111 Shares 9513 views

Jak czyścić torbę zamszu. detergenty zamszu

Przed mamy do czynienia z pytaniem, w jaki sposób oczyścić worek zamsz, pomówmy trochę o materiał – zamsz. Nowoczesne technologie pozwalają na produkcję chemikaliów z imitacji zamszu. Oznacza to, że zamsz jest zarówno naturalne jak i sztuczne. Przede wszystkim pochodzą z materiałów naturalnych, ulegając przetwarzania skór kozy, sarny, łosia, owiec. W celu odróżnienia od naturalnej sztucznego zamszu, wykonaj prosty trik – przytrzymać palec na materiale. Jeżeli ślad pozostaje po takiej procedury lżejszy od materiału odcień, to znaczy, naturalną zamszu. Ten prosty trik można zaoszczędzić od podróbek i zaoszczędzić pieniądze. Naturalny zamsz będzie również inna, i za cenę, ponieważ może być w porównaniu do naturalnej skóry.


Produkty do pielęgnacji zamszu jest koniecznością, ponieważ jest to materiał, który szybko staje się kapryśny zabrudzone, traci swój kształt i ma tendencję do mijać. Ale to nie jest powód, aby zrezygnować zamszowe eleganckie torebki!

zamszowa torebka – bardzo modny i stylowy dodatek, który doskonale uzupełnia żeński. Kolor zamsz, jak również naturalny odcień skóry, można zmienić. Może być malowane we wszystkich kolorach tęczy. Istnieją, oczywiście, trochę mniej jasne takie produkty – mogą zanikać pod wpływem wody. Wskazane jest, aby nie nosić rzeczy zamszowe w wilgotnej pogody. Po uderzeniu przez deszcz i silny mokrej torbie należy delikatnie wytrzeć suchym ręcznikiem. Pożądane jest, to nie pozostaje na powierzchni owłosionych wątkach. Suszenie takiej torby jest konieczne w temperaturze pokojowej, aby zapobiec jej wysuszenia i utraty kształtu wyrobu.
Jak czyścić zamsz torbę? Musisz kupić szczotkę gumową, aby pomóc oczyścić z brudu i, co ważniejsze, spłaszczone kosmków. Po tym, należy obsługiwać spray torby.

Istnieje kilka metod dla tych, którzy nie wiedzą, jak do czyszczenia zamszu torbę. Można go myć w ciepłej wodzie z mydłem lekko, bez podania absorbują wilgoć.

Jak czyścić zamsz? Prosty sposób, który jest nadal używany przez nasze babcie, – czyszczenia zamszu do zębów. On nawet wyeliminować difficult- plamy przeprowadzki. Posypać Proszek lekko zanieczyszczonych powierzchni szczotki (może być stosowany w postaci szczoteczki do zębów) czystego produktu.

Jak łatwo i skutecznie czyścić zamszowe torby? Inną techniką, która pozwoli Ci zaoszczędzić swoją ulubioną torebkę od pewnej śmierci – par. Konieczne jest, aby trzymać go trochę pary, a następnie szczotkować.

Kilka faktów o zamszowe torebki:

– uderzył w jasnym świetle słonecznym zranione kolory worków;
– fundusze pyatnovyvodyaschie prostu są przeciwwskazane;
– odtłuszczania rozpuszczalniki – śmierć torby;
– musi być suszony w temperaturze pokojowej, w każdym przypadku akumulatora lub w pobliżu palnika gazowego lub utraty kształtu torby staje się trudne, jak papier ścierny;
– szczotki z drutu po prostu zniszczyć torebkę;
– nosić ją do pralni chemicznej nie jest pożądane, nie jest worek można łatwo zepsuć.