358 Shares 2379 views

Kinesis TEIP – co to jest? TEIP kinesis: Stosowanie zasad, cech i zalet aplikacji, opinie

Medycyna nie jest statyczna, rozwija dalej przez wynalezienie najnowsze techniki, aby pomóc ludziom w różnych sytuacjach i procesów patologicznych. Jednym z względnie nowego wynalazku jest elastyczny patch – kinezy TEIP. Mimo to został wynaleziony około 25 lat temu, zaczął być używany tylko w ostatnim czasie. Pionierami tej metody byli zawodowi sportowcy, ponieważ nie mogą „pójść odległość” i po różnych urazach wymagają szybkiego powrotu do zdrowia. Metoda ta jest coraz bardziej popularny dla zwykłych ludzi każdego roku. Co zasłużył powszechnej akceptacji? Taśmy Kinesis – co to jest? Jak one pomóc w różnych urazów mięśni?


Ostatnio wynalazek – kinesis TEIP

Wśród najnowszych wynalazków medycznych, znacznie ułatwiają życie sportowców i ludzi daleko od interesujący sportu są stosunkowo niedawne łata kinesis TEIP. Co to jest i na jakim obszarze jest środkiem używane? „Kinesis” dosłownie brzmi „ruchu” i „TEIP” – „łatki” lub „taśmy”. Oznacza to, że taśma zabezpieczająca ruch. Właściwości oznacza to tyle, ile to możliwe podobna do naszej skóry.

Taśma ta ma pewne podobieństwa z konwencjonalnym antybakteryjnym kleju , które mogą ułatwić ruch, gdy są one trudne. Ludzie z dala od sportu, może też się przydać łata Kinesis TEIP. Jakim magicznym narzędziem i jak to skutecznie? Efektem stosowania przedłużone działanie przeciwbólowe urazów lub staje się możliwe, aby chronić mięsień od skręcenia i przerw.

Alternatywą dla tabletek i maści

Specjalny klej, który przykleja się do ciała i jest to świetna alternatywa dla elastycznych bandaży gipsowych i znieczulających, maści, tabletki tarcie i pojawił się w sprzedaży detalicznej w ostatnim czasie.

Na pytanie: „Co jest Kinesis TEIP?” – może dać odpowiedź na sportowców, którzy po jego uraz przyklejone do ciała w celu zmniejszenia bólu. Jest również stosowany do rozciągania mięśni i utrzymać je pod nadmiernym obciążeniem. Aby dowiedzieć się kinezioteypirovanie – to znaczy, trzeba spróbować tej poprawki do pracy, ponieważ zakres jego stosowania jest wystarczająco szeroka. Kinesis nie TEIP nic ale taśmie mającej elastyczność i mobilność. Skład ten plaster jest nieco inny od zwykle.

Kinesis TEIP – to, czego się składa?

Taśma ta jest wykonana z bawełny. Na tej części, która jest stosowana do skóry, pokryte specjalnym żelem akrylowym, który utrzymuje ją na ciele. Łatka nie utrudnia ruchów zapewnia dobrą cyrkulację powietrza. Zatem kinezioteypirovanie – to zupełnie nowy kierunek w desmurgia, która otwiera zupełnie nowe możliwości w leczeniu wielu dolegliwości i łagodzeniu niektórych stanach.

Kto korzysta z tej taśmy?

Wraz z pytaniem Kinesis TEIP – to często pytanie: „Kto jest najbardziej często go używa” Używane taśmy medyczne takie kategorie osób:

 • sportowców uczestniczących w aktywnych sportów;
 • urazów mięśni i stawów, którym towarzyszy silny ból, jeśli to konieczne unieruchomienie siniaki, stłuczenia, skręcenia, subluxations;
 • w praktyce ortopedycznej, na przykład, w przypadku korekcji poziomej lub pozycja;
 • na ból pleców, dolnej części pleców, aby naprawić brzucha po operacji, ciąży oraz obrzęk nóg.

Przyczyny jego stosowania

Jaki jest efekt terapeutyczny w kinezy łata TEIP? Odzyskiwanie mięśni i stawów – to jest głównym powodem korzystania z tej taśmy wielofunkcyjną. Skóra, która jest ponad dotkniętych więzadeł i mięśni, wzrasta. W związku z tym, że są stałe w jednym położeniu, ale nie ściśnięte, a nie jest ograniczona przez ruch. Limfa zaczyna oddalać się od danego obszaru, co zmniejsza bolesne uczucie.

Jak TEIP Kinesis?

Ból – reakcją ochronną organizmu, mózg sygnalizuje niebezpieczeństwo. Szkody powoduje przepływ krwi do obszaru dotkniętego i obrzęk, sygnał tego dochodzi do mózgu, który reaguje na ból mięśni lub stawów. Jeśli chcesz, aby zapewnić utrwalenie wspólnego, lub innych miejscach na ciele, przy użyciu Kinesis TEIP. Co to jest wspaniałym narzędziem, dlaczego jest tak skuteczny i popularny? Żel łata niezawodnie przylega do skóry, bez złe uczucia nie są przestrzegane. On również zapewnia działanie aplikacji. W tym przypadku, zmniejsza ból, ruchy są płynne.

Aby łata zaczął działać, konieczne jest zgodne z pewnymi warunkami. Po tym wszystkim, jest bezpośrednio związane i efekt środków terapeutycznych. Jest to konieczne w celu przygotowania skóry przed nałożeniem taśmy: włosów należy odtłuścić ogoloną skórę alkohol. Dopiero potem można przystąpić do nałożenia plastra. Ale nawet jeśli taśma jest przyklejona dobrze, po prostu dać obciążenie na obszarze zagrożonym nie jest konieczne. Taśma jest dobrze uchwycić, trzeba poczekać – około pół godziny.

Istnieją pewne cechy po nałożeniu Kinesis TEIP że należy wziąć pod uwagę:

 • jeśli sztywność stawów lub mięśni, narzędzie może nakładać na długości danego obszaru;
 • jeśli to konieczne, w celu utrwalenia dzieci do prawidłowej postawy lub leczenia glina, plaster nakłada się na całą długość części kręgosłupa lub stopy;
 • Jeśli celem nałożenia Kinesis TEIP – ochrona mięśni w nietypowym obciążeniem na nich, na przykład, pierwsze zawody sportowe, następnie przyklejony na obszarach problemowych, jak wskazano w instrukcji.

Przeciwwskazania do stosowania zaawansowanych patch – Kinesis TEIP

Warto zauważyć, że każdy środek jest nie tylko świadectwem aplikacji, ale również przeciwwskazania. Nie należy stosować plastra, jeśli zaobserwował osoba:

 • Ostra zakrzepica;
 • w miejscu na nakładanie taśmy obserwowano skóry, zapalenie skóry lub inne choroby skórne uszkodzenia;
 • rak skóry;
 • cukrzyca;
 • nerek i niewydolność serca.

Gdzie mogę zastosować taśmę?

Jest absolutnie wszechstronnym narzędziem, które może być stosowane nie tylko na styku, ale również na plecach, brzuchu. Dlatego też, zdaniem Kinesis TEIP przeznaczone dla konkretnych części ciała, mogą być uznane za błąd. Jest to ważne, gdy zastosowane do przestrzegania podstawowych zasad, aby osiągnąć maksymalne wyniki. Ponadto, nie ma przeciwwskazań do stosowania plastra.

Główne zalety tego sposobu

Metoda ta może być uznana progresywny w medycynie, jak okazało się niedawno, ale już zyskał popularność ze względu na łatwość obsługi, wydajność i dostępność. Korzyści Kinesis TEIP polega na tym, że może być noszony przez okres do pięciu dni po ustaleniu. Jest możliwe, aby wziąć prysznic, nosić żadnych ubrań. Skóra oddycha zazwyczaj podczas tego mocowania. Bandaże elastyczne i tynkowanie ten efekt nie będzie osiągnąć. Taśma jest łatwa do zastosowania i tak samo łatwa do usunięcia, nie tworzy żadnego dyskomfortu, nie powoduje alergii i podrażnień skóry. Tynk jest dobrze ustalona, antypoślizgowe. Innym przykładem jest brak skutków ubocznych Wśród zalet tego sposobu mocowania. W związku z tym, może to potrwać prawie wszystkie osoby, które otrzymały żadnej szkody mięśni lub ma nadmierne obciążenie nimi.

zasady stosowania

Oprócz tego, że jest konieczne, aby przygotować skórę przed nałożeniem plastra, istnieją podstawowe zasady obowiązujące Kinesis TEIP.

 1. Przed klejeniem na rogach skórze plaster potrzebuje trochę rundę nożyczkami, a następnie, aby zapobiec haczyki na ubrania i przedwczesnego peelingu.
 2. Podczas klejenia nie wymaga zbyt rozciągnąć taśmę i wskazówki, które trzeba trzymać bez rozciągania. Następnie taśma będzie się dobrze trzymać, a efekt będzie lepszy.
 3. Ponieważ taśma ma czas wiązania, to jest konieczne, aby przygotować wcześniej do jej zastosowania, w szczególności przed ćwiczeniami, lub prysznica. Minimalny czas między stosowania i tych działań – 45 minut.
 4. Aplikacja musi towarzyszyć wygładzanie, więc klej powinny być rozmieszczone równomiernie na skórze – to działa tylko wtedy, gdy temperatura skóry.

W jakim stopniu jest dostępny kinesis TEIP?

Klany zastosowanie kinezy, jak wspomniano powyżej, jest bardzo szeroki. Wybór różnych modeli również nie jest mała. Można wybrać środki o różnych kolorach i rozmiarach. Można kupić taśmę że pięć centymetrów długości i szerokości – dwadzieścia centymetrów, a jest to możliwe – na rolce pięciu metrów i maksymalnej szerokości – pięć centymetrów. Każdy, kto kupuje bułkę, będzie w stanie symulować skrawek takiej długości, co chce. A kolory w żaden sposób nie wpływa na właściwości tynku.

Gdzie popularny te poprawki?

Kinesis TEIP w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku wynalazł lekarza z Japonii. Jego pierwsze użycie było w 1988 roku w Seulu na Igrzyskach Olimpijskich. Od tego czasu, to jest od dawna stosowane tylko w sporcie zawodowym. Potem zaczął być stosowany przez sportowców amatorów, a nawet zwykłych ludzi, nie związanych ze sportem. Popularność tych plastrów rośnie i rozprzestrzenia się codziennie na całym świecie.

Opinie ludzi, którzy korzystali Kinesis TEIP

Jak mówią, ilu ludzi, tyle opinii. Zastosowanie każdej nowej metody ma swoje zalety i wady. I przy stosowaniu Kinesis TEIP – niektórzy znaleźli panaceum na wszystkie bolączki mięśni, podczas gdy inni nie oceniano skuteczność plastra.

Niektórzy pacjenci twierdzą, że płaty niektórych firm szybko się powieść. Oczywiście, efekt był słaby, co doprowadziło do niezadowolenia człowieka. Nie trzeba się ścigać na cenę lub zabarwienie. Dobra akcja znane są z taśmy produkcyjnej koreańskim.

Wielu sportowców i osób z bólem pleców zauważyli również, że efekt może być osiągnięty na raz. To zależy od samej taśmie, prawidłowości jego zastosowania, a także zaniedbanych chorób. Średni Ból był pielęgniarskiej na 3-4 godzin obserwowano. Za pierwszym razem, on pomaga tym, którzy właśnie rozpoczęli ból, a oni nie są ściągane na leczenie. Ale z silnym urazem lub długotrwałe uczucie bólu łat pomóc później.

Zawodowi sportowcy mówią niemal magiczne klany efekt Kinesis podczas biegu lub pływania na długich dystansach. Pomagają mięśnie przystosować się do każdych warunkach i zapobiec wystąpieniu drgawek. Dlatego czasami nawet nie używać do leczenia i zapobiegania, ponieważ specjaliści już znają swoje słabości.