832 Shares 2257 views

Performance „kanarki zupy”: Liczba widzów

„Zupa z kanarków” – gra komedie przez Milos Radovic. W centrum fabuły – on mieszka od 13 lat w małżeństwie cywilnym. Wykonywane z wielkim powodzeniem na tournee w całej naszej ogromnej kraju. Obsada znanych artystów: Tatiana Vasilieva i Igor Sklyar.


historia

Performance „zupa kanarek” jest, jak już wspomniano, oparty na sztuce współczesnej pisarki Milos Radovic. Para mieszka w małżeństwie cywilnej za 13 lat, nagle postanawia zalegalizować związek i składa wniosek do sekretarza. Widz znajdzie w tej produkcji odpowiedzi na pytania. Czy jest jakaś różnica między małżeństwem cywilnym oraz prawem? I czy stempel w paszporcie może zagwarantować małżonkom szczęśliwe życie rodzinne? grać bohaterów też zadać sobie te pytania i starają się znaleźć odpowiedź, zanim będą one miały uzasadnionego męża i żonę.

Musujące komedia, pełna dowcipnych żartów i zabawnych dialogu i pozwalają widzowi śmiać się i myśleć o problemach, z jakimi borykają się wielu z nas.

Mówi autor sztuki „to wydajność jest pikantne danie z łez i śmiechu.”

Para przekracza próg rejestratora do zarejestrowania ich małżeństwo pozostaje tylko pięć minut spędzają w myślach o prawidłowy czy to była ich decyzja, aby stać małżonków zmiany prawne, istnieje coś w ich relacji po będzie pieczęć w paszporcie lub lepiej zostawić rzeczy takimi, jakimi są i nadal żyć w małżeństwie cywilnym, nieobciążony.

To zagadnienie jest istotne dla wielu lat. Ludzkość jest wciąż dyskusji i nie znajdzie jednej odpowiedzi na pytanie, co jest lepsze – ślub cywilny lub stempla w paszporcie.

W roli małżonków stawienia się przed publiczność obchodzony aktorów, którzy są znani z licznych prac w teatrze, filmie i Ludowego Artysty Rosji Tatyana Vasilyeva i Igor Sklyar. Oni szczerze iz entuzjazmem opowiadać historię życia miłosnych par, jak to może być po ich wejściu w małżeństwie prawnej: wesele, noc ślub, narodziny i wychowanie dzieci, starość … Występ przeplata humor i dramat, uczyni to śmiech publiczności i, i płakać.

I jedna i druga strona medalu o nazwie „życie rodzinne” pokazać widzowi musujące, wesoły i jednocześnie trochę smutna historia „zupa kanarek” (play). Muzyka stosowany w preparacie repertuaru francuskich artystów takich jak Maury Yeston i Haris Alexiou. To doskonale uzupełnia historię. Pomagają one uczynić grę jeszcze bardziej wyraziste aktorów przekształcając scenerii Anastasia Nefedova.

reżyseria

Performance „kanarki” zupa inscenizacji teatru i reżyser Roman Samgin. Ukończył GITIS. Początkowo Roman aktor był wykształcony i służył w teatrze „Lenk”. Następnie ukończył gabinecie dyrektora, przebieg jednego z najwybitniejszych reżyserów Rosji – MA Zacharow. Potem zaczął uczyć. Dziś R. Samgin działa zarówno w teatrze i telewizji. Odbiorcy młodzież znany komiks serii takich jak „UniVer”. Że powieść jest jego dyrektorem. Ponadto znany jest publiczności, a jego prace są:

 • szkic pokaż na kanale NTV „Chet Pinocheta”;
 • szkic pokaż na pierwszym kanale, „Nona, dać”;
 • szkic pokaż na kanałach REN TV i Ukrainy „będzie żył”;
 • serial na REN TV Channel „trójce”;
 • szkic pokaż kanał REN TV „Głupcy, drogi, pieniądze.”

Powieść otrzymała nagrodę „Moskwa debiutancki” na swoim reżyserskim pracy. A jeden z jego występów na Festiwalu Teatralnym w Brnie wygrał w kategorii „Najlepsza wydajność”.

Opinie o spektaklu

Najważniejszym wskaźnikiem sukcesu lub awarii są inscenizacji reakcje publiczności. „Zupa z kanarkiem” jest bardzo popularny wśród publiczności. W licznych odpowiedziach widzowie pisze, że to niesamowite, musujące, jeden z „prawdziwie teatralny”. Inscenizacja przyjemny brak płaskich dowcipów. Publiczność zauważyć, że sama gra, która umieścić na grze, wspaniały.

praca reżysera jest również przyznane wyróżnienia. Wzruszający występ, życie i sprawia, że się śmiać i płakać. Oprócz dwóch głównych bohaterów, wystawił uczestniczy MIME. Jego obecność nie rozpraszać widza od głównego działania, ale wręcz przeciwnie – sprawia, że smak i dodaje inny nastrój.

Tatyana Vasilyeva

Główną rolą kobiet w sztuce „zupa” kanarków wykonuje aktorka Vasileva Tatyana – faworyt publiczności i zdobywca wielu nagród za swoją pracę twórczą. Jest to lista z najwybitniejszych aktorek naszego kraju. Tatiana G. – absolwent Moskiewskiego Teatru Artystycznego legendarnego School. Służył w takich teatrach jak Moskwa Satyra, Teatr imienia sztukach Władimira Majakowskiego od 1996 roku w teatrze „Szkoła Współczesnej Play”. T. Vasileva odegrał rolę w około 120 filmach. Najbardziej wyraziste obrazy aktorki udało się stworzyć na zdjęciach:

 • "Duenna";
 • „Cześć, jestem twoja ciotka”;
 • "Matchmakers";
 • „Nowy kurs”;
 • "Matchmakers";
 • "Happy New Year, mamo."

Vasileva Tatyana Grigorevna prowadzi aktywną harmonogram krajoznawczy i występował w wielu miastach w Rosji o różnym repertuarze, do których należą „Zupa kanarków”.

Igor Sklyar

Performance „zupa kanarek” w duecie z Tatyanoy Vasilevoy odgrywa utalentowany aktor, laureat wielu nagród teatralnych – Igor Sklyar. Ponad 20 lat był artystą Teatru Dramatycznego Maly Lva Dodina, i wszedł do służby w 2000 roku w teatrze „Baltic House”.

Jego pierwszym filmem była rola obraz „Floty Północnej Younga”, w którym wystąpił jako młody człowiek osiemnastu lat, a zadebiutował słynny film „Jesteśmy z Jazz”. Jest również znany jako ulubione przeboje piosenkarza „Komarovo”, „Old Piano” i tak dalej, że śpiewa na koncertach do dnia dzisiejszego.

Opinie o aktorach

Performance „kanarki” zupa podoba widzów z obsadą. W przeglądzie, zachwyciła publiczność wiele słów pochwały brzmiało przeciwko Igor Sklyar. Nazywa się ekscytujące i genialne. Ponadto widzowie będą pamiętać, że nie jest skłonny do spieszyć scenę też, i to jest wyraźnie zamierza odgrywać rolę w jego twórczości jest widoczny szkoła jest dobrym aktorem.

Co do sposobu wykonywania rolę w produkcji „Zupa z kanarkiem” Vasilyeva, opinie o niej nie mniej niż pochwały pracy J. Sklar. Publiczność nazwał ją aktorka rzadki talent, geniusz, dotyka grę. Chociaż są tacy, którzy wydają się nieco zaskakujące, że obraz, który to tworzy na scenie w tej produkcji, jednak fakt ten nie powoduje żadnych negatywnych emocji.