631 Shares 2610 views

Glina cellulitu – doskonały wynik

Glina cellulitu – doskonałym narzędziem. Wszelkie glinka poprawia krążenie krwi, co odgrywa istotną rolę w walce z tłuszczem podskórnym, oczyszcza, tonizuje, odmładza, i, oczywiście, ma silne działanie antycellulitowe.

W przyrodzie, istnieje kilka odmian gliny, które różnią się kolorem i funkcji. Nawet w czasach starożytnych był stosowany nie tylko jako materiał budowlany, ale także jako środek do wyleczenia z setek chorób. Obecnie istnieje około 40 typy gliny, i że wszystkie one mają różny skład, główne składniki są takie same, – tlenki krzemu i glinu i wody.

Najbardziej skutecznym środkiem jest niebieski gliny z cellulitem. Jest przyjazne dla środowiska produkty i naturalne bogactwo natury. W ramach niebieskiej gliny są niezbędne dla ludzkiego pierwiastków śladowych, minerałów, enzymów, substancji organicznych, które są całkowicie przywrócić przez skórę i utrzymania jej zdrowia. Niebieski glina nie ma żadnych przeciwwskazań, ponieważ organizm ludzki wchłania go sobie tak wiele różnych składników odżywczych, których potrzebuje. Jego właściwości lecznicze są oparte na soli kadmu, kobaltu, które uspokajający, środek dezynfekujący, działanie przeciwzapalne.

Niebieski glina jest najczęściej używany do takich zabiegów kosmetycznych jako okład. Owiń się wydawać, trzeba przestrzegać kilku prostych instrukcji. Po pierwsze, trzeba wlać do suchej gliny ceramicznej filiżanka i rozcieńczono wodą do uzyskania konsystencji zbliżonej do cieczy kwaśnej śmietany. Następnie zawiesinę gliny nanosi się na skórę z cellulitem. Następnie ciało gliny owinięte owijką żywności. Najwyżej trzeba nosić coś ciepłego koca lub schronienia, aby stworzyć efekt cieplarniany. Zabieg trwa około godziny. Czas trwania kursu – nie mniej niż 3 miesiące.

Czarny gliny na cellulit nie jest mniej popularny niż niebieski. Stosowany jest głównie do kąpieli i masażu. Po obróbce z czarnej gliny, że skóra staje się bardziej przejrzysty i staje się elastyczny. Wanien terapeutycznych będzie potrzeba około 300 gramów czarnej gliny. Mieszaninę rozcieńczono w naczyniu szklanym, w proporcji jeden do jednego z ciepłą wodą, po czym mieszaninę dodaje się do wypełnionego kąpieli i dokładnie wymieszano. Aby w takiej kąpieli jest konieczne nie mniej niż 25 minut. Następnie spłukać ciało zimną wodą i zastosować balsam nawilżający lub krem.

Aby wykonać masaż cellulit na własną rękę, trzeba znać podstawy. Jeśli nie ma takiej wiedzy, to lepiej zapytać wykwalifikowaną osobę lub udać się do salonu. Do masażu wytwarza kleiku z czarnej gliny, to dodaje się kilka kropli olejku z cytryny, pomarańczy lub grejpfruta. Mieszaninę zastosowano sprasowany w obszarach zagrożonych skóry, a następnie przemywa się zimną prysznic.

Ta antycellulitowy Glina jest również stosowany jako peeling. Aby przygotować konieczne jest szlifowanie owsiane na proszek i zmieszano z gliny, jeden po drugim, a następnie dodać pół łyżeczki od oleju kokosowego i dokładnie wymieszać. Mieszaninę energicznie wcierać w skórę, a następnie przemywa się ciepłą wodą lub czarnej herbaty.

Glinki cellulitu jest również stosowany jako niebieski, opakowania. Dla tej procedury, trzeba kupić cynamon gruntowych, zasadniczy olejek cytrynowy lub pomarańczowy i torby bardzo biała glinka. Wszystko trzeba wymieszać worek z trzech dużych łyżek cynamonu i 6-7 krople oleju.

Zielona glinka cellulitu zostały wykorzystane przez wiele wieków. To delikatnie zmiękcza skórę, dzięki czemu jest jedwabista i elastyczna, poprawia krążenie krwi, sprawia, że kapilary siatki niepozorny.

Najczęściej jest on używany do gliny maski z alg. Glonów jest wypełniona wrzącej wody, po czym rozdrabnia się w mikserze puree, zielony gliny dodano kilka kropli olejku cynamonowego.