkodzeniami i stykowych elementów ubrania wewnątrz ciała. Średnica kuli latanie jest 12cm. W handlu jest on prezentowany w szerokiej gamie kolorów (niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy).

Latająca kula na dość dużą prędkością, która jest zawsze rozkoszą dla dzieci i niepokoju z rodzicami. Jednak ten ostatni nie jest tego warta. Dzięki super-czułych czujników i żyroskop zabawka jest łatwo skręcać między obiektami i uniknąć kolizji z nimi. Co więcej, pływające Kula bardzo niska waga (84 g). Nawet przypadkowe zderzenie nie pozostawi zarysowania lub siniaki na ciele dziecka.

To działa w ten cud-zabawkę od prostych baterii. Ich użytkownik kupuje osobno (4 sztuki). Istnieją modele z kablem USB do ładowania zabawki.

Zestaw zawiera specjalny moduł – baza-bieg. Aby zabawka była gotowa do skonsumowania lot, należy włożyć baterie i „roślina” kula na stojaku, włącz przycisk «ON». Teraz można uruchomić piłkę latania do działania i pogodzić je jak chcesz: głowę, ręce, ramiona lub nogi. wykonuje on żadnej aerotryuk przez użytkownika.

funkcje

The Flying powietrze piłka Latająca kula może być około 10 minut.

Aby kontrolować latający sfery nie wymaga specjalnych urządzeń. Trajektoria i wysokość można określić ruch ręki i zmieniać je w trakcie lotu.

Latanie balonem Latanie kuli jest wyposażony w podświetlenie. Dlatego niemożliwe jest stracić z oczu nocy. Ponadto, gra zamienia się w prawdziwy galaktycznej show.

„Smart” zabawka równie łatwo być stosowany wewnątrz i na zewnątrz. Jest bezpiecznie pokonać wszelkie przeszkody.

gry sposoby

Korzystanie z latającą kulę w trybie aktywnym jest możliwe na kilka sposobów. Zarządzanie to może jedna osoba (dziecko lub dorosły). Dla rozwoju tego nie wymaga specjalnej wiedzy i umiejętności. Tylko kilka minut, aby dowiedzieć się, jak pracować z latającą piłkę. Operacyjnego i manipulowanie instrukcjami zabawki zawarte również w celu uniknięcia jakichkolwiek trudności technicznych.

Gra z latającej kuli może wystąpić u dziecka z parą macierzystej. Taki przykład wykonania może być nazywany rozwija. Tak jak osoba dorosła może wyjaśnić zasady dzieci z zabawkami i ujawniają sekrety swoich urządzeń. A także wykazać możliwości latającej kuli i spowodować jeszcze większe zainteresowanie dziecka.

Najbardziej ekscytujące rozwiązaniem mogłoby być grupa dzieci zabawy z Latającego Sfery. Rzucanie bez dotykania piłki latające niezwykły wygląd z jasnym kolorze nadwozia i oświetlenia powoduje niekontrolowane delight dzieci.

praktyczne korzyści

Poza prostotą technicznego, bezpieczeństwa i intensywnego zainteresowania, które mogą powodować latające piłki, opinie użytkowników wskazują kierunek i pojawiających się zabawki. W ekscytującą rozrywkę podczas dziecko nabywa pewną wiedzę i umiejętności w branży fizyki, aerodynamiki.

Latanie balonem aktywnych form wokół siebie pole elektromagnetyczne, co wykrywa najmniejszy ruch osoby w zarządzaniu nimi. Zasada ta jest podstawą elektromagnetyzmu, który będzie również pouczające dla dziecka.

Wysoka prędkość latania mecz piłki sprawia, energicznych ruchów dziecka i uwagi, niż rozwijać zręczność i dobre oko na dziecko, poprawia koordynację jego ruchów.

producent

Rozwój wyjątkowej piłki latający należący do największej kanadyjskiej firmy Spin Master (marka). Został założony w 1994 roku, a podczas pracy w celu utworzenia tablicy interaktywnej, rozwijających się urządzeń na świeżym powietrzu dzieci. Jednak produkty szeregu „inteligentnych” zabawki nie są mniej interesujące dla dorosłych.

Pierwszym znanym produktem firma stała się Ziemia Buddy – zabawa głowy trawy. Sky Shark (także władca Air Hogs) – samolot ze sprężonym powietrzem wewnątrz – wyznaczyła nowy etap w rozwoju firmy i jej ujścia do przemysłu świat zabawek.

Obecnie Spin Master jest także zaangażowana w tworzenie produktów multimedialnych, gier komputerowych i konsolach do gier. Wszystkie produkty firmy są wysokiej jakości, stylowy design i są bezpieczne dla osób aktywnych.