713 Shares 2053 views

Paleta kolorów włosów „Matrix”: zawsze na wysokości mody

Farbuje włosy wspólny amerykańsko-francuski Matrix przedsiębiorstwo jest niezwykle popularne na rynku produktów kosmetycznych. Będąc nie tak dużo czasu – tylko około trzydziestu kilku lat, firma, które przyłączyły się do światowej sławy grupy L'Oreal, a nie tylko w wieku emerytalnym na tle na tle promowanej marki, ale także może wykorzystać go znaleźć swoją niszę w produkcji i sprzedaży aktywów produkty do pielęgnacji włosów.


Profesjonalne farby

Profesjonalne włosy barwnik „Matrix” spełnia najwyższe wymagania i potrzeby fryzjerów i stylistów, a także konsumentów, którzy są w stanie odróżnić towar wysokiej jakości z niską jakością. Określenie „profesjonalny” jest pozycjonowanie produktu w odpowiednich wszystkich odpowiednich norm międzynarodowych, opracowany na podstawie naukowego podejścia do stosowania nowoczesnych technologii produkcji i przeznaczone są przede wszystkim do zakładów fryzjerskich, salonach kosmetycznych, medycznych i urządzeń kosmetycznych. Dlatego amoniak wolne farbowania włosów „Matrix” nie są wykorzystywane wyłącznie do celów kosmetycznych, czyli do ćwiczeń lub tworzyć nowe odcienie, ale również jako środek terapeutyczny i profilaktyczny. Wzmacniają cebulki włosowe, starannie dbać o włosy, napełnić go życiodajna energia witamin. Bogaty wybór kolorów i odcieni, jasny, soczysty malowanie pomoże kobietom stworzyć nowe, oryginalne, przyciągające wzrok obraz, będzie doskonałą okazją do wyrażenia siebie. Paleta kolorów włosów „Matrix” jest zaprojektowane, aby spełnić prawie każde żądanie dla nowoczesnych mody. Poza tym produkt całkowicie wypełnia siwych włosów, odporne od 4 do 6 przemywań na głowę, jest odporna na środki piorące. W sumie produkty Matrix są reprezentowane przez takie linie: BU farby SOKOLOR. beauty, środki do rozjaśniania V-light, narzędzia do podkreślając SoRED w kolorze, jak również środki do krótkoterminowej tonowania kolorów Sync.

paleta kolorów

Jak już wspomniano, paleta kolorów włosów „Matrix” jest szeroka i zróżnicowana. Ponadto, technologia ta aplikacja umożliwia mieszanie różnych kolorach pojedynczych opakowań w celu uzyskania żądanego odcienia. Porozmawiamy o tym więcej.

  • Matrix Kolor Sync. Produkty z tej linii jest zaprojektowany, aby zapewnić włosom konkretny kolor, który różni się od naturalnego koloru na ton lub dwa. Odpowiada to naturalne, naturalne kolory i dlatego nie nadaje się do barwienia siwe włosy. Strona główna zadośćuczynienie zadanie – poprawić już gotowy kolor lub odcień pogłębienie natywną kolor. Advantage Line – ceramidy, zawarte w farbie. Paleta kolorów włosów „Matrix” tego trendu jest reprezentowana w kilku kolorach, które są podzielone na odcieniach. Ten czarny (niebiesko-czarny, popiół szary), ciemnobrązowe (2 odcienie: ciemny i ciemne naturalną), brązowej (6 odcienie od czerwieni, purpurowy do czerwonego, brązowy), brązowe włosy światła (4 kolory tym mocha) , Zróżnicowana paleta kolorów włosów, „Matrix”, przeznaczonych dla blondynek. Zawiera ponad 30 odcieni dla wszystkich rodzajów włosów, w tym imbir, miód, platyny. Szczególną grupą pastelowe kolory: opalizujący popiołu obojętne. Specjalna linia do siwych włosów „Ekstrapokrytie” trwale zapisać młody i piękny.
  • Paleta kolorów włosów „Matrix” SoRED serii – wolność od siebie manifestacji, orgia kolorów, nasycenia i ekstremalne. Eksperymentując, można uzyskać pożądany odcień w odcieniach czerwieni, które pomogą Ci przekształcić się w jak najkrótszym czasie.

produkty do włosów Matrix – wybór nowoczesnych kobiet!