430 Shares 9095 views

Jak usmażyć smaczne ziemniaki?

Kto z nas nie lubi ziemniaki? Jest ceniona za wysoką smaku i zdolności do nasycenia organizmowi wiele niezbędnych witamin i minerałów. Bycie częścią tak wielu potraw, nie był to produkt wymienny na stole. Barszcz, zupy, sałatki i różnorodne przekąski nie można sobie wyobrazić bez tego wspaniałego produktu. Ziemniaki spożywane niemal całą kulę ziemską, wyjątkami są tylko te miejsca, gdzie rośnie słabo lub w ogóle nie mają rosnąć. Na przykład kraje azjatyckie jeść ryż i różne potrawy z niej mieszkańcy Włoch nie może żyć bez makaronu i pizzy. Ale jeśli wziąć i odpowiednio przygotować ziemniaki, można powiedzieć z pewnością, że są obojętni wobec takiej żywności ludzie będą pozostawione w całości. Ponadto, że wiedzą, jak usmażyć smaczne ziemniaka nie jest trudne!

Bestseller i szybko przygotowuje danie smażone ziemniaki. Smaczne, bardzo apetyczny będzie zadowolić nawet największych smakoszy. A jeśli ktoś mówi, że z całą pewnością nie kochasz smażonych ziemniaków, to może być tylko jeden wniosek – on po prostu nie wie, jak usmażyć smaczne ziemniaki. Umyć, posiekać i wrzucić na patelnię – nie wszystkie działania, które należy wykonać, aby utworzyć kulinarne arcydzieło. Bardzo ważne jest, aby wybrać produkt, który będzie smażone ziemniaki. Może to być słonecznikowy olej rafinowany lub nie, jak ktoś bardziej podoba, masła lub smalcu. Na tłuszczu wychodzi bardzo smaczne smażone ziemniaki, a większość osób woli do niej.

Teraz dowiesz się, jak usmażyć smaczne ziemniaki na smalcu. Aby to zrobić, należy najpierw odciąć bekon na małe kawałki, a następnie umieścić go na patelni na małym ogniu, tak będzie zacząć od tłuszcz kapie na zewnątrz, które będą smażone nasze ziemniaki. W tym samym czasie, konieczne jest czyszczenie, mycie i cięcie na plastry, pierścieni lub pasków, cięcie jest konieczne, aby kawałki nie są za grube i cienkie. Tak więc, gdy ogrzewa się z tłuszczem odpowiedniej ilości tłuszczu, trzeba ostrożnie położyć na patelni krojone ziemniaki, odrobiną soli i zostawić go upiec na umiarkowane ciepło. Kilka minut później łopatką mieszać ziemniaki smażyć i dają po drugiej stronie. Po kilku wzbudza patelnię przykryć pokrywką i nadać mu trochę jakby „później”, a następnie zdjąć pokrywę, starając się solą i pozostawić aż gotowane.

Kilka minut później frytki gotowe do serwowania i może być dumny z tego, że wiesz, jak usmażyć smaczne ziemniaki. Jest to najbardziej prosty i podstawowy technologia przygotowania tego dania, i aby uczynić go jeszcze smaczniejsze, wystarczy dodać różnorodne przyprawy i składniki. Na przykład, cebula posiekane pół pierścienie, które są dodawane do ziemniaków, gdy nie jest jeszcze w pełni gotowy, a dozharivayut z nim na złoty kolor cebulę, daje boski aromat i niepowtarzalny smak tej potrawy. Również nie pozostawia nikogo obojętnym ziemniakami i pieczarkami. Aby to zrobić, wystarczy wziąć gotowe grzyby marynowane, lub jeśli nie jest świeży, dodaj je na patelnię i smażyć, aż potrawa jest gotowa. Dla amatorów ostre i ostry niewiele ziemniaki mogą być umieszczone pieprz i drobno posiekanego czosnku, którą korzystnie dodaje się w celu smażenia i przykrywa się pokrywką, nieco parze.

W rzeczywistości, ziemniaki, można dodać wszystkie rzeczy, które kochasz, ze szczypiorkiem lub koperkiem, kończąc sera lub ogórków, bo tego warzywa jest w przeciwieństwie do innych, ma niesamowitą zdolność do zrobienia doskonale z różnymi żywności. Tak więc, jeśli nigdy nie gotowane to danie przed i nie wiem, jak gotować pyszne ziemniaki? Teraz ten proces zajmie tylko dobre emocje. Bon appetit!