518 Shares 5132 views

skorup

Przydatne właściwości skorupki powstała dawno temu. Proszek od niej, dość łatwo trawione i wykorzystywane jako witaminy. Jest to dopuszczalne, a dodaniu produktu do drugiego albo pierwszego kursu.

Wapnia ze skorupek jaj absorbowane 2,6 razy lepsza niż w przypadku tych mieszanin, które są dostępne w aptece. Gdy produkt (proszek twardych jaj Shell), naturalne i nie zawiera składników toksycznych, takich jak rtęć, kadm i ołów. Skorupki zawiera około dwudziestu siedmiu pierwiastków śladowych korzystnych dla ludzi. Wśród nich, magnezu, żelaza i fluoru, cynku i innych.

Skorupka jaja w proszku jest szeroko stosowany w medycynie. W szczególności, jest on stosowany w leczeniu pacjentów dotkniętych przez napromieniowanie.

Wiadomo, że brak wapnia w organizmie jest jednym z najczęściej występujących schorzeń metabolicznych. Niedobór tego pierwiastka śladowego prowokuje nieprawidłowy rozwój zębów u dzieci, krzywicy, kruchość w kości u osób starszych i innych problemów. Należy zauważyć, że zapotrzebowanie na wapń określony zupełnie inne przyczyny. Deficyt może zależeć nie tylko od wieku czy płci, ale także na zdrowie, klimat lub cech diety. Aby dowiedzieć się potrzebę dodatkowego zużycia pierwiastków śladowych, że zawiera skorupki jaj, można tylko lekarz, specjalista w dziedzinie żywienia, dietetyka regeneracyjnej.

Skład twarde skorupki jaja jest uderzająco podobna do struktury zębów i kości. Naukowcy odkryli również, że skorupki jaj pomaga stymulować hematopoetycznych funkcji szpiku kostnego. Dodanie proszku w codziennej diecie wykazały wysoki efekt terapeutyczny w przypadku braku jakichkolwiek działań niepożądanych, pochodzenia bakteryjnego, w tym. W międzyczasie, na przykład skorupy jaja kacze, uwzględniając skład pierwiastków śladowych użyteczne, często jest zainfekowany, który nie pozwala na jego stosowanie, jak kurczaka.

Jest udowodnione, że twarde jaja powłoka jest bardzo przydatne dla małych dzieci w wieku poniżej jednego roku. To w młodym wieku największą intensywność procesu tworzenia kości, co wymaga ciągłego napływu wapnia i innych pierwiastków śladowych osiągnięcia. Zawarte w żywności dla niemowląt, powłoka zapobiega rozwojowi krzywicy i anemii, towarzyszące mu.

Według wielu ekspertów, stosowanie proszku z twardej skorupy jaj korzystny wpływ na stan kobiety w okresie ciąży. Odbieranie go jako środek zapobiegawczy jest przydatna dwa razy w roku. Tak więc możliwe jest, aby zapobiec rozwojowi osteoporozy, próchnicy zębów, schorzeń kręgosłupa.

Często u małych dzieci zdarza się skaza – są uczuleni na każdym produkcie żywnościowym. Jest to dość stary sposób na pozbycie się tej choroby. Skorupki alergii zaleca się razem z sokiem z cytryny. Proszek wycisnąć kilka kropel. Małe dzieci wystarczającej muszle wbity na czubku noża. Od pięciu do siedmiu lat, otrzymując proszek uzyskany z twardą skorupą jajka.

Metoda jest bardzo prosta. Zazwyczaj, powłoka nie wymaga szczególnej sterylizacji. Jednak zaleca się, aby umieścić go na pięć minut we wrzącej wodzie. Powłoka gotowanych jaj (wodzie) wykazuje mniejszą aktywność, jednak nie wymaga dodatkowego sterylizacji.

W zależności od wieku danej dniu od 1,5 do 3 gramów. Tarcie w pocisku moździerzowego pożądane. Można oczywiście użyć młynka. Jednak według naukowców, w drugim przypadku, pierwiastki śladowe, mogą być nieco mniej aktywne. Przyjmują zaleca się rano ze zbóż lub serem.

Należy zauważyć, że proszek jajeczny skorupa w krajach zachodnich aptekach dostępny od 1970 roku.