864 Shares 2186 views

Co robić przy niskim ciśnieniu?

Niskie ciśnienie są objawy ból z tyłu głowy, zawroty głowy rano, „pływa” w oczach. Porozmawiajmy o tym, co zrobić z niskim ciśnieniem.

Najczęściej, niedociśnienie tętnicze występuje u kobiet w wieku 20-30 lat, którzy prowadzą siedzący tryb życia. Skurczowe ciśnienie krwi u pacjentów z niedociśnieniem nie dłuższych 90-100 mm Hg. v. i rozkurczowe mieści się w zakresie 40-50 mm. Takie podciśnienie może występować pojedynczo lub stała. Powodem tego – niskie napięcie naczyniowe. Najczęściej pojawia się po neuropsychologicznej niedociśnienie wzrostem chorób zakaźnych lub ciężkiego niedożywienia. Niektóre hipotensyjne stan ogólny nie zmienia, a oni spokojnie żyć z taką funkcją. drugi zły stan zdrowia, ale ci ludzie nie boją się chorób takich jak udar mózgu, miażdżyca, zawał serca. W celu podjęcia decyzji co zrobić z niskim ciśnieniem, trzeba pamiętać o jednej zasadzie: jeśli ciśnienie robocze jest poniżej normy, to absolutnie nic nie warto, ponieważ to norma. Każdy wzrost ciśnienia w sprawie środków może pogorszyć stan.

Co robić przy niskim ciśnieniu? Większość hipotensyjne rozpocząć dzień orzeźwiający kubka mocnej kawy. ton kofeiny. Szkoda, że jego działanie jest bardzo krótki: wkrótce poczujesz zmęczenie. Jest mały trick: aby go przedłużyć, jeść, na przykład kanapki ser jak tłuste i słone potrawy zwiększyć ciśnienie (w soli sera i jest optymalny stosunek tłuszczu).

Człowiek gipotonik często lubi spać. Aby czuć się wesoły, on potrzebuje kilku godzin snu. Dlatego nie spiesz się do winy „Sonia”, może być długi sen – to fizjologiczna potrzeba.

W godzinach porannych, dbać o swoje ciśnienie. Nie wstawaj gwałtownie z łóżka – pomoże to uniknąć zawrotów głowy rano. W ciągu dnia, pić 2 litry płynu. Jeść pełnego, niech twoja dieta jest bogata w witaminy i mikroelementy, wziąć Kompleks multiwitaminowy. Szczególnie ostrożny z wędzonych, smażonych i pikantnych potraw: gipotoniki podatne na zapalenie błony śluzowej żołądka.

Tacy ludzie są trudne do załadowania statystyk. Aby czuć się normalnie, muszą przejść (zwiększone napięcie naczyniowe i mięśni). Lekarstwa na senność i apatię dla hipotensyjne – jest uprawianie sportu i pływania. Będzie przydatny w uzdatnianiu wody, na przykład natryskiem lub jacuzzi. Ale nie rób zbyt nagłe zmiany temperatury.

Że przy niskim ciśnieniem? produkty specjalne nie istnieją. Jako środki pomocnicze powszechnie stosowane adaptogenów. Co więcej, niskie ciśnienie można pić port szkła (dla celów terapeutycznych, – nie więcej niż 100 g na dzień). Po odebraniu ustawień alkoholowy ciśnienie ziołowy również wraca do normy. Dość dobrym narzędziem jest nalewka z żeń-szenia. Lecznicze działanie tonów roślin i wzmacnia ciała i poprawia funkcję serca. Aby osiągnąć efekt musi zająć około 20 kropli nalewki na 2 tygodnie, 3 razy dziennie. Nie jest konieczne, aby zwiększyć dawkę: może stać się przyczyną bezsenności, bólów głowy i perevozbudimost. Gotowy produkt jest sprzedawany w aptece nalewki przygotowanej z Aralia. Można go przygotować samemu, a do tego celu wypełnionej kruszonym korzenie alkoholu 70% w stosunku 1: 5. Zabarwienie brane 2-3 razy dziennie przez okres około 40 kropli i jest przeciwwskazany u pacjentów z nadciśnieniem i zaburzeń neurologicznych.

Co robić przy niskim ciśnieniu – Ty decydujesz, ale najlepiej jest szukać profesjonalnej pomocy, które opisują szczegółowo, jak poprawić ten stan.