129 Shares 2153 views

"PediaShur", "Maloezhka" dla dzieci: skład, opinie

Od lekarze często mogą usłyszeć o problemie otyłości u dzieci. Ale co z tymi dziećmi, które nie mają apetyt? Przyczyny można ustawić wychodząc z poważnymi chorobami z konwencjonalnymi nadużywania. Pediatrzy twierdzą, że jest to problem, który należy rozwiązać. Rzeczywiście, organizm potrzebuje dzienną dawkę witamin i minerałów. Pij PediaSure «Maloezhka”, aby pomóc dzieciom radzić sobie z zadaniem. Po tym wszystkim, to ma nie tylko dobry smak, ale również zawiera wszystkie niezbędne składniki budulcowe.


Kim są dzieci maloezhki

Starsi ludzie skarżą się: „Nasz wnuk nie jeść!” Lekarze twierdzą, że w 60% przypadków, problem został wymyślony od podstaw. Tylko babcia oferując jedzenie dla dziecka w dużych kawałkach.

Ale kiedy naprawdę należy myśleć o tym, jak dać szczególną uwagę na badaniu tego problemu? Według lekarzy, możliwe jest stosowanie terminu „dziecko-maloezhka” w przypadkach, gdy:

 • Dzieciak chce jeść, ale jedzenie z jakichkolwiek powodów nie trawić.

 • Całkowicie rezygnuje produktów jednej grupy (owoce, warzywa, mięso, itp).

 • Dziecko woli używać jedzenia tylko do pewnej spójności, na przykład w postaci puree.

 • Dziecko przez długi czas nie zyskuje lub traci na wadze.

Wszystkie te czynniki powinny ostrzegać rodziców. Właściwym sposobem na rozwiązanie tego problemu – zasięgnąć porady lekarza. Jeśli nie ma problemu z przewodu pokarmowego lub innych poważnych zaburzeń z naruszeniem zdrowia, pediatra zasugeruje spróbować napoju, który jest nazywany „Maloezhka” dla dzieci. Moc staje się bardziej zrównoważone. Po tym wszystkim, to zawiera niezbędne materiały do prawidłowego wzrostu i rozwoju organizmu dziecka.

Jak zwiększyć apetyt

Jeśli „Maloezhka” napój dla dzieci nie pomogło, a dziecko jest wciąż niechętnie jeść, rodzice powinni skorzystać z porad:

 1. Nie rób proces jedzenia żywności w grze. Pamiętaj, że nie tabletka, oglądając bajki, czytanie książek nie powinno być.

 2. Zakazać przekąski.

 3. Nie pozwól, aby dziecko przez długi czas, aby usiąść przy stole, jedzenie nie powinno trwać dłużej niż 20 minut.

 4. Dzieciak nie chce mieć nową potrawę? To jest w porządku, nie mocno nalegać na to.

 5. Jeśli dziecko dostaje brudny podczas jedzenia, nie można krzyczeć na niego lub skarcić.

 6. Wybierz odpowiednie porcje.

Jeśli rodzice będą wykonywać te zasady, problemy z przeznaczeniem na żywność dla niemowląt nie powinno być.

Co to jest "PediaShur", "Maloezhka"

Widząc sklepach jasny słoik z piciem, wielu rodziców zastanawia się: „” Maloezhka „dla dzieci – co to jest?” Ten produkt nie jest tak dawno pojawiły się w oknach centrach handlowych, ale już udowodnił, że dzieci i ich rodziców. Napój ten jest przeznaczony tylko dla tych dzieci, które są wybredny i wybredny nawyki żywieniowe.

„Maloezhka” dla dzieci posiada unikalny skład i smak. Specjaliści zauważyć, że ludzie, którzy codziennie pili ten napój, znacząco zmniejszyło odsetek zachorowań na SARS, wzmocnienie układu odpornościowego, stabilizują snu, zwiększona aktywność umysłową.

Poznanie

Jeśli dziecko nie jeść, będzie podejście „Maloezhka” dla dzieci. W skład tego napoju jest wspaniałe, nie zawiera GMO żywność, barwniki i inne elementy, które mają wpływ na zdrowie dziecka. Tak więc omega-6 i omega 3. Kwasy te są niezbędne dla ludzkiego organizmu. W tym przypadku, mogą uzyskać jedynie z pożywienia.

Omega-3 jest obecny w dyni, ser ser Roquefort, orzechy, brokuły, szpinak, owsa i innych produktów, które nie smakują bardzo małych dzieci. Ale taki składnik jak omega 9 można znaleźć w olejach (oliwa z oliwek, pestek moreli, słonecznika). Jedzenie śniadania napój „Maloezhka” dla dzieci ( „PediaShur”), można mieć pewność, że dziecko otrzymuje dzienne zapotrzebowanie na te kwasy.

Ponadto, że składa się z probiotyków, które są odpowiedzialne za tworzenie korzystnej mikroflory w jelicie. Dzięki nim dziecko nie poczuje dyskomfort, wzdęcia, uczucie ciężkości w żołądku.

Drink „Maloezhka” dla dzieci, których opinie są pozytywne, nie tylko użyteczne, ale również smaczne. Firma produkcyjna wprowadziła dwa zupełnie różne smaki: wanilia i czekolada. Dzieci, którzy próbowali się napić, powiedzmy, że smak nie jest słodki, słodki, umiarkowanie słodki.

Dla kogo odpowiedni „Maloezhka"

„Maloezhka” drink skuteczności udowodnione klinicznie dzieci, więc jest bezpieczny zalecić lekarzom tych dzieci, które potrzebują, aby wypełnić zapotrzebowanie w białko, minerały, witaminy, kwasy. Dzieci, to jest przeciwwskazany do roku.

Napój ten jest przeznaczony dla dzieci, które cierpią na nietolerancję laktozy. Ze względu na fakt, że w żadnym glutenu i laktozy, jest idealnym miejscem na obfite śniadanie i podwieczorek.

Dzieci w wieku od 1 do 4 roku życia powinny pić nie więcej niż 2 butelki dziennie. Starsze dzieci mogą być oferowane do 4 porcji napoju dziennie.

Prawidłowo jeść pić

Raz zakupiony napój, można od razu dać go do dziecka, ponieważ jest całkowicie gotowy do użycia. Dokonując zakupu, należy zwrócić uwagę na okres przydatności do spożycia, produkt musi być świeża. Przechowywać należy w lodówce. Lepiej użyć temperatury w pomieszczeniu napój. Jednocześnie należy pamiętać, że ocieplenie w kuchence mikrofalowej. Maksymalna – łaźnię parową.

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć butelką, odkręcić korek. Można pić z butelki za pomocą specjalnej rurki lub wlewany do filiżanki. Rozcieńczono za pomocą wody lub innej cieczy nie.

Liczba rodziców kilka powodów, aby kupić napój „Maloezhka”

Drink „Maloezhka” dla dzieci, które tylko pozytywne opinie, to od dawna się jako produkt wysokiej jakości. Dla tych rodziców, którzy nigdy nie kupił napój, warto wiedzieć, dlaczego doświadczona mama i tata go kupić dla swoich dzieci:

 1. Dzieci z przyjemnością wypić drinka, dzięki jego smaku. Dla miłośników słodyczy Fit „Maloezhka” z czekoladowym smaku, dla tych, którzy wolą bardziej subtelne odcienie – z odrobiną wanilii.

 2. pić klinicznie udowodnione korzyści.

 3. „Maloezhka” zawiera w swoim składzie istotnych witamin, minerałów, kwasów. Należy również zauważyć obecność Omega 6 i Omega 9 i prebiotyków.

 4. W pełni gotowy do użycia. Wstrząsnąć wystarczająco dobrze i pić przez słomkę.

 5. Wypełnia dzienną dawkę niezbędnych białek, witamin i minerałów.

 6. Jasny opakowanie przyciąga dzieci.

 7. Niski koszt napoju zadowoli rodziców.

Rodzice, którzy mają do czynienia z maloezhek problem w rodzinie, zapewne wie, jak trudno jest, aby nakarmić dziecko. Dyskusja, sport, komiksy, promocja nie może zmusić dziecko do jedzenia łyżkę kaszy lub zupa. Jeśli dziecko traci na wadze, to jest to problem, który należy rozwiązać. Na początkowym etapie, lekarz zaleci stosowanie witamin, które przyczyniają się do zwiększonego apetytu i oferują przekąski zastąpić coś smacznego, ale pożywne i korzystne. „Maloezhka» PediaSure – to taki napój. Dzieci piją go z wielką przyjemnością, aby uzyskać niezbędną ilość witamin, minerałów, kwasów. Ale należy pamiętać, że trzeba przestrzegać zalecanej dawki.