150 Shares 4612 views

Park Yakutova (Ufa). Opis, atrakcje

Park nazwany Yakutova zaprasza do spędzenia zabawy i prowokacyjnie podczas wszystkich dzieci i dorosłych. Jeśli nie wiesz, gdzie się udać na weekend lub zmniejszenia dzieci na wakacje, przyjść do tego miejsca.


opis

Yakutova Park położony jest w samym sercu miasta, na ulicy Lenina, dom 65/3, więc znalezienie nie będzie trudne.

W tym momencie jest to możliwe, aby bawić się na różne przejażdżki. Można też usiąść w restauracji „Wesołych Harbor” lub odwiedzić centrum rozrywki „Jolly Roger”.

Yakutova Park porośnięty różnych drzew i roślin, które pomogą Ci poczuć się jak gdzieś na wsi, w lesie. Również tutaj można wypożyczyć łodzie i katamarany. Dla dzieci jest zbudowany kolejowych i symulatorów gier dla dzieci. Dla dorosłych jest siatkówka plażowa. Fani będą mogli odwiedzić strzelnicę, aby strzelać. Odegrała ona różne nagrody. pneumatyczny i kusza – dwa strzelnica zbudowany na park. Jeśli chcesz uchwycić ważne chwile swojego hobby, można odwiedzić studio fotograficzne. Jest profesjonalnym fotografem oprócz obrazów wysokiej jakości pomoże Ci wybrać nowy obraz.

Park Yakutova. Atrakcje dla dzieci

tam jest atrakcją „Family Train” dla najmłodszych. Małe dzieci przejażdżki skład nawigacji. Atrakcją dzieci mogą jeździć z rodzicami. Nawet dla starszych dzieci, są samochody elektryczne. W nich, dziecko może poczuć się jak prawdziwy zawodnik. Również dla dzieci jest specjalny diabelski młyn. Jak w przypadku każdego parku, w którym znajduje się kilka rodzajów trampoliny dla dzieci. Główną zasadą ich kary – ma do czynienia ze zmianą butów, lub dziecko może wskoczyć do skarpetek. Ślub karuzela – to atrakcja, gdzie koło napędu różnych zwierząt i postaci z kreskówek. To atrakcja naprawdę lubią dzieciaków.

Innym karuzela dla dzieci – „Elephant”. Jest to napęd koło wielkie różowe słonie. Ta karuzela różni się od innych tym, że może regulować swoje dzieci ze specjalną dźwignią podnośnika w górę iw dół.

„Mini pirat” – duża łódź, która może pomieścić do dwudziestu osób. Statek kołysze się na okręgu, tworząc złudzenie burzy.

„Mini-Jack” – ta sama karuzela, tylko w postaci maszyn. Przeznaczona jest również dla małych dzieci.

Atrakcje dla dorosłych

Dla dorosłych użytkowników mieć aviadrom – samochody na zarządzaniu. Mogą być cięte w specjalnie wyznaczonym miejscu. Ponadto, dla ich przykuty karuzelę. Co to za atrakcja? Jest to powszechne, że huśtawki karuzela wokół na siedzeniu, przyłączonych łańcuchów.

Basen z łodzi mogą uczestniczyć zarówno dzieci jak i dorosłych. Ci, którzy nie potrafią pływać będzie musiał umieścić na kamizelki ratunkowe jako środek ostrożności.

Wirtualny symulator „Boeing” – imitacja statku powietrznego, gdzie każdy może sprawdzić się w roli kapitana dużego samolotu. Istotą atrakcją jest to, że idziesz do kokpitu. W tym przypadku, na ekranie pojawi się formularz, który jest widoczny dla pilotów w trakcie lotu. Można kontrolować dźwignie samolotów.

Spadek Tower – atrakcji nie jest dla nerwowy. W tym przypadku, wieża jest podłączona rzędu siedzeń, który gwałtownie wzrasta, a następnie spada w dół, symulując upadek. Dlatego, jeśli masz lęk wysokości fobii, wstępnie zastanowić się, czy należy udać się do jazdy na wieży.

„Korsarz” jest chyba najbardziej niebezpieczny przejażdżka po parku. To wygląda jak wielki wiatrak z łopatkami. Te miejsca są dołączone. Obracają się wokół własnej osi. Młyn stopniowo zaczyna się kręcić, nabierając prędkości, a jednocześnie zaczynają się poruszać mandatów. Stopniowo, prędkość wzrasta. Na jazdę może odbywać się dla dorosłych i dzieci, tylko od wieku piętnastu lat.

Rekreacja nad wodą i kompleks rozrywkowy

I, oczywiście, na terenie znajduje się jezioro, które nazywa się żołnierze. Można tam wynająć katamarany i łodzie.

Na brzegu znajduje się kilka kawiarni. Można tam usiąść i spędzić trochę czasu w ciszy cieszyć się widokiem.

Jeśli pewnego dnia znudzi chodzenie i karuzele, można przejść do centrum handlowego „Jolly Roger”. Tutaj można zagrać w kręgle. On zmodernizowany, z nowymi utworami i miękką częścią wypoczynkową.

Kompleks posiada również dużą liczbę symulatorów gry dla różnych grup wiekowych. Jeśli znudzi, można siedzieć cicho i zjeść smaczny posiłek.

Park Yakutova (Ufa): ceny

W parku działa system kart. Jeśli odwiedzasz go po raz pierwszy, zavedut karty gościa. To będzie wymienione środki bez recepty. Ta karta można płacić za każdy przyciągania. Wystarczy, aby utrzymać czytelnika magnetyczny, który znajduje się obok siebie. Po której konto zostanie pobrana w wysokości kosztów na podstawie jednego biletu. Wtedy dostaniesz kołowrót i można przejść do wybranej atrakcji. Ważne jest, aby pamiętać, jakie karty można spłacać tylko podczas jazdy przejażdżki. W centrum rozrywki, a restauracja będzie musiał zapłacić osobno.

Koszt biletów w ciągu tygodnia oraz w weekendy trochę inaczej (w weekendy powyżej). Minimalna cena za 60 rubli atrakcji. Na taką sumę można jeździć na „przeszkolenie rodziny”, „Mini pirata”, place zabaw dla dzieci i karuzelę innych dzieci. Maksymalna cena, jaką trzeba zapłacić, jeśli chcesz jechać na symulatorze „Boeing”, „Le Corsaire”, „autodrome” (120 str.).

wniosek

Mamy nadzieję, że informacje o tym wspaniałym miejscu wypoczynku była przydatna. Park Yakutova (Ufa) czeka na ciebie z dziećmi. Tutaj można uzyskać wiele barwnych i niezapomnianych emocji.