826 Shares 1895 views

Porady jak wybrać kolor włosów

Początkowo każdy z nas rodzi się z pięknym wyglądzie, które są nam dany przez naturę. Jeśli kobieta nie pasuje do własnego wyglądu – można działać na dwa sposoby: ekstensywnych i intensywnych. W tym ostatnim przypadku należy starać się przekonać, że piękno nieodłącznym nas, że – idealny, odkryć w sobie, że tylko przez nas samych. W pierwszym przypadku, kobiety zaczynają się uczyć , jak wybrać kolor włosów, a także jest sposobem samodoskonalenia.


W tym procesie, należy wiedzieć i zapamiętać kilka prostych zasad i zaleceń, które nie pozwoli nam zniszczyć już istniejące piękno. Więc jak wybrać kolor włosów:

  • Po pierwsze, zawsze wybrać kolor tylko na kilka różnych kolorach od Ciebie. Ta zmiana będzie przyjemny i otwarci na oczach innych, a ponadto nie można pomylić z tym, czy farba nadaje się do twarzy.
  • Po drugie, należy zwrócić uwagę, czy mieszanek farb i kolor oczu, czy jest to odpowiedni odcień do swojej długości, i czy są gotowi, aby utrzymać estetykę włosów. Zrozumiałe jest, jeśli włosy są dłuższe niż 30 cm, będzie problematyczne przemalować je co miesiąc, a pieniądze to będzie kosztować dużo.
  • Ponadto, ciepłe kolory oczu są uważane za zielono-brązowy i brązowy, miód, na zimno to szary, jasnoniebieski, jasnozielony. Aby dopasować ciepła Brązowozłote tony miedzi, zimny – kontrastujące czarne, czerwone, blond i popielaty palety.
  • Nie jest konieczne, aby zniszczyć włosy w młodym wieku, ponieważ każda farba zasadniczo zawiera amoniaku i innych środków wybielających. Jeśli naprawdę naprawdę chcą ukryć – albo wybrać henna farbowanie szampon.

Nawiasem mówiąc, mówić o tym, jak wybrać kolor włosów, można zauważyć: po pomyślnym przemalowany kobiety będą malowane dalej. Tutaj konieczne jest, aby wiedzieć, środek: w czasie, że włosy nie tylko zanikać ale zaczyna spadać z takiego agresywnego leczenia. Wybrane specjalnie dbać kosmetyki i wybrać najlepszy czas w roku „wakacje” dla swoich loków: zrezygnować barwienie i przechodzą leczenie w salonie lub w domu.

Jak wybrać kolor włosów typu zewnętrznego

Dlaczego tak wiele aktorek Hollywood, gwiazdy, modele zawsze skutecznie malowane (z rzadkim wyjątkiem pewnego obrazu)? Ponieważ ich styliści wiedzieć, jak wybrać kolor włosów, począwszy od typu osoby. Takie podejście pozwala nam wygrać wiek i zdrowy wygląd, unikać niedostrzegalne na pierwszy rzut oka błędów.

Tak więc, jeśli jesteś kobietą-wiosna, z jej delikatnych rysach, złoty karnacji, jasnobrązowe włosy i światło (często – niebieskie oczy), jak dobrać fryzurę i kolor włosów? Będzie pasować do długiej fryzjera i luźne włosy, lub odwrotnie, małe loki. Mogą być malowane w złote odcienie będą wyglądać bardzo imponujący miedzi i cień latte, czekoladę.

Kobieta-letni z Rosy, okrągłej twarzy, jasnych oczach i blond kolorze włosów i chłodnych odcieniach – takich jak popiół blondynka. Ale kobieta i jesień kojarzy się tylko z ciepłym: twoje brązowe oczy i ciemne włosy będzie pasować zarówno miedzianej brąz, średni brąz i odcienie. Ponadto korzystne będzie wyglądać dużą falę włosów, wysokiej włosy i włosów o średniej długości.

I wreszcie, jak wybrać kolor farby do włosów, jeśli jesteś kobietą-zima? Przez kontrastujące jasne (lub ciemne) i zarostu dowolnego koloru oczu chce wybrać i kontrastujące fryzury: krótkie asymetryczna fryzura do kolorowania, kolory – czarny i czerwony od do srebra. Co jest prawdą, ton miodu nie jest bardzo odpowiednia.