199 Shares 1386 views

„Księżniczka Sophia” – tort urodzinowy dla dziewczynki. Najprostsze pomysły projektowe

Księżniczka Sofia – bohaterką serii animowanych popularnego dziecięcego, który zachwycał wiele dziewcząt. Główny bohater stał się księżniczką, kiedy jej matka poślubiła miejscowego króla. Więc Sofia pojawiła przybranego ojca i przyrodnia siostra. Bohaterka ciekawi, przyjazny, miły i trochę naiwne. Jeśli dziewczyna urodziny zbyt szczęśliwy patrząc animowany „Księżniczka Sophia”, placek ze swoimi ulubionymi postaciami naprawdę docenić go w celebracji. Ale w tym artykule przyjrzymy się jedne z najprostszych pomysłów pieczenia dekoracje.


Zdjęcia drukowane opłatków

W sklepach dla sztuki cukierniczej dzisiaj często występujących na cienkich arkuszy opłatek na bazie którego doznał gotowy wzór z drukarką i smacznych barwników spożywczych. „Księżniczka Sophia” – ciasto, które łatwo mogą być wydawane z tym wystrojem. Będzie tylko trzeba smarować górną powierzchnię białego kremu, dać go do zastygać i trzymać na wierzchu wzór płytki. Aby wyglądał dokładnie ozdobić obwód za pomocą kremu, słodyczy otsazhivaya go z etui w postaci drobnego fali lub zygzakiem.

Tort z lalką

„Księżniczka Sophia” – ciasto, zdjęcie które przekonują: aby piękno nie zawsze jest niezbędne umiejętności i ogromna ilość czasu i wysiłku. Można upiec każdą domowe ciasto, urodziny dziewczyna, która kocha i ozdobić go w stylu kreskówki. Lalka wykorzystywane do dekoracji, będzie to bardzo miły bonus do chwili obecnej.

Podczas montażu ciasto dołączyć formularz półkulę. Za pomocą noża wykonać górny okrągły otwór o małej średnicy. Wyjąć ciastko pożądanej ilości przez łyżkę. Owinąć folią spożywczą lalki nogami i delikatnie włóż ją do ciasta. Pozostaje ozdobić tort w odcieniach fioletu i liliowy – bo to jest takie ubranie preferuje Princess Sofia. Ciasto musi stanąć przed karmieniem kilka godzin w lodówce, do ciasta namoczone w śmietanie.

lany luz

Jeśli uważasz, że „Księżniczka Sophia” – ciasto jest zbyt skomplikowane, można znaleźć i łatwiejsze rozwiązanie. Na przykład, dokręcić każdą ciasto bzu kitu, a różowe i fioletowe makijażu ozdoby. Coś w rodzaju poduszki dla akcesoriów królewskich. Umieść na szczycie tortu na urodziny dziecka diademem na festiwalu mogła spróbować i poczuć się jak mała księżniczka.