708 Shares 4318 views

Nowe generacje samochodów marki Peugeot Partner: specyfikacje techniczne i nie tylko

Peugeot Partner to kompaktowa furgon dostawczy, produkowana przez francuski koncern Peugeot-Citroen od 1996 roku. W tym czasie samochód zdołał zdobyć rynki europejskie i rosyjskie ze względu na jego praktyczność i niezawodność. Ze względu na charakterystyczny wygląd zewnętrzny, nasi właściciele samochodów nazwali go "hippopotamus" i "pirozhkom". Ale bez względu na to, jak nazywają to, ta furgonetka jest kilkakrotnie lepsza niż krajowy IZH. Charakterystyka techniczna Partnera Peugeot przyciąga na siebie uwagę przedsiębiorców.


Krótka historia

Pierwsze pokolenie francuskich samochodów dostawczych pod wrażeniem każdego z ich prostego projektu. Był to wyłącznie samochód pracujący bez jakichkolwiek ekspresji. W 2002 roku projektanci próbowali zaradzić tej sytuacji, tworząc drugie pokolenie, ale wciąż nowość nie osiągnęła współczesnych wymagań. Dopiero w 2008 r. Koncern Peugeot zdołał stworzyć samochody nie tylko atrakcyjnymi danymi technicznymi, ale także pięknym wzorem. Więc spójrzmy na wszystkie cechy trzeciego pokolenia legendarnej furgonetki.

Projekt

Zewnętrzna nowość została wykonana w jednym, korporacyjnym stylu francuskiego koncernu, za który wielokrotnie był mylony z 308. modelem Peugeota. Ale nadal na zewnątrz samochodu było jak wiele unikalności i pięknych linii. Partnerowi Peugeot trzeciej generacji wyróżniała się nowa kratka, która wraz z uaktualnioną technologią oświetlenia dała samochód agresywność. To prawda, że ten trend obserwuje się tylko przed nowością. Za furgonetką pozostała taka sama szara – jedyna zmiana dotykała tylnych świateł hamowania. Z boku samochód odznacza się szerokimi łukowymi kółkami, dzięki czemu nowość nie wygląda jak robotnik.

Wnętrze samochodu «Partner Peugeot»

Specyfikacje techniczne i aktualizacje w dziedzinie ergonomii są widoczne w nowej generacji van. Oczywiście, nie ma drogiego tapicerki skórzanej, innowacyjnej deski rozdzielczej i wielofunkcyjnych systemów komfortu, ale raczej trudno znaleźć winy z wnętrzem. Ponadto deska rozdzielcza ciężarówki jest dość informacyjna, a co najważniejsze – czytelna. Pokrętło skrzyni biegów również nie powoduje żadnych niedogodności. Tak więc inżynierowie zdołali uczynić nowość wygodniejszym przede wszystkim dla kierowcy.

Peugeot Partner – charakterystyka techniczna przestronności

Należy zauważyć, że nowe pokolenie pojazdów posiada pojemniejszy przedział bagażowy, którego pojemność wynosi obecnie 3,7 m 3 . Zwiększono również ładowność – nowość jest w stanie podnieść ładunki o wadze do 850 kg.

Partner Peugeot – specyfikacje silnika

Zakończono nowość 2 silniki benzynowe o mocy 90 i 109 KM. Ich objętość robocza wynosi dokładnie 1,6 litra. Są też trzy jednostki napędowe o mocy 75, 90 i 110 KM. Wszystkie silniki są wyposażone w pięciobiegową manualną skrzynię biegów.

Partner Peugeot – cena

Koszt nowej francuskiej furgonetki wynosi od 600 do 673 tysięcy rubli.

Doskonały samochód "Peugeot Partner"! Właściwości techniczne mówią same za siebie!