377 Shares 9275 views

Zysk na jedną grę: jak zrobić? Aktywny skierowanie w bogatych ptaków będzie Ci pomóc!

Wiele osób zarabiać przez internet i myśleć o pytaniu: „Zysk na grach, jak zrobić” active skierowanie w bogatych ptaków – to osoba, która pomoże Ci je zdobyć, a jeśli są ludzie w zespole dużo, wtedy będzie można zarobić w tym dobry ,


Skierowanie – kto to jest?

Przed zastanawianie się, jak przyciągnąć aktywnego skierowania w bogatych ptaków, trzeba zrozumieć, co jest skierowanie i dlaczego jest to potrzebne. W rzeczywistości, wielu użytkowników są w tej grze inwestycyjnej, nawet nie myśląc o tym, że mogą uzyskać dodatkowy dochód projekt, a na maszynie.

Skierowanie – jest partnerem, który jest zarejestrowany w projekcie sprawia, że aktywne działania w celu uzyskania zysku. Kiedy już przyciąga osoby w grze Rich Ptaki, stajesz się jego sędziowie i dostać procent swoich zysków. Chodzi o to, że rejestracja na stronie internetowej powinny być poprzez link partnerski. W przeciwnym razie nic się nie dzieje. W związku z tym więcej poleconych, tym bardziej dochodowego. Przy aktywnym rozwoju tego obszaru do osiągnięcia zysku, można wyciągnąć kilka tysięcy ludzi w swoim zespole.

Trochę o projekcie

Powiedzmy, że jesteś zainteresowany w kwestii zysku z gry inwestycyjnej. Gdzie, co i jak to zrobić? Aktywny skierowanie w bogatych ptaków – jest kluczem do Twojego sukcesu. Ale przede wszystkim chciałbym zobaczyć samego projektu, i zrozumieć, jak pracować na nim. Wielu ludzi po prostu nie mają odwagi, aby ją zarejestrować, ponieważ uważają, że jest to niemożliwe, aby zarabiać na nim, a sama gra jest złożonym procesem. W rzeczywistości tak nie jest.

Istotą gry?

Ta gra jest analogiem popularnych gier pieniędzy Birds. Zasada zarobki to, że użytkownik kupuje ptaków, które składają jaja (istnieją różne gatunki ptaków, tym bardziej kosztowne jest – więcej jaj ona będzie). Jaja te można sprzedać, pomagając wirtualny srebra, które mogą być następnie wymieniane na prawdziwe pieniądze.

Zaraz po rejestracji użytkownik jest pobierana z tytułu premii – 1000 srebrnych monet. Dzięki czemu można od razu zacząć rozwijać swoje fermy drobiu. Na pewno myślisz o tej chwili jest to, że i jak to zrobić. Aktywny skierowanie w bogatych ptaki nie chcą inwestować. Ale także dobro srebro, a gra będzie opóźnić proces tak, że nie chce, aby rzucić. Kiedy przyciąga ludzi projektowych będzie widać, że sprawia, że zysk, zacznie być bardziej aktywny, a sędzia zawsze będzie „na plusie”.

1000 srebrnych monet kupić jeden z ptaków, który zaprowadzi Cię do 100 jaj na godzinę, czyli 2400 dziennie, czyli 24 srebrnych monet. Wydaje się trochę, ale ten ptak (zielony) jest najtańszy. Jeśli kupujesz ptak jest droższy, zwiększa dochody.

Ile zysku przyniesie aktywną skierowanie?

Dobry dochód z gospodarstwa wirtualnym drobiu, jak to zrobić? Aktywny skierowanie w bogatych ptaków, które wypełniają swoje saldo, przynoszą 30 procent swojej wartości depozytu. Na przykład, jeśli będzie on dołączyć rachunek za 1000 rubli, 300 rubli jest „upadkiem” bezpośrednio do swojego konta. Nieźle, nie? A jeśli takie skierowania 10 lub 20?

Nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, jak przyciągnąć ludzi do projektu. Gra jest ciekawa i dlatego chcąc dołączyć go zawsze będzie. Najważniejsze jest to, aby rozpowszechniać link referencyjny.

Gdzie szukać poleconych?

Więc, zobaczmy, gdzie znaleźć aktywnego skierowania w bogatych ptaków. Kilka sposobów, a my będziemy patrzeć na najważniejsze z nich.

  • Zapraszanie znajomych za pośrednictwem sieci społecznościowych. Metoda ta jest najprostszym z tych, którzy są tu reprezentowane. Po prostu wziąć, przejść do innej strony, napisać wiadomość zapraszając ich do przyłączenia się. To może działać, ale nie licz na dużą liczbę uczestników dołączyło, jeśli masz znajomych we wszystkich 200 osób.
  • Strzelać wideo dla „Yutuba”. Ta metoda jest trudniejsza, ale to przyniesie Ci wiele skierowań. Nagrywanie przeglądu, wypełnić na kanał wpisując link referencyjny wideo.
  • Używamy filmów innych ludzi. Projekt w dziale „Video” jest już gotowy film o grze. Oni też mogą być wylany do kanału.
  • Komunikowania się na forach dyskusyjnych. Można aktywnie rozpowszechniać swój link referencyjny na forach. Pożądane jest nie tylko spam, ale, na przykład, do opisania gry, dzielić się doświadczeniami, i tak dalej. Ludzie będą czytać i przechodzić przez odniesienie.

  • Użyj swojej stronie internetowej lub blogu. Jeśli masz własną stronę internetową lub bloga, można umieścić baner z linkiem polecającego lub samego łącza tam. Na przykład, w przeglądzie gry. Ta metoda jest również skuteczne.
  • Używamy usługi pocztowe. Na przykład, ten sam „Seosprinte” można umieścić zadanie serii: „Zapisz się na projekt, zakup ptaka, aby zgłosić się na poszukiwaniu i dostać pieniądze”
  • Napisz recenzje gier na usługi osób trzecich.

Jeśli nie masz bloga, można rozłożyć opinii grę na trzecim blogohosting partii. Najważniejsze jest to, aby napisać ciekawy i emocjonujący. Ludzie będą czytać gazetę i przenieść na link polecający.

Szukaj aktywnych poleconych w bogatych ptaków, oczywiście – jest sprawą trudną. Ale swoją działalność – zastaw, że nie będzie bez zysku. Bądź pewny siebie, ale nie skorzystać z jednej kilka schematów przyciągnąć skierowania, a wynik nie potrwa długo. Życzymy Ci osiągnąć ten cel.

167 shares 7594 views
560 shares 9133 views
459 shares 2995 views