557 Shares 7227 views

Wózek BMW, który podbił świat dorosłych kierowców!

wózki dziecięce są integralną częścią życia rodziców. Mimo wszystko, jeśli masz dziecko, po prostu życiowej wózek. Jest to taki rodzaj transportu dla Twojego dziecka. Ale zanim nosić dziecko w wygodnym wózku, należy najpierw wybrać go właściwie, biorąc pod uwagę wszystkie istotne czynniki. Na dzisiejszym rynku sprzedaży posiada ogromny wybór różnych modeli wózki, stempli i form. Ale odizolowany od wszystkich modeli są dwa: Kolebka-wagony i wózki. Jak wybrać odpowiedni rodzaj wózka?


Wszystko zależy od tego, komu jest to potrzebne. Sama pytanie głupie, ale dość znaczące. Po tym wszystkim, jeśli potrzebujesz wózek dla noworodka, wybór zostanie automatycznie spadnie na karetki kołysce, ale jeśli potrzebujesz wózek dłużej-letniego dziecka, prawdopodobnie nie należy zapominać o możliwości wypoczynku, ponieważ w tym wieku dzieci wolą siedzieć i nie leży w kołysce. Wózek łóżeczko – kołyska miniaturowy mobilne na kołach. W małym wieku dziecko śpi prawie cały czas, ale, oczywiście, lepiej dla niego, aby odpocząć na świeżym powietrzu, a nie w mieszkaniu, więc wymyślono chodzących kołyski. Takie modele są zazwyczaj wyposażone w miękką amortyzację i są tapicerowane w ładnym materiałem „Salon”. Zaplecze rekreacyjne mają żadnej wewnętrznej swobodnej amortyzacji przewidzianej dla starszych dzieci, które mogą już siedzą.

Oczywiście, w sklepie, to jest po prostu niesamowita liczba wagonów różnych typów i producentów, ale ostatnio coś się stało, że potrząsnął kilka światów -. Pieluchy i świecidełek «i» samochodów wyścigowych i supercars " Co to może być? Nic mniej niż wydaniu nowego wózka jednym z najbardziej popularnych marek w świecie motoryzacji – BMW.

Kto jest wózek dla dziecka BMW?

Ten pojazd – ucieleśnienie w normalnym wózkach pomysłowych inżynierii najlepszych niemieckich projektantów w branży motoryzacyjnej. Prawdopodobnie Schumacher po prostu marzył jako dziecko takiego wózka. „Dzieci wózek samochód BMW» – tak nazwał to stworzenie, kiedy zobaczyłem go po raz pierwszy. To jest właśnie wysokość doskonałości. Weźmy się bliżej tej instancji.

BMW wózek przeznaczony jest dla dziecka, aby czuć się komfortowo w każdych okolicznościach. Po zakupie małych rzeczy ty i twoje dziecko będzie dostępny następny zestaw wodotryski: klimatyzacja, oświetlenie, silnik, opony o niskim oporze, aerodynamiczne nadwozia, projektowanie wnętrz i kolorystyka, alufelgi, kilka każdy napęd i zawieszenie, wyjątkowa technologia aerodynamiczna i zamknąć dach. Wózek jak BMW, na pewno zaskoczy wszystkich swoich przyjaciół i znajomych.

Zamykanie dachu ukryje swoje dziecko z pieczenie słońca i brzydkie owady, a także błyski aparatów paparazzich, jeśli jesteś dobrze znana gwiazda. Z dzieckiem nie było gorąco w zamkniętym (ośmielę się powiedzieć) samochód, nie ma klimatyzacji w specjalne filtry, aby upewnić się, że dziecko oddycha najczystsze powietrze, jak również ze sterowaniem zewnętrznym na rączce wózka. Nocą można zapalić świateł drogowych, które są zasilane przez wewnętrzny akumulator. BMW wózek może poruszać się zarówno przez rodziców, jak i zdalnie (na pilocie). Będziesz także być dostępne i wybór pojazdu. Wózek BMW będą dostępne w kilku różnych sposobów – z napędem na wszystkie koła i napęd na tylne koła, w zależności od potrzeb.