800 Shares 4448 views

Playmark: przewodnik użytkownika i ważne niuanse w pracy

Jeśli stanie się szczęśliwym właścicielem tabletu lub telefonu działającego w systemie operacyjnym Android, spieszymy się z Tobą: poza wygodnymi sposobami komunikacji, masz więcej niż zaawansowane urządzenie. Rozpoczynając naukę swojego nowego telefonu lub tabletu prawdopodobnie znajdziesz aplikację Play Market. Oczywiście tu jest rozsądne pytanie, co to jest i jak to działa?


W rzeczywistości wszystko nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Play Market to sklep internetowy, w którym każdy użytkownik może szybko znaleźć i zainstalować wiele przydatnych aplikacji na swoim urządzeniu. Rynek Play można nazwać systemem nawigacyjnym, który pomaga ludziom znaleźć to, czego potrzebują, a jeszcze bardziej uprościć urządzenie.

Wyróżniające cechy Marketplace

Odrębnie trzeba powiedzieć, że rynek Play jest oficjalnym programem. Oznacza to, że każda aplikacja przechowywana w sklepie została wstępnie sprawdzona przez innych użytkowników, a także przez programistów Google. Z tego staje się oczywiste, że prawie niemożliwe jest pobranie wirusa.

Nawiasem mówiąc, niedawno na rynku Play nazywa się Android Market. Ale ostatnio nazwa i projekt zostały zmienione, co przyczyniło się jeszcze bardziej do wygody podczas pracy z aplikacją.

Idąc na rynek Play, możesz bezpłatnie bezpłatnie pobrać różne utwory muzyczne, filmy, książki i programy. Co więcej, nawet płatne aplikacje są oferowane użytkownikom w bardziej niż demokratycznych cenach.

Instalowanie i korzystanie z Marketplace

W większości przypadków ten program jest domyślnie zainstalowany na urządzeniach z Androidem. Jeśli rynek Play nie jest dostępny, można go pobrać z odpowiedniej witryny. Aby rozpocząć pracę z aplikacją, musisz wykonać procedurę rejestracji, podczas której system wymaga wprowadzenia danych poczty Gmail.

Nawet nowy użytkownik nie będzie miał problemu ze zrozumieniem aplikacji Sklep Play. Deweloperzy zrobili wszystko, aby ludzie czuli się komfortowo. Program podzielony jest na kilka sekcji: książki, filmy, muzyka, programy itp. Ponadto każdy może niezależnie określić, czy kupić aplikację za pieniądze czy wybrać inny darmowy program. Jeśli chcesz kupić aplikację, musisz najpierw podać numer karty lub e-portfela. Po wybraniu odpowiedniego programu, musisz nacisnąć przycisk pobierania i poczekać. Cóż, to wszystko. Wszystkie powyższe działania pozwolą Ci uprościć działanie urządzenia i sprawić, że życie będzie jeszcze bardziej interesujące.