168 Shares 1094 views

Co powiesz tylko płatną urologa

Istnieją choroby, które tak naprawdę nie chce rozmawiać, nawet do zamknięcia ludzi. Zazwyczaj dotyczy to chorób obszaru moczowo-płciowego. Pieczenie, skurcze podczas oddawania moczu – wszystko to może być objawem kilkunastu różnych chorób zarówno u mężczyzn jak i kobiet.


Wyjście w takich przypadkach taki sam: trzeba natychmiast skontaktować się ze specjalistą. Powyższe objawy mogą wskazywać na zapalenie pęcherza kobiety. Według statystyk rocznie w Rosji, częstość występowania wynosi 26 – 36 milionów przypadków tylko w ostrej formie. Rozpoczęty zapalenie pęcherza może udać się do:

1) tworzą przewlekłe;

2) krwotoczne zapalenie pęcherza moczowego;

3), śródmiąższowe zapalenie pęcherza moczowego;

4), odmiedniczkowe zapalenie nerek;

5) Złagodzenie zwieraczy i nietrzymania moczu.

Wszystkie powyższe stosuje się głównie do kobiet, ze względu na specyfikę struktury anatomicznej kobiet cierpi z powodu tej choroby częściej, i wydaje się o wiele bardziej zauważalne. Jednak mężczyźni też nie uciekać od wizyty u urologa.

Konsekwencje gruczołu krokowego (co może przejawiać się podobnie jak w początkowej fazie), też nie można zadowolić. Wśród nich:

1) zapalenie pęcherza;

2) pęcherzyk (pęcherzyki nasienne choroby);

3) zapalenie jąder;

4), odmiedniczkowe zapalenie nerek;

5) prostaty guzów;

6) Zaburzenia czynności seksualnych;

7), niepłodność;

8) braku orgazmu;

9) raka gruczołu krokowego.

Odwiedzić stoiska urolog i ludzi, którzy mają problemy z nerkami. Dla kobiet rzeczywiście odwiedzić w obecności procesów zapalnych w układzie moczowo-płciowym, niezależnie od przyczyny. Dla mężczyzn, to może być stulejki lub wnętrostwo (problemy z lokalizacji jądra w mosznie). Dla obu płci koniecznie w obecności chorób, dziś eufemistycznie rzecz chorób przenoszonych drogą płciową – chlamydia, opryszczka, ureaplasmosis. Również specjalistą urologii mogą wykonywać genitalia plastyczne.

Oczywiście, wizyta u urologa to jest bardzo delikatna, ponieważ w recepcji takiego specjalisty zbadał najbardziej narażone na ludzkich organów skromności. Chciałbym powitać doprowadziły dobrego specjalisty i miał nowoczesny sprzęt i wrażliwy personel w klinice. Tylko gdzie można znaleźć taki cud w dzisiejszym opieki zdrowotnej?

Płacone przez urologa http://www.policlinica.ru przyjąć, zbadać i przepisać leczenia.

W naszej klinice mamy wszystkie niezbędne urządzenia do diagnozowania i leczenia chorób, w tym ultradźwięki, urządzenia rentgenowskie do urografii dożylnej – do zdiagnozowania. W leczeniu stosujemy nowoczesne narzędzia, takie jak:

1) przezcewkowa prostaty i inzitsiya elektrovalorizatsiya;

2) leczenia w polu magnetycznym;

3) cewki wszczepienie stentu;

4) cystektomię;

5) Transurentalnoe kruszenia kamieni;

6) w celu poprawienia operacji nietrzymania moczu u kobiet.

W naszej klinice, można rozwiązać problemy, które nawet nie chce podzielić się z bliskimi, ponieważ nasz personel jest zawsze gotowy do pomocy.