209 Shares 9461 views

Podobnie jak w „Kontakt” grupy bloków, czy wszystkie serwery publiczne

Dziś będziemy rozmawiać z tobą o tym, jak na „kontakt” bloku grupy. W rzeczywistości istnieją tylko dwie proste metody, które na pewno pomogą. To prawda, że jest konieczne, aby spróbować. Z reguły takie działania wymagają szczególnej uwagi i wysiłku. Przyjrzyjmy się, jak zablokować grupy społecznej sieci.

Dlaczego?

Ale zanim konieczne jest mówić o dość ważnej kwestii. Mianowicie – co musimy posiadać blokadę? Może to jest naprawdę ważne, a być może – jak zwykle self-odpust?

Szczerze mówiąc, jeśli naprawdę zastanowić się, jak zablokować grupę w „VC”, należy wcześniej zrozumieć, dlaczego jest to potrzebne. Sprawa może być włączany tylko wtedy, gdy społeczeństwo nie są zgodne z przepisami prawa i regulacjami sieci społecznej. Na przykład, rozpowszechnianie fałszywych informacji, spam lub zawiera elementy skrajne działania, przemoc, pornografię, i tak dalej. Tylko wtedy można mieć nadzieję na prawdziwą realizacji planów. Zobaczmy jak „Kontakt” zablokuj grupę.

przygotowanie

Przed realizacją naszych planów będą musiały przygotować trochę. Szczerze mówiąc, proces ten może być opóźnione. Zwłaszcza, jeśli użytkownik zdecyduje się zamknąć niektóre popularne ogólnodostępnych.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba – dostępność rachunek pracuje w „Kontakt”. Bez niego nie będzie w stanie pracować z dostarczonych funkcji sieciowych. Jeśli nie, można przejść przez szybkiej rejestracji i wypełnić swój profil. Po, że będzie to możliwe, aby dalej myśleć, jak w „Kontakt” grupy bloków.

Ponadto, byłoby miło, aby znaleźć ludzi podobnie myślących. Korzystnie stosuje się więcej. Im więcej osób, tym lepiej. Ma to na celu zapewnienie, że blokada nie występuje na pierwszej reklamacji. Działania zbiorowe – to daje realną szansę na przeprowadzenie operacji. Teraz możemy mówić bardziej szczegółowo o naszym dzisiejszym tematem.

skarżyć się

Teraz przyjrzymy się, jak „Kontakt” grupę bloku. Szczerze mówiąc, ta metoda nie daje 100% gwarancji, że Twój pomysł jest realizowany. Niemniej jednak, jest to jedyny sposób, że można użyć.

Należy złożyć zażalenie do publicznej wiadomości. Wiele wskazuje naruszeń, co do zasady, które pomagają zwrócić szczególną uwagę na grupy, co prowadzi do jego usunięcia. Właśnie to, czego potrzebujemy.

Zalogować się do sieci społecznych, a następnie zalogować się do swojego profilu. Popatrz uważnie na górnym panelu sieci społecznej. Nie znajdziesz pozycję „Pomoc”. Teraz kliknij na tej linii, a następnie wybierz sekcję „skarga” na liście rozwijanej. Tam zostanie ustawiony przez parametr „w grupie”, a następnie kliknąć w wierszu „inne” (lub „żadna z opcji nie pasuje”).

Teraz trzeba będzie wziąć adres publiczny i skopiuj go do listu, który będzie musiał dokonać. Powiedz nam, dlaczego chcesz grupa zostać zablokowane. Zapewniają dobre argumenty, a następnie wysłać wniosek. Teraz można prosić o pomoc ludzi o podobnych poglądach. Niech również napisać reklamację. Tylko ci, że nie wyglądają jak skopiowane. Można czekać na odpowiedź. Jeśli twoje działania są uzasadnione, publiczna obejmie wkrótce. To wszystko.

programy

Teraz, gdy wiesz, jak „Kontakt” grupę bloku. Jak widać, jest to dość długi proces, który nie gwarantuje, że Twoje życzenia zostaną zrealizowane. Więc trzeba szukać innych rozwiązań.

Niektórzy użytkownicy twierdzą, że blokowanie społeczności publicznych i może potrzebny jest specjalny program. Szczerze mówiąc, tego rodzaju treści – straszna rzecz. Chodzi o to, że takie oprogramowanie jest wirusem. Kradnie konta użytkowników i zaraża wiele infekcji komputera. Pamiętaj, że jedynym bezpiecznym sposobem, aby zablokować publiczny – jest rysunek skarg.