296 Shares 8353 views

Hotel „Courtyard Podznoeva” zdjęcia Psków i opinie

Położony w samym sercu starożytnego rosyjskiego miasta „Podznoeva Yard„rozpoczęła się stosunkowo niedawno, w 2009 roku. Jednak, jak wykazały to właśnie to, co od dawna czeka na mieszczan – to podróż do przeszłości, teraźniejszości izby handlowe, ozdobione odpowiedniego luksusu. Miłośnicy antyków i wspaniałej kuchni chętnych do handlu odpocząć kilka dni na morzu w drodze tutaj. Dlatego „Yard Podznoeva” niemal natychmiast stał się jednym z najbardziej popularnych miejsc w mieście. To przyciąga obywateli właśnie ze względu na swoją oryginalność i niepowtarzalność, a także najwyższy poziom usług.


Krótki opis kompleksu

Nawet po prostu będąc blisko, będzie z pewnością zainteresowany wielkością tego kompleksu. Są to dwa całkowicie odnowiony i odrestaurowany budynek izby handlowe z XVII wieku. Są bardzo harmonijnie z innych zabytków starożytnego miasta. „Podznoeva Yard” znajduje się zaledwie pięć minut spacerem od wspaniałej Pskowa Kremla. Tutaj nawet cudzoziemcy szybko zrozumieć, co to znaczy rosyjskiej gościnności. Z radością i czcią każdy gość spotkał się z przyjazny personel, przez cały czas, tak długo, jak pobyt na terenie kompleksu, personel chętnie spełnić każde Państwa życzenie.

Co to jest kompleks „Podznoeva Yard”?

Twoja uwaga jest ogromny obszar, który ma wszystko, czego potrzeba do udanego pobytu. Jest duży i bardzo wygodny główny budynek hotelu, budynek biznesowych, spa, trzy restauracje, kawiarnia i sklep. Ponadto zapraszamy do unikalnego kompleksu odnowy biologicznej „Refektarz” i „Piwo”, „kawa” i „Pirogov Kameralnej”. Dla podróżujących biznesmenów są dwie duże sale konferencyjne i sala biznesu są wyposażone w systemy multimedialne oraz tłumaczenia symultanicznego i są idealne dla różnych imprez biznesowych i świątecznych.

Jak dostać się do hotelu?

„Dziedziniec Podznoeva” (Psków) znajduje się w historycznym centrum miasta. Jest łatwo dostępny od dworca kolejowego, więc jeśli jesteś nowicjuszem i chcesz, aby natychmiast rozpocząć badanie, liczba odbioru magistrali 2 lub numer 6. Zamknij trzeba zatrzymać „Victory Square”, ale może powiedzieć, a przewodem. Jesteś pieszo do skrzyżowania Sovetskaya i Niekrasowa, a pojawi się odpowiedni wskaźnik. Należy zauważyć, że badanie wystaw historycznych jest wolny i smaczny posiłek tutaj nie tylko goście hotelowi.

Charakterystyka kompleksu

Pierwszy zestaw „Yard Podznoeva” (Psków) identyfikuje koncentrację tematyczną. Miłośnicy antyków i historii tutaj jest bardzo interesująca. Oprócz dość standardowego zakresu usług oferowanych gościom na mapie miasta z najważniejszych historycznych obiektów i historycznej ekspozycji. Przedstawia przedmioty znalezione w wykopaliskach, że ludzie używali 1000 lat temu. Istnieją ozdoby i broń, a także przedmioty codziennego użytku.

Hotel i pokoje

Jest to „Yard Podznoeva” hotel aby pomieścić gości. Jest on przedstawiony w pierwszej kolejności główny budynek, który ma cztery gwiazdki hotel klasy. Istnieje 50 komfortowe pokoje, non-stop bar w holu, jak wspomniano, 2 sale konferencyjne, salon i sala balowa. Pokoje są wyposażone we wszystko co potrzebne do komfortowego pobytu. Jest to wygodne łóżko i telewizor LCD, telefon. Wszyscy goście mają bezpłatny dostęp do Internetu. Ponadto pokoje wyposażone są w lodówkę i sejf, jak i dywan na podłodze. Ponadto, goście przedstawili sprawę służbową. To tylko 25 pokoi najwyższy poziom komfortu z luksusowych wnętrz, nowoczesne meble i AGD. To jest miejsce, gdzie goście i przedstawił historyczną ekspozycję, a także pokój biznesowy dla negocjacji.

Koszty utrzymania są wystarczająco dostępne, standard pokój będzie kosztować 2800 rubli, poprawiła – w 3800. Pokoje trzyosobowe kosztować 4100 rubli, czteroosobowe – 5500. Dlatego też, jeśli chcesz poznać jak Psków, hotel „Dziedziniec Podznoeva” – do usług.

Do odpoczynku i regeneracji sił

Wśród znanych mieszkańców i centrum odnowy biologicznej, które oferuje „Yard Podznoeva”. Spa w hotelu – to unikalny kompleks trzypoziomowy, który będzie cieszył przez wszystkich. Każdy poziom jest połączony z innymi, ale oferuje indywidualne usługi. Ten opiekuńczy, lecznicze i relaksujące spa. W cenę wliczono dostęp do siłowni, baseny i wanny. Osobno można zarezerwować masaże i peelingi, okłady i inne bardziej poważne procedurę. To gwarantuje, że te mury można pozostawić na kilkanaście lat młodszy, energiczny i zabawy. I pozytywne nastawienie dokładnie gwarantowana.

„Refektarz”

Nieustannie przechodzi do opisania restauracja wielopoziomowego, który jest znany z Pskowa i poza nią. Jest to naprawdę wyjątkowe miejsce. Pierwsze skrzypce tutaj – to opisuje restauracja, drogie i wykwintne. Tutaj wyrafinowanych smakoszy serwowane są dania kuchni rosyjskiej i europejskiej. Bardzo niezwykłe i lokalnych projektantów wnętrz inspirowane utraconych estetyki XVII wieku, kiedy zastępując drewniane budynki zaczęły budować kamienne komory w kilku piętrach. Jako oszklenie zaczął używać barwionego szkła i luster oraz kamienie szlachetne we wnętrzu to nie stać taka rzadkość. Okazuje się więc wyrafinowany i nowoczesny gościem „Podznoeva Yard” (Psków). Menu imponuje również z luksusem: Beluga i łososia kawior, owoce morza, pieczonymi świń, ogórkiem, napojów owocowych i napojów owocowych z lokalnych jagody – wszystko tutaj, aby spróbować to po prostu niemożliwe.

"Pirogov Chamber"

Najbardziej atrakcyjne i dostępne kawiarni na terenie kompleksu. Te pyszne i piękne ciastka rosyjski nie znajdziesz nigdzie indziej, w dodatku ceny są dość przystępne. „Pirogov Chamber” ( „Yard Podznoeva”) oferują najbardziej pyszne ciasta, torty i ciasta, ogromny wybór różnych rodzajów pieczywa. Przepis na wszystkie dania oparte wyłącznie na produktach naturalnych, tak, że kawiarnia staje się coraz bardziej popularny wśród mieszkańców miasta.

Inne kawiarnie na terenie kampusu

Rzeczywiście, wybór rozrywki nie zatrzymuje dla turystów. Po tym wszystkim, nie był w „domów piwo”, próbował wspaniały napój jest warzone według tradycyjnych receptur, a także ogromny asortyment przekąsek. Ta domowej roboty kiełbasy i cholewka, wędzonego pstrąga i łososia solone, a także kilkadziesiąt rodzajów różnych pysznych rzeczy, które są zazwyczaj podawane z piwem w różnych krajach.

Wreszcie, czekasz na najsłodsza „Coffee Izby.” Tutaj wydaje transportowane do innej rzeczywistości, a to miało na celu w pełni oddają ducha epoki, gdy Rosja pierwszy dowiedział się smakiem kawy i czekolady. Jest to era Piotra I. To zawsze oferuje dużą liczbę ręcznie czekoladki, a także kilkadziesiąt rodzajów kawy, z których każdy wyróżnia się niepowtarzalnym smakiem.

opinie

Reszta w tym kompleksie, zgodnie z turystami, nie można nazwać budżet. Nie trzeba noclegi współmierny z cenami w hotelach tej klasy hotel, ale jeśli dodatkowo chcesz odwiedzić imponującą restaurację lub kawiarnię, a następnie dostać gotowy do wydania. Przeciętny obiad dla trzech osób bez alkoholu kosztuje około 3000 rubli, a jeśli lubisz kawę i desery, kwota wzrośnie. Ale tu i zafundować sobie stoi. Oszałamiające wnętrze, uprzejmy personel, eleganckie menu – to wszystko tworzy atmosferę uroczystości. Ale „Pirogov Chamber” są znane ich przystępność, pomimo faktu, że wypiek jest po prostu niesamowite. Jest to niemożliwe, aby przejść obok i nie iść jeszcze raz. Podsumowując, chciałbym dodać, że, sądząc po opiniach turystów, jest to idealne miejsce, aby spędzić luksusowe weekend. Dlatego zebrać całą rodzinę i przyjść do Pskowa.