880 Shares 2835 views

Meg ( „Supernatural”) – jedna z najjaśniejszych postaci w serii

Serial „Supernatural” to już 11 lat, co oznacza, że liczba znaków to osiągnął imponującą figurę. Wielu widzów już dawno zapomniany, ale byli wśród bohaterów serii i żywe obrazy, takie jak Meg Masters. „Supernatural” dadzą nam wiele więcej ciekawych spotkań, a dziś pamiętać o demona, że obóz przeciwników Winchester braci przeszedł na ich stronę i poświęcił się, dając im możliwość ucieczki myśliwych zła.


Meg ( "Supernatural"): demon historia

bracia Winchester kontynuować walkę nagle zaginionego ojca przed demonami i innych śmiercionośnych stworzeń, raniąc ludzi. Kiedy najmłodszy z Winchesterów, Sam ledwo uszedł z demon Azazel Dzięki najstarszy z braci Dean i jego matka zginęli w nocy, ich ojciec, John obiecał znaleźć demona i zemsty. Ponieważ rodzina Winchester jest wielkie niebezpieczeństwo, a Sam nadal potrzebne Azazel, black-eyed demon został wysłany do szpiegowania braci. Istnieje na Ziemi wysłanników piekieł może tylko schwytany ludzkiego ciała, lub „mięso suit” – tak zwane demony ich nieszczęsnych ofiar, w którym zamieszkują.

Demon Azazel został wysłany jako szpieg dla braci posiadał Meg Masters ciało studenta z uczelni w mieście Andover. Do listopada 2006 roku nie było złe w organizmie dziewczynki, nie został jeszcze złapany Sama i Deana. Z pomocą demon egzorcyzm wygnany, ale do czasu Meg miała tylu obrażeń (zwykle z „kolorze mięsa” potwory nie krępować), to nie było możliwe, aby ją uratować i umarła. Ale od tego czasu nazwa zatrzymany przez demona Meg.

Pierwsze pojawienie się w serialu i walczyć o Colta

Meg ( „Supernatural”) po raz pierwszy pojawił się przed publicznością w pierwszym sezonie w 11 serii „Scarecrow”. W tym czasie bracia są rozdzielone, a Sam sam nadal szukać ojcem w Kalifornii. Spotyka Meg dwukrotnie, a nawet czasu, aby porozmawiać z nią na dworcu autobusowym.

Próbuje namówić go z decyzją powrotu do swego brata, ale bezskutecznie. Po Sam liści, Meg zabija taksówkarza i użyć jego krwi ustanawia stosunki z kimś, kto jest nazywany ojcem. Jeśli weźmiemy pod uwagę historię demona, najprawdopodobniej, jest Azazel.

To nie jest różowo zakończony po spotkaniu z Meg. „Supernatural” – cykl, w którym postacie, zwłaszcza wtórnym, nie żyją długo. W „cień” Winchester monitorze podejrzanej Meg i znaleźć schronienie w jej niebezpiecznych stworzeń – Dave. Okazuje się, że jest to pułapka ustawiona przez ich ojca Jana. Azazel wie, że starszy z Winchester znaleźć Colt, z której można go zabić. To był jego i patrząc demon wysłane do ziemi. W starcia wynikającej Meg łamie Dave i wyrzuca przez okno. Demon przetrwa ten sposób, a dziewczynki body-statek dostaje śmiertelnego zranienia.

Rozwścieczony demon zabija jednego z przyjaciół Jana i trwa braci ojca jako zakładników. Zastrzeżenia do myśliwego Bobby Singer, odnajduje tam Sam i Dean. Meg, starając się przyciągnąć ich z domu, czujnym i uderza pułapkę demon. Po tym, demon wyrzucony z zniekształcone ciało dziewczyny.

Meg ostatni pojawia się w sezonie 8 do 17 serii. Ona zostaje zabity przez króla Ada Krouli strony walkach po stronie Winchester. W rzeczywistości, ona poświęca się, pozwalając Dean i Sam ucieczki.

Picie Winchester

Pierwszy Meg aktywnie przyczyniły się do Azazela w poszukiwaniu cudownego Colt i zabił wielu przyjaciół rodziny Winchester. Stopniowo jej stosunek do sytuacji zaczęła się zmieniać. Uświadomiła sobie, że górna przywództwo – Azazel i Crowley – niższe demony są eksploatacyjnych. Ona nie chciała nosić czyjąś wolę bez zarzutu, a tymczasowo przeniesiony do strony braci Winchester. Celem było Meg Crowley, którego chciała pomścić klęskę upadłego anioła Lucyfera.

Meg ( „Supernatural”): aktorka grająca rolę demona

Tutaj konieczne jest wyjaśnienie, że wróg, potem uciekł do Winchester, grany przez dwóch aktorek. Tak czasami jest zamieszanie i uzasadnione pytanie: „Kto gra Meg w” Supernatural „?”

Niki Eykoks Meg grał w swoim pierwszym występie w „The Scarecrow” serii, a następnie wykonany wizerunek demona do 5 sezonów.

Począwszy od niego, rola Meg zaczęła nosić Reychel Mayner. Ona pochodzi z rodziny aktorskiej, z trzeciej generacji. Widz jest znane wielu dzieł serii. Ponadto Miner jest znany i to, co było 2 lata w małżeństwie z Macaulay Culkin. W 2013 roku aktorka była zmuszona przerwać karierę z powodu poważnej choroby – stwardnienia rozsianego.

Meg ( "Supernatural") – rodzaj unikalnych znaków. Jest to jedyny demon, chętnie wstaje po stronie Winchester. Tam będzie i Ruby, ale to już inna historia.